Chelsea – Fulham 2:0 (koniec) | Arsenal – Tottenham 4:2 (koniec) | Liverpool – Everton 1:0 (koniec)
Liverpool F.C.
1:0 (0:0)
Everton F.C.
Niedziela 02.12.2018, 17:15 • Anfield Road, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 14

90
    Marco Silva zabezpiecza obronę na końcowe minuty. Za islandzkiego pomocnika wchodzi Kourt Zouma.

89
    Schodzi z boiska skrzydłowy w Evertonu. Na ostatnie minuty tego pojedynku wchodzi Dominic Calvert- Lewin.

84
    I była to ostatnia akcja brazylijskiego snajpera. W jego miejsce na ostatnie minuty tego starcia Klopp wprowadza Origiego.

75
    Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu Mohameda Salaha. Niemiecki trener postawił na typowego napastnika i w miejsce Egipcjanina melduje się na placu gry Daniel Sturridge.

71
    Pierwsza zmiana w ekipie Jurgena Kloppa. Za posiadającego na swoim koncie Shaqiriego wchodzi Naby Keita.

63
    Być może wciąż odczuwa skutki bolesnego starcia sprzed kilku minut Theo Walcott, bowiem na zmianę tego zawodnika zdecydował się Marco Silva. W jego miejsca Portugalczyk wprowadza Ademolę Lookmana.

Bartek Łojewski

Gole: 90+6. Origi

Kartki:   33. Shaqiri (LIV), 77. Fabinho (LIV), 80. Joe. Gomez (LIV) – 88. A. Gomes (EVE), 90. Sigurdsson (EVE)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 16:9. Strzały niecelne: 9:4. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 1:3. Foule: 12:7.
    Liverpool F.C.: Alisson – Alexander-Arnold, Joe. Gomez, V. van Dijk (C), Robertson – Wijnaldum, Fabinho – Shaqiri (71. Keïta), Firmino (84. Origi), Mané – M. Salah (75. Sturridge).