FC Barcelona – PSV 4:0 (koniec) | Inter – Tottenham 2:1 (koniec) | Club Brugge – Borussia D. 0:1 (koniec)
Crvena Zvezda – Napoli 0:0 (koniec) | Galatasaray – Lokomotiw M. 3:0 (koniec) | Liverpool – PSG 3:2 (koniec)
Monaco – Atletico 1:2 (koniec) | Schalke 04 – Porto 1:1 (koniec)
Crvena Zvezda Belgrad
0:0 (0:0)
SSC Napoli
Wtorek 18.09.2018, 21:00 • Stadion Rajko Mitić, Belgrad. • Liga Mistrzów UEFA • Grupa C

90+5
    Jeszcze jeden żółty kartonik. Tym razem zawodnikiem ukaranym przez Szymona Marciniaka został Mario Rui, który wdał się w dyskusję z naszym arbitrem.

90+2
    Żółtą kartką ukarany został jeszcze Arkadiusz Milik, który przerwał akcję rywala jeszcze na jego połowie boiska.
    57. Mário Rui z rzutu wolnego nad poprzeczką.

57
    Kolejna żółta kartka. Tym razem przez Szymona Marciniaka ukarany został Raul Albiol, który przerwał szybką akcję gospodarzy.

55
    Około dwadzieścia metrów od własnej bramki Milos Degenek nieprzepisowo zatrzymywał Jose Callejon. Żółta kartka dla gracza Crveny.

37
    Za protesty w kierunku arbitra żółtą kartką ukarany został jednak Nenad Krsticić.

17
    Trochę bez pomysłu grali teraz przyjezdni. Gracze Crveny zdecydowali się zastosować wysoki pressing. Opłaciło się! Piłkę stracił Allan, który później faulował rywala. Żółta kartka dla zawodnika Napoli.

Tomek

Gole:

Kartki:   37. Krstičić (CZB), 55. Degenek (CZB) – 17. Allan (NEA), 57. Albiol (NEA), 90+2. Milik (NEA), 90+5. Rui (NEA)

Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
    Strzały celne: 3:8. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 8:8. Spalone: 2:1. Foule: 8:14.
    Crvena Zvezda Belgrad: Borjan – Stojković, Degenek, Savić (C), Rodić – Jovičić (56. Jovančić), Krstičić – Ben Nabouhane, Čaušić, Marin (87. V. Simić) – Boakye (81. Pavkov).
    Zmiany: Popović – Babić, Ebecilio, Gobeljić, Pavkov, V. Simić, Jovančić.

SSC Napoli: Ospina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Rui – Allan (61. D. Mertens), Ruiz, P. Zieliński (75. Hamšík) – Callejón (75. Ounas), Milik, L. Insigne (C).
    Zmiany: Karnézis – Hamšík, Luperto, Nikola Maksimović, D. Mertens, Ounas, Rog.

Sędziowie: Szymon Marciniak – Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz – Radosław Siejka.