Zagłębie S. – Miedź | 3:1 (koniec) | | | Śląsk – Arka | 1:2 (koniec) | | | Lech P. – Korona | 2:1 (koniec) |
ŁKS – Jastrzębie | 2:0 (koniec) | | | Stomil – Puszcza | 2:2 (koniec) | | | Bytovia – Odra O. | 1:1 (koniec) |
GKS T. – Raków | 0:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Chojniczanka | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Górnik Ł. | 0:3 (koniec) | | | Radomiak – Pogoń Sdl. | 3:2 (koniec) | | | Rozwój – Gryf | 2:1 (koniec) |
Skra – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Toruń | 0:0 (koniec) | | | Ruch – Widzew | 1:3 (koniec) |
Olimpia G. – Resovia | 3:4 (koniec) | | | Olimpia E. – ROW Rybnik | 0:0 (koniec) |
Gać – Stal B. | 2:1 (koniec) |
Stal Rz. – Motor | 2:2 (koniec) |
Chelsea – Man Utd | 2:2 (koniec) | | | Bournemouth – Southampton | 0:0 (koniec) | | | Cardiff – Fulham | 4:2 (koniec) |
Man City – Burnley | 5:0 (koniec) | | | Newcastle – Brighton | 0:1 (koniec) | | | West Ham – Tottenham | 0:1 (koniec) |
Wolves – Watford | 0:2 (koniec) | | | Huddersfield Town – Liverpool | 0:1 (koniec) |
AS Roma – Spal | 0:2 (koniec) | | | Juventus – Genoa | 1:1 (koniec) | | | Udinese – Napoli | 0:3 (koniec) |
Real Madryt – Levante | 1:2 (koniec) | | | Valencia – Leganés | 1:1 (koniec) | | | Villarreal – Atletico | 1:1 (koniec) |
FC Barcelona – Sevilla | 4:2 (koniec) |
Augsburg – RB Lipsk | 0:0 (koniec) | | | Bayer – Hannover | 2:2 (koniec) | | | 1. FC Nurnberg – Hoffenheim | 1:3 (koniec) |
Stuttgart – Borussia D. | 0:4 (koniec) | | | Wolfsburg – Bayern | 1:3 (koniec) | | | Schalke 04 – Werder | 0:2 (koniec) |
PSG – Amiens | 5:0 (koniec) | | | Caen – Guingamp | 0:0 (koniec) | | | Dijon – Lille | 1:2 (koniec) |
Nantes – Toulouse | 4:0 (koniec) | | | Reims – Angers | 1:1 (koniec) | | | Strasbourg – Monaco | 2:1 (koniec) |
Ołomuniec – Zlín | 1:1 (koniec) | | | Příbram – Jablonec | 0:6 (koniec) | | | Banik – Karvina | 1:1 (koniec) |
Slovacko – Teplice | 0:2 (koniec) |
Spartak T. – Senica | 4:1 (koniec) | | | Slovan – Moravce-Vrable | 3:1 (koniec) | | | Dunajska – Zeleziarne | 3:2 (koniec) |
MSK Żilina – Michalovce | 2:2 (koniec) |
Arminia – Fürth | 2:3 (koniec) |
finał
Śląsk Wrocław
1:2
(1:1)
Arka Gdynia
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Róbert Pich (Śląsk Wrocław).
|
|
59
|
Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Broź (Śląsk Wrocław).
|
|
25
|
Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Młyński (Arka Gdynia).
|
|
21
|
Żółtą kartkę otrzymuje Augusto (Śląsk Wrocław).
|
Gole:
45+1. Robak (kar.) – 39. Młyński, 48. Jankowski
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 17:8. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 3:1. Foule: 13:17.
Sędziowie: Paweł Raczkowski
Widownia:
Kartki: 21. Augusto (SLA), 59. Broź (SLA), 76. Pich (SLA) – 25. Młyński (ARK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
Strzały celne: 17:8. Strzały niecelne: 9:3. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 3:1. Foule: 13:17.
Śląsk Wrocław:
Słowik – Broź, Celeban, Golla, Čotra – Pich, Augusto, Pałaszewski (76. Radecki), Chrapek (64. Ahmadzadeh) – Cholewiak (74. Gąska), Robak.
Zmiany: Wrąbel – Samiec-Talar, Ahmadzadeh, Radecki, Gąska, Łuczak, Tarasovs.
Trener:
Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień (73. Socha), Maghoma, Helstrup, Marciniak – Deja, Janota, Nalepa (80. Danch), Młyński (59. Siemaszko) – Kolev, Jankowski.
Zmiany: Krzepisz – Socha, Danch, Sołdecki, Cvijanovič, Aankour, Siemaszko.
Trener:
Zmiany: Wrąbel – Samiec-Talar, Ahmadzadeh, Radecki, Gąska, Łuczak, Tarasovs.
Trener:
Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień (73. Socha), Maghoma, Helstrup, Marciniak – Deja, Janota, Nalepa (80. Danch), Młyński (59. Siemaszko) – Kolev, Jankowski.
Zmiany: Krzepisz – Socha, Danch, Sołdecki, Cvijanovič, Aankour, Siemaszko.
Trener:
Sędziowie: Paweł Raczkowski
Widownia:
Piotr Grabowski
@@19pjotr93