Zagłębie S. – Miedź | 3:1 (koniec) | | | Śląsk – Arka | 1:2 (koniec) | | | Lech P. – Korona | 2:1 (koniec) |
ŁKS – Jastrzębie | 2:0 (koniec) | | | Stomil – Puszcza | 2:2 (koniec) | | | Bytovia – Odra O. | 1:1 (koniec) |
GKS T. – Raków | 0:0 (koniec) | | | Podbeskidzie – Chojniczanka | 2:1 (koniec) |
Siarka T. – Górnik Ł. | 0:3 (koniec) | | | Radomiak – Pogoń Sdl. | 3:2 (koniec) | | | Rozwój – Gryf | 2:1 (koniec) |
Skra – Błękitni | 1:0 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Toruń | 0:0 (koniec) | | | Ruch – Widzew | 1:3 (koniec) |
Olimpia G. – Resovia | 3:4 (koniec) | | | Olimpia E. – ROW Rybnik | 0:0 (koniec) |
Gać – Stal B. | 2:1 (koniec) |
Stal Rz. – Motor | 2:2 (koniec) |
Chelsea – Man Utd | 2:2 (koniec) | | | Bournemouth – Southampton | 0:0 (koniec) | | | Cardiff – Fulham | 4:2 (koniec) |
Man City – Burnley | 5:0 (koniec) | | | Newcastle – Brighton | 0:1 (koniec) | | | West Ham – Tottenham | 0:1 (koniec) |
Wolves – Watford | 0:2 (koniec) | | | Huddersfield Town – Liverpool | 0:1 (koniec) |
AS Roma – Spal | 0:2 (koniec) | | | Juventus – Genoa | 1:1 (koniec) | | | Udinese – Napoli | 0:3 (koniec) |
Real Madryt – Levante | 1:2 (koniec) | | | Valencia – Leganés | 1:1 (koniec) | | | Villarreal – Atletico | 1:1 (koniec) |
FC Barcelona – Sevilla | 4:2 (koniec) |
Augsburg – RB Lipsk | 0:0 (koniec) | | | Bayer – Hannover | 2:2 (koniec) | | | 1. FC Nurnberg – Hoffenheim | 1:3 (koniec) |
Stuttgart – Borussia D. | 0:4 (koniec) | | | Wolfsburg – Bayern | 1:3 (koniec) | | | Schalke 04 – Werder | 0:2 (koniec) |
PSG – Amiens | 5:0 (koniec) | | | Caen – Guingamp | 0:0 (koniec) | | | Dijon – Lille | 1:2 (koniec) |
Nantes – Toulouse | 4:0 (koniec) | | | Reims – Angers | 1:1 (koniec) | | | Strasbourg – Monaco | 2:1 (koniec) |
Ołomuniec – Zlín | 1:1 (koniec) | | | Příbram – Jablonec | 0:6 (koniec) | | | Banik – Karvina | 1:1 (koniec) |
Slovacko – Teplice | 0:2 (koniec) |
Spartak T. – Senica | 4:1 (koniec) | | | Slovan – Moravce-Vrable | 3:1 (koniec) | | | Dunajska – Zeleziarne | 3:2 (koniec) |
MSK Żilina – Michalovce | 2:2 (koniec) |
Arminia – Fürth | 2:3 (koniec) |
finał
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
(1:0)
Chojniczanka Chojnice
Dariusz Kania
Gole:
14. Płacheta, 48. Oleksy – 73. Danielewicz
Sędziowie: Gąsiorowski, Smyk, Niemirowski
Widownia:
Kartki: 44. Gandara (POD), 79. Kostorz (POD) – 71. Grzelczak (CHO), 81. Wołąkiewicz (CHO)
Spudłowany karny!:
Podbeskidzie Bielsko-Biała:
Fabisiak – Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy – Płacheta (80' Kozak) Guga Palavandishvili, Rzuchowski, Sierpina (90+3' Bąk) – Gandara (70' Kostorz) – Sabala
Zmiany: Leszczyński, Bąk, Goncerz, Kostorz, Jaroch, Jończy, Kozak
Trener:
Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz, Kobryń, Sylwestrzak, Michalski (46' Drozdowicz) Pietruszka – Wołąkiewicz, Foszmańczyk (66' Trochim) Danielewicz, Paprzycki, Przybecki (46' Piotrowski) – Grzelczak
Zmiany: Wnuk, Trochim, Surdykowski, Drozdowicz, Gardzielewicz, Piotrowski, Boczek
Trener:
Zmiany: Leszczyński, Bąk, Goncerz, Kostorz, Jaroch, Jończy, Kozak
Trener:
Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz, Kobryń, Sylwestrzak, Michalski (46' Drozdowicz) Pietruszka – Wołąkiewicz, Foszmańczyk (66' Trochim) Danielewicz, Paprzycki, Przybecki (46' Piotrowski) – Grzelczak
Zmiany: Wnuk, Trochim, Surdykowski, Drozdowicz, Gardzielewicz, Piotrowski, Boczek
Trener:
Sędziowie: Gąsiorowski, Smyk, Niemirowski
Widownia:
W podobnym stylu jak Sierpina uciekł prawym skrzydłem Piotrowski, który wyłożył piłkę na 5 metr do KRZYSZTOFA DANIELEWICZA a ten nie zmarnował tej okazji i zmienia wynik spotkania na 2:1
Rzut rożny dla Górali, najlepiej w polu karnym odnalazł się PAWEŁ OLEKSY, który pokonuje doświadczonego bramkarza Gości!!!
Podbeskidzie Bielsko-Biała: Fabisiak – Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy – Płacheta, Guga Palavandishvili, Rzuchowski, Sierpina – Gandara – Sabala
Rezerwowi: Leszczyński, Bąk, Goncerz, Kostorz, Jaroch, Jończy, Kozak
Chojniczanka Chojnice: Janukiewicz, Kobryń, Sylwestrzak, Michalski, Pietruszka – Wołąkiewicz, Foszmańczyk, Danielewicz, Paprzycki, Przybecki – Grzelczak
Rezerwowi: Wnuk, Trochim, Surdykowski, Drozdowicz, Gardzielewicz, Piotrowski, Boczek
Sędziowie: Gąsiorowski, Smyk, Niemirowski.