Lech P. – Dunajska 1:0 (koniec) | Zagłębie L. – Horsens 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Slovan 3:1 (koniec)
Zagłębie S. – Znojmo 4:2 (koniec) | Wisła Pł. – Henan Jianye 1:1 (koniec) | Zagłębie L. – Ołomuniec 1:2 (koniec)
Wisła K. – Etyr Tyrnowo 1:1 (koniec)
Zagłębie Sosnowiec
4:2 (3:1)
1. SC Znojmo FK
Niedziela 27.01.2019, 11:00 • Medulin, Chorwacja • Spotkania towarzyskie

Zagłębie Sosnowiec zwyciężyło ze swoim czeskim przeciwnikiem. Głównie dzięki bramkom zdobytym w pierwszej połowie przez Giorgiego Gabedawę. Po przerwie wynik na 4:2 ustalił bramkostrzelny w ostatnim czasie Olaf Nowak. (13:01:59)

90

82
    Gol dla Zagłębia!
    Strzelcem bramki OLAF NOWAK.

Trójkolorowi odzyskali dwubramkowe prowadzenie dzięki uderzeniu skutecznego ostatnio Nowaka. Wykorzystał on podanie Iwaniszwiliego za plecy obrońców 1. SC Znojmo FK.

80
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Gressak, na boisku pojawia się Jędrych.

76
    Szymon Pawłowski napomniany żółtą kartką za agresywną reakcję po faulu przeciwnika.

68
    Gol dla SC Znojmo!
    Strzelcem bramki JAKUB TEPLY

Topnieje przewaga Trójkolorowych. Przeciwnik przechwycił złe podanie Patrika Mraza do własnego bramkarza, po czym zdobył gola kontaktowego.

65
    Nie zmienia się wynik po przerwie. Zagłębie Sosnowiec utrzymuje swoje prowadzenie, choć pozbawione Gabedawy nie potrafi równie ciekawie zaatakować.

58
    Żółta kartka pokazana zawodnikowi klubu z Czech za ostre zaatakowanie Gressaka.

46
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Gabedawa, na boisku pojawia się Nowak.

46
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Ryndak, na boisku pojawia się Milewski.

46
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Udovicić, na boisku pojawia się Mraz.

46
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Mygas, na boisku pojawia się Nawotka.

46
    Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Kudła, na boisku pojawia się Hrosso.

46

Dość atrakcyjna pierwsza połowa z czterema golami. Giorgi Gabedawa był jej najlepszym zawodnikiem. Dzięki jego trzem strzałom Zagłębie Sosnowiec prowadzi 3:1.

45

45

Tuż przed zakończenie pierwszej połowy przeciwnik Zagłębia Sosnowiec pokazał pazur i odpowiedział jednym golem. Autorem gola MARKO MARCIUS.

Gole: 26. Gabedawa, 33. Gabedawa, 44. Gabedawa (kar.), 82. Nowak – 45. Marcius, 68. Teply

Kartki:   76. Pawłowski (SOS) – 58. . (ZNO)

Zagłębie Sosnowiec: Kudła (46. Hrosso) – Mygas (46. Nawotka), Cichocki, Toth, Udovicić (46. Mraz) – Gressak (80. Jędrych), Możdżeń – Ryndak (46. Milewski), Pawłowski, Iwaniszwili – Gabedawa (46. Nowak).

Zmiany: Hrosso – Nawotka, Mraz, Milewski, Nowak