Rekord – Jelcz-Laskowice 5:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
5:3 (3:3)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Poniedziałek 13.05.2019, 20:00 • Centrum Sportu REKORD, ul. Startowa 13 • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 25

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (21:51:31)

Świetnie rozpoczął mecz zespół z Jelcza-Laskowic, ale później obudził się Rekord i nie dość, że odrobił stratę, to jeszcze wyszedł na prowadzenie i ostatecznie zgarnął trzy oczka. Tym samym bielszczanie są niepokonani na własnym parkiecie i brakuje im jeszcze jednego meczu, aby zakończyć sezon z kompletem punktów w meczach domowych. Na uznanie zasługuje postawa Acany Orła w pierwszych minutach, ale później wygrało doświadczenie i zgranie Rekordu.

39:12
    Andrade rozejrzał się, nikt do niego nie doskoczył, więc huknął ze środka, ale piłka zatrzymała się na słupku!

36:17
    Ostre wejście Popławskiego przy linii i piąte przewinienie Rekordu. Każde kolejne zakończy się przedłużonym rzutem karnym.

36:13
    Świetną okazję miał Wojciechowski, ale ją zmarnował! Mógł wykorzystać błąd przeciwników, którzy zatrzymali się w oczekiwaniu na gwizdek arbitra, ale uderzył niecelnie! Pretensje miał Sergio Solano, który był na czystej pozycji, jednak nie doczekał się podania od kolegi.

35:58
    Cały czas rozgrywają piłkę goście, ale na razie dobrze ustawiają się w obronie Rekordziści.

32:11
    Z lotnym bramkarzem zagrają goście. W tej roli Foglia.

32:11
    O czas poprosił Jesus Lopez Garcia.
    Faule: 4:0.

30:03
    Niewiele brakowało, a Viana zdobyłby bramkę strzałem spod bocznej linii! Piłka minęła jednak dalszy słupek.

28:47
    Alex Viana faulował dryblującego przy linii przeciwnika i sędzia ukarał go żółtą kartką.

28:19
    Gol dla Rekordu!
    Strzelcem bramki MAREK. Pierwsze uderzenie zostało obronione przez Foltyna, a kiedy bramkarz próbował zorientować się, gdzie jest piłka, Marek bezlitośnie uderzył i podwyższył prowadzenie!

27:59
    Nieco przypadkowa akcja Rekordzistów mogła zakończyć się bramką, ale łapie futsalówkę Foltyn.

26:12
    Strzelcem bramki POPŁAWSKI. Przerzut do Popławskiego z rzutu rożnego, ten składa się do woleja i precyzyjnym strzałem wyprowadza Rekord na prowadzenie!

23:48
    Szybkie rozegranie rzutu z autu i uderzenie Orła, ale niecelnie.

22:45
    Dwójkowa akcja Budniaka i Marka, ale piłka mija słupek!

20:40
    Solano mógł mieć dobrą okazję, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

20:25
    Z dystansu huknął Popławski, ale nie trafił w światło bramki.

20:01

Co za pierwsza połowa w Bielsku-Białej! Po kilku minutach Orzeł prowadził już 3-0 i szykowała nam się sensacja, ale z minuty na minutę Rekord dochodził do coraz klarowniejszych sytuacji i do przerwy wyrównał wynik na 3-3. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie równie emocjonująca!

Maria Wyrzykowska

Gole: 11. Popławski, 13. Bondar, 19. Budniak, 27. Popławski, 29. Marek – 4. Solano, 4. Victor, 5. Morozov

Kartki:   9. Dudek (BIE), 29. Viana (BIE) – 18. Barbosa (JLA)

Rekord Bielsko-Biała: Kałuża, Nawrat – Surmiak, Dudek, Gąsior, Popławski, Budniak, Alex Viana, Łasak, Iwanek, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky
    FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Foltyn, Charrier – Walty, Sergio Solano, Pastars, Morozov, Allyson, Nuno Barbosa, Wojciechowski, Kędra, Victor, Foglia

Sędzia I: Kamil Grzębowski
    Sędzia II: Marcin Muszyński
    Sędzia III: Grzegorz Wiercioch
    Sędzia czasowy: Piotr Koloczek