Cracovia – Wisła Pł. | 3:1 (koniec) | | | Lechia – Zagłębie L. | 3:3 (koniec) | | | Miedź – Legia | 1:4 (koniec) |
Warta – Raków | 0:2 (koniec) | | | Garbarnia – Chojniczanka | 1:2 (koniec) | | | ŁKS – GKS T. | 0:0 (koniec) |
Bytovia – Wigry | 1:1 (koniec) | | | Termalica – Chrobry | 1:2 (koniec) | | | Stal M. – Jastrzębie | 0:0 (koniec) |
Stomil – Odra O. | 2:1 (koniec) |
Radomiak – Resovia | 5:0 (koniec) | | | Siarka T. – Toruń | 2:2 (koniec) | | | Skra – ROW Rybnik | 0:0 (koniec) |
GKS Bełchatów – Stal S. W. | 1:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Widzew | 0:1 (koniec) | | | Olimpia E. – Rozwój | 1:2 (koniec) |
Gwardia K. – Lech II P. | 1:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Gać | 3:1 (koniec) |
Fulham – Watford | 1:1 (koniec) | | | Burnley – Bournemouth | 4:0 (koniec) | | | Cardiff – Man City | 0:5 (koniec) |
Crystal Palace – Newcastle | 0:0 (koniec) | | | Leicester – Huddersfield Town | 3:1 (koniec) | | | Liverpool – Southampton | 3:0 (koniec) |
Man Utd – Wolves | 1:1 (koniec) | | | Brighton – Tottenham | 1:2 (koniec) |
Parma – Cagliari | 2:0 (koniec) | | | Fiorentina – Spal | 3:0 (koniec) | | | Sampdoria – Inter | 0:1 (koniec) |
Rayo Vallecano – Alaves | 1:5 (koniec) | | | Celta Vigo – Valladolid | 3:3 (koniec) | | | Eibar – Leganés | 1:0 (koniec) |
Getafe – Atletico | 0:2 (koniec) | | | Real Madryt – RCD Espanyol | 1:0 (koniec) |
Augsburg – Werder | 2:3 (koniec) | | | Hertha – Borussia M. | 4:2 (koniec) | | | Hoffenheim – Borussia D. | 1:1 (koniec) |
1. FC Nurnberg – Hannover | 2:0 (koniec) | | | Wolfsburg – Freiburg | 1:3 (koniec) | | | Schalke 04 – Bayern | 0:2 (koniec) |
Lille – Nantes | 2:1 (koniec) | | | Angers – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Montpellier – Nice | 1:0 (koniec) |
Reims – Dijon | 0:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Caen | 2:1 (koniec) | | | Strasbourg – Amiens | 3:1 (koniec) |
Ołomuniec – Dukla | 1:0 (koniec) | | | Karvina – Příbram | 4:1 (koniec) | | | Mlada – Slovacko | 5:1 (koniec) |
FC Opava – Teplice | 2:0 (koniec) | | | Sparta – Slovan | 4:1 (koniec) |
AS Trencin – Moravce-Vrable | 1:0 (koniec) | | | MSK Żilina – Senica | 5:0 (koniec) | | | Rużomberok – Zeleziarne | 3:0 (koniec) |
finał
Stomil Olsztyn
2:1
(2:0)
Odra Opole
89
|
Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Dziemidowicz.
|
|
86
|
MIŁOSZ TROJAK ogląda żółtą kartkę.
|
|
79
|
GOMEZ z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki Stomilu!
|
|
76
|
Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Moder, na boisku pojawia się Skrzypczak.
|
|
75
|
Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Lech, na boisku pojawia się Jegliński.
|
|
69
|
Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Rybicki, na boisku pojawia się Mikinic.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Habusta, na boisku pojawia się Czyżycki.
|
|
61
|
PIOTR GŁOWACKI zobaczył żółtą kartkę.
|
|
43
|
MARCIN STROMECKI kończy składną akcję Stomilu i podwyższa prowadzenie olsztynian!
|
|
42
|
Strzał głową Pawła Baranowskiego zatrzymuje się na słupku olsztyńskiej bramki!
|
|
37
|
Paweł Baranowski ukarany żółtą kartką.
|
|
17
|
Po samotnej akcji GRZEGORZ LECH wyprowadza Stomil na prowadzenie!
|
Gole:
17. Lech, 43. STROMECKI – 79. Gomez
Sędziowie: Marciniak, Nejman, Adamski, Diakow
Widownia:
Kartki: 61. Piotr (OLS), 86. Trojak (OLS) – 37. Baranowski (ODO)
Spudłowany karny!:
Stomil Olsztyn:
Skiba – Kuban, Wełnicki, Jarosz, Bucholc, Trojak, Stromecki, Kun (89. Dziemidowicz), Głowacki Piotr, Lech (75. Jegliński), Góral
Zmiany: Leszczyński, Dzięcioł, Głowacki Paweł, Mętlicki, Dziemidowicz, Jegliński, Tanchyk
Trener:
Odra Opole: Weinzettel – Szota, Niziołek, Janus, Moder (76. Skrzypczak), Rybicki (69. Mikinic), Tome, Habusta (67. Czyżycki), Baranowski, Janasik, Gomez
Zmiany: Szromnik, Kowalski, Brusiło, Mikinic, Bonecki, Skrzypczak, Czyżycki
Trener:
Zmiany: Leszczyński, Dzięcioł, Głowacki Paweł, Mętlicki, Dziemidowicz, Jegliński, Tanchyk
Trener:
Odra Opole: Weinzettel – Szota, Niziołek, Janus, Moder (76. Skrzypczak), Rybicki (69. Mikinic), Tome, Habusta (67. Czyżycki), Baranowski, Janasik, Gomez
Zmiany: Szromnik, Kowalski, Brusiło, Mikinic, Bonecki, Skrzypczak, Czyżycki
Trener:
Sędziowie: Marciniak, Nejman, Adamski, Diakow
Widownia:
PeZet