Garbarnia – Odra O. 0:0 (koniec) | Warta – Jastrzębie 0:0 (koniec) | Termalica – GKS K. 1:1 (koniec)
Stal M. – Chojniczanka 4:2 (koniec) | GKS T. – Puszcza 3:0 (koniec)
GKS Tychy
3:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice
Sobota 20.04.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 29. kolejka

Niezwykle efektowne zwycięstwo GKS-u Tychy w meczu z Puszczą Niepołomice. 3:0 dla gospodarzy, którzy spędzą święta w lepszych nastrojach od swoich rywali. Do usłyszenia! (20:00:12)

90+3

87
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Monterde, na boisku pojawia się Kacper Piątek.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Biernat (GKS Tychy).

84
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki JAKUB VOJTUS.

80
    Dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Wszystko wskazuje na to, że trzy punkty zostaną w Tychach.

74
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Jakub Piątek, na boisku pojawia się Piątkowski.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Vojtus (GKS Tychy).

72
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Mikołajczyk, na boisku pojawia się Sajdak.

65
    Podwójna zmiana w drużynie gościu. Za Stawarczyka i Orłowskiego na murawie meldują się Żurek oraz Nowak.

59
    Strzelcem bramki ŁUKASZ GRZESZCZYK.

57
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Siemaszko, na boisku pojawia się Vojtus.

46

Gospodarze dzięki bramce strzelonej do szatni prowadzą z Puszczą 1:0. Autorem jedynego jak na razie trafienia jest Łukasz Grzeszczyk. Za piętnaście minut wracamy na drugą połowę.

45

45

35
    Mocniej zaatakowali teraz przyjezdni, ale ostatecznie nie udało im się pokonać golkipera rywali. Cały czas bez bramek.