Błękitni – GKS K. 1:3 (koniec) | Skra – Polkowice 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 0:1 (koniec)
Gryf – Resovia 0:3 (koniec) | Stal Rz. – Lech II P. 2:0 (koniec) | Legionovia – Garbarnia 0:2 (koniec)
Bytovia – Stal S. W. 4:1 (koniec) | Olimpia E. – Widzew 1:1 (koniec)
Skra Częstochowa
1:0 (0:0)
Górnik Polkowice
Sobota 17.08.2019, 16:00 • Stolzle Stadion, Częstochowa • 2. Liga • 4. runda

89
    Gol dla Skry!
    Strzelcem bramki NIEDOJAD. I opłaciła się ofensywna gra! Wrzutka w pole karne, spore zamieszanie, piłka uderza jeszcze o słupek, ale dobija ją Damian Niedojad i wyprowadza Skrę na prowadzenie na minutę przed końcem regulaminowego czasu!

83
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Szymkowiak, na boisku pojawia się Małkowski.

81
    Strzał głową napastnika Polkowic, intuicyjnie broni Kos!

80
    Niedojad wyprowadził bardzo dobry kontratak prawą stroną, ale jego dośrodkowanie przejęli obrońcy. Jeszcze strzału próbował Niedbała, jednak zbyt lekko i łapie piłkę bramkarz.

79
    Bardzo blisko zdobycia bramki Pavlas, ale łapie piłkę Kopaniecki!

78
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Opałacz (Górnik Polkowice).

74
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Szymkowiak.

70
    Dużo pracy ma arbiter w dzisiejszym spotkaniu, teraz żółtą kartką ukarany Dawid Niedbała.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Niedojad (Skra Częstochowa).

65
    Żółtą kartkę otrzymuje Opałacz (Górnik Polkowice).

65
    Poprzeczka po strzale Górnika! Ależ było blisko!

65
    Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Radziemski, na boisku pojawia się Sobków.

59
    Nocoń (Skra Częstochowa) nie wykorzystał rzutu karnego. Bardzo dobrze wyczuł jego intencje bramkarz i dalej mamy remis!

57
    W polu karnym znalazł się Niedbała i został faulowany! Będziemy mieli rzut karny dla Skry!

50
    Pierwsza zmiana w ekipie gości, również wymuszona przez kontuzję.

45+3
    Po rzucie wolnym Niedbała dopadł do piłki i oddał strzał, ale broni Kopaniecki! To była zdecydowanie najlepsza okazja Skry w tej połowie.

45+3
    Jeszcze żółtą kartkę obejrzał napastnik Polkowic.

41
    Żółtą kartką upomniany Mariusz Szuszkiewicz.

35
    Wymuszona zmiana w zespole Skry już w pierwszej połowie spotkania.

27
    Żółty kartonik otrzymał jeszcze zawodnik gości, Maciej Bancewicz.

26
    Co za akcja! Szybkie przejęcie piłki na połowie rywala i Wolny popędził w stronę bramki, ale jego strzał minimalnie minął dalszy słupek.

Maria Wyrzykowska

Gole: 89. Niedojad

Kartki:   69. Niedojad (SKC), 70. Niedbała (SKC) – 27. Bancewicz (PLK), 41. Szuszkiewicz (PLK), 45+3. Ekwueme (PLK), 65. Opałacz (PLK)   78. Opałacz (PLK)

Spudłowany karny!: 59. Nocoń (SKC), bramkarz Kopaniecki obronił

Skra Częstochowa: Kos – Bondarenko, Zalewski, Nocoń, Brusiło, Niedbała, Obuchowski, Wolny, Olejnik, Holik, Pavlas
    Zmiany: Biegański – Jelonek, Niedojad, Mońka, Gerega, Napora, Rogala, Błaszkiewicz, Borycka

Górnik Polkowice: Kopaniecki – Magdziak, Kowalski-Haberek, Radziemski, Bancewicz, Szuszkiewicz, Ekwueme, Fryzowicz, Baranowski, Wacławczyk, Opałacz
    Zmiany: Furtak – Szymkowiak, Galas, Król, Bednarski, Karmelita, Kocik, Sobków, Małkowski

Sędzia główny: Robert Marciniak
    Sędziowie asystenci: Marcin Ciepły, Jarosław Mikołajewski
    Sędzia techniczny: Bartosz Pałetko