Zduńska Wola – Red Devils 6:2 (koniec) | Piast – FC Toruń 0:3 (koniec) | Rekord – Szczecin 13:5 (koniec)
Jelcz-Laskowice – AZS Gdańsk 9:4 (koniec) | Red Dragons – AZS UŚ 3:3 (koniec) | Clearex – Jagiellonia 3:3 (koniec)
Red Dragons Pniewy
3:3 (1:1)
AZS UŚ Katowice
Sobota 03.11.2018, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

Po wyrównanym spotkaniu w Pniewach mamy podział punktów! Red Dragons remisują z AZS-em UŚ Katowice 3:3 i obie ekipy zgarniają po jednym punkcie. Dziękuję za uwagę! (19:46:40)

21

AZS szybko wyszedł na prowadzenie, ale miejscowi zdołali wyrównać dziesięć minut później. Do przerwy mamy remis. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

20

19
    Piąte przewinienie notują na swoim koncie przyjezdni. Gospodarze faulowali dotychczas czterokrotnie.

12
    Strzelcem bramki ADAM WACHOŃSKI.

12
    Faule: 3-1.

10
    Dziesięć minut pierwszej połowy już za nami. Póki co bramka strzelona w drugiej minucie przez gości jest jedynym trafieniem w tym pojedynku.

2
    Strzelcem bramki JĘDRZEJ JASIŃSKI.

1

Zestawienie obydwu zespołów:

Red Dragons Pniewy:
    Budych, Roj – Wachoński, Frajtag, Skrzypek, Solecki, Holy, Stankowiak, Miałkas, Kijak, Błaszyk, Vakhula

AZS UŚ Katowice:
    Bednarczyk, Lasik – Jasiński, Podobiński, Szczurek, Gładczak, Musiał, Wojtyna, Pękala, Dubiel, Hewlik, Piskorz.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 18:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 12. Wachoński, 21. Skrzypek, 36. Błaszyk – 2. Jasiński, 22. Gładczak, 37. Wojtyna