2:2 (0:2)
Rosja
Niedziela 03.02.2019, 17:00 • Nysa • Reprezentacja Polski

40
    Ależ niewiele brakowało! Z własnej połowy na pustą bramkę uderzał Gładczak, ale piłka minimalnie mija słupek!

38
    Gol dla Polski!
    Doprowadzają do wyrównania Biało-Czerwoni! Bramkę strzela grający w roli lotnego golkipera MIKOŁAJ ZASTAWNIK!

35
    To powinie być gol na 2:2! Kubik wystawił piłkę Luteckiemu, który w wyśmienitej sytuacji fatalnie skiksował!

34
    Nawrat po raz kolejny! Znakomicie spisuje się dziś rezerwowy bramkarz polskiej reprezentacji!

32
    Bramka kontaktowa! Znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego popisuje się KAROL CZYSZEK! Shevchenko bez szans na interwencję!

31
    Huknął z dystansu Karol Czyszek, ale wspaniałą interwencją na rzut rożny sparował piłkę Shevchenko!

23
    Potężne uderzenie Zastawnika po zagraniu z narożnika boiska, ale piłka minimalnie mija słupek rosyjskiej bramki!

21
    Zmiana w polskiej bramce na drugą połowę. Michała Kałużę zastąpi Bartłomiej Nawrat.

19
    Puściły nerwy Abramovowi i arbiter uspokaja go żółtym kartonikiem. Od autu Polacy.

18
    Ależ to mógł być gol! Prosta strata Polaków, a Niyazov zdecydował się na efektowną podcinkę! Piłki minimalnie minęła słupek bramki Polaków.

15
    Niesamowite zamieszanie pod bramką Polski, ale ostatecznie jakimś cudem wybronili się gospodarze!

12
    Gol dla Rosji!
    Podwyższają prowadzenie Rosjanie! Jeden z rywali znakomicie urwał się na prawym skrzydle, a po jego zagraniu w pole karne z bliska głową wbił piłkę do bramki IVAN MILOVANOV!

8
    Zablokowany Kubik na lewej flance. Rosjanie wyprowadzili kontrę, po której Polaków przed utratą bramki uratowała poprzeczka!

7
    Groźnie pod naszą bramką, ale w ostatniej chwili zablokowany zostaje Kudziev!

3
    Szybko na prowadzenie wychodzą przyjezdni. CHISHKALA pakuje piłkę do bramki po zagraniu od Abramova.