Polska
2:2 (0:2)
Rosja
Niedziela 03.02.2019, 17:00 • Nysa • Reprezentacja Polski

Koniec, koniec, koniec! Biało-Czerwoni zasługują na ogromne brawa za walkę do samego końca i odrobienie dwóch bramek straty! Ostatnie dziesięć minut w wykonaniu naszych reprezentantów było wyśmienite i zaowocowało remisem z niezwykle mocną Rosją. Dziękuję za uwagę! (18:41:55)

40

40
    Zamknięci we własnym polu karnym są Polacy. Rosjanie dążą do powrotu na prowadzenie!

40
    Ależ niewiele brakowało! Z własnej połowy na pustą bramkę uderzał Gładczak, ale piłka minimalnie mija słupek!

39
    Przerwa dla Rosjan.

38
    Gol dla Polski!
    Doprowadzają do wyrównania Biało-Czerwoni! Bramkę strzela grający w roli lotnego golkipera MIKOŁAJ ZASTAWNIK!

38
    Na grę z lotnym golkiperem decydują się Polacy.

38
    Przerwa na życzenie Błażeja Korczyńskiego.

37
    Nieco ponad trzy minuty do końca tego pojedynku. Starają się powalczyć o wyrównanie Polacy.

36
    Trzecie przewinienie Rosjan. Polacy mają na swoim koncie dwa faule.

36
    Upada w polu karnym rywali Gładczak, ale arbiter uznał, że nie było faulu.

35
    Poślizgnął się na parkiecie Lutecki. Reprezentant Polski trzyma się za łokieć i chodzi poza linię boczną. Oby to nie było nic poważnego!

35
    To powinie być gol na 2:2! Kubik wystawił piłkę Luteckiemu, który w wyśmienitej sytuacji fatalnie skiksował!

34
    Nawrat po raz kolejny! Znakomicie spisuje się dziś rezerwowy bramkarz polskiej reprezentacji!

33
    Groźna kontra rywali, ale po raz kolejny świetną interwencją popisuje się Nawrat!

32
    Bramka kontaktowa! Znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się KAROL CZYSZEK! Shevchenko bez szans na interwencję!

32
    Faulowany nieopodal pola karnego rywali Kubik. Może po rzucie wolnym uda się Polakom stworzyć jakieś zagrożenie.

32
    Łatwo oddajemy piłkę rywalom na własnej połowie. Brakuje sił i pomysłu na przeprowadzenie składnej ofensywnej akcji.

31
    Huknął z dystansu Karol Czyszek, ale wspaniałą interwencją na rzut rożny sparował piłkę Shevchenko!

Gole: 32. Czyszek, 38. Zastawnik – 3. Chishkala, 12. Milovanov

Kartki:   19. Abramov (RUS)