Lech P. – Dunajska 1:0 (koniec) | Zagłębie L. – Horsens 1:0 (koniec) | Jagiellonia – Slovan 3:1 (koniec)
Zagłębie S. – Znojmo 4:2 (koniec) | Wisła Pł. – Henan Jianye 1:1 (koniec) | Zagłębie L. – Ołomuniec 1:2 (koniec)
Wisła K. – Etyr Tyrnowo 1:1 (koniec)
Wisła Płock
1:1 (1:0)
Henan Jianye FC
Niedziela 27.01.2019, 13:00 • Agia Napa, Cypr • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Koniec spotkania na Cyprze! Wisła Płock remisuje w starciu z chińskim Henan Jianye 1:1. Dziękuję za uwagę! (14:54:30)

90

78
    Dalsze zmiany w Wiśle. Warcholak, Milasius i Calo za Łukowskiego, Ricardinho i Garcię.

74
    Mogło być 2:1! Poprzeczka chroni Chińczyków przed utratą drugiego gola!

68
    Kolejne zmiany w drużynie z Płocka. Schodzą: Merebashvili, Furman, Zawada i Łasicki. W ich miejsce: Stilić, Grym, Marazas oraz Sielewski.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Łukowski (Wisła Płock).

61
    Potrójna zmiana w Wiśle. Za Borysiuka, Urygę i Stępińskiego wchodzą Rasak, Dźwigała i Stefańczyk.

48
    Gol dla Henan Jianye!
    Zespół z Chin wyrównuje stan meczu!

46

Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Henan Jianye 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 10. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ariel Borysiuk. Niebawem druga odsłona tego pojedynku!

45

35
    Naciskają przedstawiciele Lotto Ekstraklasy. Ekipa z Płocka częściej atakuje, ale dobrze w obronie spisują się Chińczycy.

25
    Nieudane wykończenie akcji płocczan i od bramki rozpoczną rywale. Wisła cały czas na prowadzeniu.

10
    Gol dla Wisły Płock!
    Strzelcem bramki ARIEL BORYSIUK.

1

Znamy składy wyjściowe obu drużyn!

Wisła Płock:
    Żynel – Stępiński, Łasicki, Uryga, Garcia – Furman, Borysiuk – Łukowski, Ricardinho, Merebashvili – Zawada

Henan Jianye FC:
    Gouming – Xingyu, Ben Jian, Chao, Heng, Yao, Ziyi, Hao, Yifan, Zhao, Fei.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Kilkanaście minut przed meczem poznamy składy obu drużyn. Bądźcie z nami!

Wiślacy na Cypr przylecieli 19 stycznia, a do Polski wracają 31 stycznia. Na zagranicznym zgrupowaniu grali z FK Ufą (0:0) oraz KN Onissilos Sotiras (12:0). Teraz naprzeciwko Wisły stanie reprezentant chińskiej Ekstraklasy.

Gole: 10. Borysiuk – 48. .

Kartki:   67. Łukowski (PLO)

Żynel – Stępiński (61. Stefańczyk), Łasicki (68. Sielewski), Uryga (61. Dźwigała), Garcia (78. Calo) – Furman (68. Grym), Borysiuk (61. Rasak) – Łukowski (78. Warcholak), Ricardinho (78. Milasius), Merebashvili (68. Stilić) – Zawada (68. Marazas)