Gryf – Resovia 1:0 (koniec) | Rozwój – Błękitni 3:1 (koniec)
3:1 (0:1)
Błękitni Stargard
Niedziela 25.11.2018, 13:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • 2. Liga • 20. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:56:47)

Rozwój Katowice popisał się świetnym przyspieszeniem i w drugiej połowie odwrócił wynik 0:1 na 3:1. Gospodarze zaprezentowali się zdecydowanie lepiej po pobycie w szatni, a gra Błękitnych wyglądała już w tym fragmencie katastrofalnie. Komplet punktów zasłużenie pozostał na Górnym Śląsku.

90+3

90
    Rozpoczął się doliczony czas.

88
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Lazar, na boisku pojawia się Gembicki.

86
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Cywiński, na boisku pojawia się Starzycki.

85
    Katastrofalna gra Błękitnych Stargard w drugiej połowie. Mogli zostać rozgromieni w drugiej połowie przez przeciwnika.

82
    Michał Płonka strzelił szczupakiem w Mariusza Rzepeckiego po kolejnym świetnym dośrodkowaniu Oliwiera Lazara z rzutu wolnego.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu. Rozwój Katowice musi przypilnować wyniku, a jego przeciwnik już mocno zdemobilizowany.

78
    Gol dla Rozwoju!
    Strzelcem bramki MATEUSZ WRZESIEŃ.

Perfekcyjnie przeprowadzona akcja przez zawodników Rozwoju. Daniel Paszek obsłużył podaniem Mateusza Września, a napastnik gospodarzy trafił do opuszczonej już bramki. Katowiczanie bardzo blisko zwycięstwa.

77
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi A. Kwiatkowski, na boisku pojawia się Włóka.

74
    Zatańczyła futbolówka w polu karnym Rozwoju Katowice, ale stargardzianie nie skierowali jej do bramki Bartosza Solińskiego.

72
    Przemysławowi Brzeziańskiemu nie udało się wykorzystać dośrodkowania z prawego skrzydła i oddać strzału z bliska w kierunku bramki Rozwoju Katowice.

70
    Zdecydowana przewaga Rozwoju Katowice po przerwie. Wprowadzenie drugiego napastnika nie pomogło stargardzianom.

67
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Brzeziański.

66
    Po podaniu Przemysława Mońki strzelił pod poprzeczkę bramki przyjezdnych Damian Niedojad. Gdyby nie interwencja Mariusza Rzepeckiego byłoby kolejne trafienie dla Rozwoju Katowice.

63
    Strzelcem bramki DAMIAN NIEDOJAD.

Świetne wejście z ławki rezerwowych na boisko. Damian Niedojad wykorzystał dośrodkowanie Oliwiera Lazara z rzutu wolnego i uderzył obok Mariusza Rzepeckiego w narożnik bramki stargardzian.

63
    Jakub Ostrowski napomniany żółtym kartonikiem za bezpardonowe zaatakowanie rozpędzonego Daniela Paszka.

60
    Nieznacznie niecelne uderzenie Piotra Kurbiela zza linii pola karnego. Nie pomylił się wyraźnie najbardziej wysunięty ze stargardzian.

Gole: 51. Paszek, 63. Niedojad, 78. Wrzesień – 45+1. M. Kwiatkowski (kar.)

Kartki:   45. Mońka (ROZ), 59. Płonka (ROZ) – 63. Ostrowski (BSS)

Rozwój Katowice: Soliński – Lepiarz, Gałecki (18. Olszewski), Baranowicz (46. Niedojad), Łączek, Płonka, Lazar (88. Gembicki), Mońka, Paszek, Kamiński (46. Kuliński), Wrzesień.

Zmiany: Neugebauer – Niedojad, Gembicki, Olszewski, Kaletka, Kuliński, Wroza.

Błękitni Stargard: Rzepecki – Baranowski (67. Brzeziański), Błyszko, Ogrodowski, Rogala, Karmański (58. Ostrowski), Shimmura, M. Kwiatkowski, Cywiński (86. Starzycki), A. Kwiatkowski (77. Włóka), Kurbiel.

Zmiany: Skwirut – Brzeziański, Napora, Starzycki, Włóka, Ostrowski.

Sędziowie: Paweł Kukla (Kraków)