Polska – Ukraina 2:1 (koniec)
Polska
2:1 (1:1)
Ukraina
Poniedziałek 19.11.2018, 19:00 • Stadion Miejski w Bielsku-Białej • Reprezentacja U20

Biało-czerwoni wygrywają z reprezentacją Ukrainy 2:1. Wynik meczu otworzył z rzutu karnego Steczyk, wyrównał dziesięć minut później Popov. Na przerwę Piotr Lasyk zaprosił przy wyniku 1:1. W drugiej połowie po niezłej akcji Polaków, samobójcze trafienie zanotował Veremienko i jak się później okazało, ustalił on wynik meczu. W pierwszej połowie zdecydowanie lepsi byli Ukraińcy, ale w drugiej odsłonie to Polacy przejęli inicjatywę i wydaje się, że zasłużenie dziś odnosimy zwycięstwo. Dziękujemy za wspólne emocje! (20:57:57)

90+5

90+4
    Złe dośrodkowanie, ale też nie udało się naszym graczom wyjść z kontratakiem.

90+4
    Jeszcze rzut wolny dla Ukraińców. Ostatnia szansa na wyrównanie.

90+3
    Ostatnie 60 sekund. Biało-czerwoni wymieniają kolejne podania. Ukraińcy już nie są tak ruchliwi w pressingu, jak w poprzednich minutach.

90+2
    Polacy starają się teraz szanować piłkę.

90
    4 minuty doliczone przez sędziego.

90
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Kopacz, na boisku pojawia się Strózik.

89
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Zylla, na boisku pojawia się Makowski.

89
    Jeszcze dwie zmiany szykują się w reprezentacji Polski.

87
    Drychliuk napomniany przez sędziego Lasyka.

85
    Ładna centra Slisza, uderzenie głową Sobocińskiego i piłka ląduje na górnej siatce.

85
    Korner dla Polaków. W narożniku Slisz.

80
    Zmiana w drużynie Polska: z boiska schodzi Steczyk, na boisku pojawia się Moder.

79
    Rzut wolny dla Ukraińców i przewinienie w walce o piłkę w polu karnym. Od własnej bramki Niemczycki.

77
    W polu karnym padł Sobociński. Ucierpiał w jednym ze starć o piłkę po dośrodkowaniu Puchacza. Mamy przerwę w grze.