Zduńska Wola – Red Devils 6:2 (koniec) | Piast – FC Toruń 0:3 (koniec) | Rekord – Szczecin 13:5 (koniec)
Jelcz-Laskowice – AZS Gdańsk 9:4 (koniec) | Red Dragons – AZS UŚ 3:3 (koniec) | Clearex – Jagiellonia 3:3 (koniec)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
9:4 (5:1)
AZS UG Gdańsk
Sobota 03.11.2018, 18:00FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 6

Po niezwykle interesującym spotkanie Orzeł zwycięża z AZS-em aż 9:4! Dziękuję za uwagę! (19:53:11)

40

40
    Broni Foltyn strzał rywala z ostrego kąta.

39
    Gol dla AZS-u UG!
    Piętką piłkę do bramki Orła skierował OLIWIER BŁAWAT!

37
    Żółtym kartonikiem za jakieś dyskusje z zawodnikiem rywali upomniany został Hatakeyama.

37
    Częściowo odrabiają straty gdańszczanie! Drugi raz w tym spotkaniu na listę strzelców wpisuje się ŁUKASZ SZYMDKI!

36
    Ależ znakomicie wybronili się miejscowi po uderzeniu Osińskiego! Tylko korner dla gości.

35
    Żółtą kartkę otrzymuje Andrade (Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice).

35
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Po solowej akcji golkipera rywali pokonuje VICTOR ANDRADE!

35
    Odpowiadają na trafienia rywali przyjezdni! Golkipera Orła pokonał ŁUKASZ SZMYDKI!

34
    Słupek uratował teraz gości przed utratą bramki po strzale Pastarsa!

34
    Niemal w identyczny sposób pakuje teraz piłkę do bramki ALLYSON AMANTES! Hattrick tego zawodnika.

33
    JANIS PASTARS wykorzystuje pustą bramkę rywali i po przejęciu piłki uderza jeszcze z własnej połowy!

33
    Starają się wykorzystać fakt gry rywali z lotnym golkiperem i uderzają z własnej połowy na pustą bramkę.

32
    Faule: 2-4.

31
    Udanie interweniuje Sasiak po mocnym uderzeniu Morozova.

30
    Zupełnie nieudane zagranie Wesserlinga i od bramki rozpoczną miejscowi.

29
    Z lotnym golkiperem grają przyjezdni. Łatwo jednak gdańszczanie stracili piłkę przed momentem.

Gole: 1. Morozov, 5. Barbosa, 13. Amantes, 17. Kędra, 17. Amantes, 25. Hatakeyama, 33. Pastars, 34. Amantes, 35. Andrade – 18. Osiński, 35. Szmydki, 37. Szmydki, 39. Bławat

Kartki:   35. Andrade (JLA), 37. Hatakeyama (JLA)