Warta – Termalica 1:2 (koniec) | ŁKS – Odra O. 5:1 (koniec) | Wigry – Raków 0:3 (koniec)
Stal M. – Stomil 4:0 (koniec) | Bytovia – GKS K. 2:2 (koniec) | Garbarnia – Puszcza 0:1 (koniec)
Sandecja – Jastrzębie 1:1 (koniec)
Warta Poznań
1:2 (0:0)
Bruk-Bet Termalica
Sobota 03.11.2018, 13:00 • Stadion przy Drodze Dębińskiej, Poznań • Fortuna 1 Liga • 17. kolejka

Koniec meczu przy Drodze Dębińskiej. Kluczowa dla losów tego spotkania okazała się 67 minuta, w której goście z Niecieczy dwukrotnie pokonali bramkarza gospodarzy. Warta nie była w stanie podnieść z kolan i ostatecznie musiała pogodzić się z porażką.
    Bruk-Bet dzięki tej wygranej przesunął się w tabeli o jedną lokatę w górę, zaś Zieloni mogą jeszcze zanotować spadek.

90+5
    Koniec meczu. (16:07:30)

88
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Fiedosewicz, na boisku pojawia się Wypych.

85
    Żółtą kartkę otrzymuje Sanocki (Warta Poznań).

83
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Janicki, na boisku pojawia się Piceluk.

80
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Skoraś, na boisku pojawia się Kalisz.

79
    Zmiana w drużynie Warta Poznań: z boiska schodzi Grobelny, na boisku pojawia się Sanocki.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Grobelny (Warta Poznań).

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Kiełb (Warta Poznań).

76
    Złapały wiatr w żagle Słonie, które kontrolują teraz wydarzenia na boisku. Gospodarzom nie będzie łatwo odrobić straty.

67
    Gol dla Termaliki!

Coś niesamowitego Bruk-Bet wyprowadza dwa szybkie ciosy i nie minęło nawet 120 sekund, a goście z Małopolski są już na prowadzeniu. Zieloni na pewno nie spodziewali się takiego obrotu wydarzeń!

67

I mamy wyrównanie. ROMAN GERGEL dobrze wykorzystuje podanie partnera i umieszcza piłkę tuż obok bezradnego Lisa.

62
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Kupczak, na boisku pojawia się Jovanović.

59
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Purece, na boisku pojawia się Vilhjalmsson.

48
    Gol dla Warty!

Lepiej w tę drugą połowę wchodzą zawodnicy Petera Nemca. Dobrze bity rzut rożny i po tym stałym fragmencie gry do futbolówki dopada WOJCIECH ONSORGE, który znajduje sposób na Dariusza Trelę i wpisuje się na listę strzelców!

46
    I wracamy do gry po przerwie. Bez zmian w kadrach obydwóch zespołów

46

Do przerwy na Stadionie przy Drodze Dębińskiej nie oglądaliśmy bramek. Trudno powiedzieć, która ze stron ma przewagę w tej rywalizacji. Zarówno jedna jak i druga strona miały szansę na zdobycie bramki, ale dobrze między słupkami radzą sobie Trela z Lisem. Może po przerwie w końcu zawodnicy przełamią ten impas strzelecki.