USA – Kolumbia | 2:4 (koniec) | | | Meksyk – Kostaryka | 3:2 (koniec) | | | Japonia – Panama | 3:0 (koniec) |
Korea Płd. – Urugwaj | 2:1 (koniec) | | | Katar – Ekwador | 4:3 (koniec) | | | Arabia Saud. – Brazylia | 0:2 (koniec) |
Chorwacja – Anglia | 0:0 (koniec) | | | Belgia – Szwajcaria | 2:1 (koniec) |
Austria – Irlandia Północna | 1:0 (koniec) |
Grecja – Węgry | 1:0 (koniec) | | | Estonia – Finlandia | 0:1 (koniec) |
Białoruś – Luksemburg | 1:0 (koniec) | | | Mołdawia – San Marino | 2:0 (koniec) |
Dania – Polska | 1:1 (koniec) |
Czarnogóra – Luksemburg | 3:0 (koniec) | | | Malta – Węgry | 2:1 (koniec) | | | Finlandia – Gruzja | 1:2 (koniec) |
Chorwacja – Grecja | 2:0 (koniec) | | | Wyspy Owcze – Litwa | 2:2 (koniec) | | | Ukraina – Szkocja | 3:1 (koniec) |
Rosja – Macedonia Płn. | 5:1 (koniec) | | | Serbia – Austria | 0:0 (koniec) | | | Rumunia – Walia | 2:0 (koniec) |
Słowenia – Bułgaria | 1:1 (koniec) | | | Łotwa – Holandia | 0:3 (koniec) | | | Niemcy – Norwegia | 2:1 (koniec) |
Słowacja – Estonia | 2:0 (koniec) |
FC Opava – Jihlava | 1:0 (koniec) | | | Žižkov – Dukla | 0:1 (koniec) |
finał
Rosja
5:1
(3:0)
Macedonia Północna
90+3
|
Żółtą kartkę otrzymuje Lanin (Rosja).
|
|
89
|
Żółtą kartkę otrzymuje Zujev (Rosja).
|
|
56
|
Żółtą kartkę otrzymuje Manevski (Macedonia).
|
|
55
|
Żółtą kartkę otrzymuje Achmetov (Rosja).
|
|
22
|
Żółtą kartkę otrzymuje Atanasov (Macedonia).
|
Gole:
14. Achmetov, 18. Čalov, 43. Bakajev, 67. Obljakov, 90+2. Melkadze – 74. Krstovski
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 3:1. Foule: 16:8.
Sędziowie: Kristoffer Hagenes – Reidar Gundersen, Geir Isaksen (všichni NOR)
Widownia:
Kartki: 55. Achmetov (RUS), 89. Zujev (RUS), 90+3. Lanin (RUS) – 22. Atanasov (MAK), 56. Manevski (MAK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 6:4. Spalone: 3:1. Foule: 16:8.
Rosja:
Maximenko – Lysov, Černov, Fomin, Rasskazov – Konovalov, Žiguljev – Bakajev, Achmetov, Obljakov – Čalov.
Zmiany: Melichov, Lichačjov, Lanin, Pantelejev, Zujev, Melkadze, Gogličidze
Trener:
Macedonia Północna: Jankov – Manevski, Rufati, Trajanovski, Jovanov – Jevtoski – Mitrovski, Zdravkovski, Atanasov, Gjorgjev – Krstovski.
Zmiany: Stevkovski, Bozhinoski, Trajcheski, Todorski, Stoimenovski, Totre, Trapanoski
Trener:
Zmiany: Melichov, Lichačjov, Lanin, Pantelejev, Zujev, Melkadze, Gogličidze
Trener:
Macedonia Północna: Jankov – Manevski, Rufati, Trajanovski, Jovanov – Jevtoski – Mitrovski, Zdravkovski, Atanasov, Gjorgjev – Krstovski.
Zmiany: Stevkovski, Bozhinoski, Trajcheski, Todorski, Stoimenovski, Totre, Trapanoski
Trener:
Sędziowie: Kristoffer Hagenes – Reidar Gundersen, Geir Isaksen (všichni NOR)
Widownia: