Pogoń Sdl. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Skra – Bytovia 3:2 (koniec) | Stal Rz. – Gryf 1:2 (koniec)
Garbarnia – Resovia 0:2 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:0 (koniec) | Polkowice – GKS K. 0:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
0:0 (0:0)
Znicz Pruszków
Sobota 05.10.2019, 16:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 12. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Zapraszam na relację z jednego z meczów 12. kolejki drugiej ligi. W Legionowie miejscowa Legionovia zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

To nie jest udany sezon dla gospodarzy. Beniaminek drugiej ligi w jedenastu dotychczasowych spotkaniach uzbierał zaledwie... trzy punkty. Przed tygodniem Legionovia przegrała w Rzeszowie z Resovią 0:3.

Zdecydowanie lepiej radzą sobie przyjezdni. Pruszkowianie wywalczyli siedemnaście punktów i plasują się obecnie na dziewiątej lokacie. W poprzedniej kolejce Znicz zremisował na własnym terenie ze Stalą Rzeszów 2:2.

Początek sobotniego starcia o godzinie 16:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Legionovia Legionowo:
    Błesznowski – Waleńcik, Zembrowski, Straus, Jankovic, Będzieszak, Podliński, Koziara (C), Małek, Wawrzynowicz, Pietraszkiewicz

Rezerwowi:
    Bujak – Maślanka, Imiela, Lewtak, Gajewski, Gołaszewski, Choroś, Lewandowski, Żbikowskj

Znicz Pruszków:
    Gradecki – Bochenek, Rybak, Baran, Drobnak – Rackiewicz, Obst, Machalski (C), Moskwik – Zjawiński, Tarnowski

Rezerwowi:
    Misztal – Pyrka, Tabara, Noiszewski, Mianowicz, Suchanek, Szymański, Wrześniewski

Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

1
    Ujęcie z trybun:

3
    Przyjezdni od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

4
    Pruszkowianie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

5
    Zbyt mocne zagranie Małka za plecy obrońców i futbolówka trafiła do golkipera rywali.

6
    Ładne uderzenie Podlińskiego zza pola karnego, ale piłka ostatecznie poszybowała obok bramki.

8
    Rackiewicz uderzył zza pola karnego, ale świetnie interweniował Błesznowski! Korner dla Znicza.

9
    Strzał Barana z obrębu pola karnego zablokowany przez jednego z rywali. Goście dalej w natarciu.

10
    Bardzo dobry wślizg Małka po podaniu na skrzydlodo Rackiewicza. Kolejny rzut rożny dla ekipy z Pruszkowa.

12
    Obst ostro potraktowany w środku pola przez Wawrzynowicza.

14
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

15
    Kąśliwe dośrodkowanie w pole karne gości, ale pewnie wypiąstkował piłkę Gradecki.

17
    Poprzeczka po strzale jednego z gospodarzy, ale gdyby padł gol i tak nie byłby uznany. Wcześniej liniowy sygnalizował ofsajd.

20
    Rozpędzony Koziara przewrócony przez Rackiewicza. Rzut wolny dla Legionovii z okolic trzydziestego metra.

21
    Z dystansu uderzał Wawrzynowicz, ale jego strzał zostal zablokowany.

23
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości, gdzie jednak faulowany był jeden z zawodników Znicza.

25
    Straus z dystansu, ale zdecydowanie za lekko, aby móc pokonać Gradeckiego.

27
    Kontratak Znicza zakończony minimalnie za wysokim uderzeniem Machalskiego zza linii pola karnego!

30
    Jakiegoś urazu bez kontaktu z rywalem doznał Wawrzynowicz. Czeka nas krótka przerwa w grze.

33
    Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez drużynę gości. Z piątego metra grę wznowi Błesznowski.

34
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Wawrzynowicz, na boisku pojawia się Gołaszewski.

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Miejmy nadzieję, że doczekamy się jeszcze jakichś akcji.

37
    Spóźniona interwencja Podlińskiego w środku pola i arbiter po raz pierwszy sięga po kartkę.

39
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Drobnaka z rzutu wolnego i piłkę wyłapuje golkiper Legionovii.

41
    Świetna indywidualna akcja Jankovica zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem!

43
    Faul Małka na wysokości linii środkowej boiska.

45
    Składka akcja gości. Zagranie przed pole karne do Rackiewicza, który uderzył minimalnie obok słupka!

45+1
    O dwie minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+2

Do przerwy bez goli w Legionowie. Obie ekioy miały swoje okazje, ale szwankowała skuteczność. Na drugą odsłonę wracamy za kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

49
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z rzutu wolnego. Jeden z zawodników Legionovii był fualowany i arbiter przerwał grę.

50
    Zupełnie nieudane zagranie Drobnaka z lewego skrzydła. Od bramki rozpocznie Błesznowski.

53
    Obst ostro ucierpiał w starciu z ryaalem, na szczęście jest w stanie kontynuować grę.

55
    Małek czystym wejściem w piłkę przerwał akcję rywali.

57
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Podliński, na boisku pojawia się Gajewski.

58
    Ciekawy atak Legionovii, ale Jankovic niecelnie uderzał z dystansu.

59
    Małek faulowany przez Machalskiego. Rzut wolny dla gospodarzy z okolic trzydziestego metra.

60
    Ależ niewiele brakowało! Z narożnika pola karnego uderzał jeden z miejscowych, ale piłka minęła bramkę!

63
    Kolejna przerwa w grze – jakiś uraz jednego z zawodników gości.

64
    Ucierpiał dokładnie Obst i nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować grę.

66
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Obst, na boisku pojawia się Nojszewski.

67
    Zablokowane uderzenie z ostrego kąta na bramkę gości. Rzut rożny dla Legionovii.

68
    Poprzeczka ratuje przyjezdnych przed utratą gola po dobrze rozegranym kornerze!

68
    Waleńcik upomniany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry.

70
    Zbyr mocne zagranie w pole larne Znicza i futbolówka ląduje w objęciach Gradeckiego.

71
    Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Pyrka.

73
    Przyjezdni wznowią grę od wrzutu z autu na wysokości lola karnego rywali.

74
    Gradecki pewnie łapie piłkę po wrzutce z lewego skrzydła.

74
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Małek, na boisku pojawia się Imiela.

75
    Piętnaście minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W drugiej połowie przeważają miejscowi, ale teraz to gracze Znicza utrzymują się przy piłce.

77
    Zablokowane zagranie w pole karne gospodarzy i Znicz rozpocznie od rzutu rożnego.

78
    Nojszewski zbyt ekspresyjnie protestował i arbiter utemperował go żółtą kartką.

80
    Pachniało golem samobójczym gospodarzy, ale ostatecznie korner dla Znicza!

81
    Zagranie Drobnaka w pole karne zablokowane. Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

82
    W dobrej sytuacji znalazł się Zjawiński, ale zdecydowanie za długo zwlekał z oddaniem uderzenia.

84
    Ożywiło nam się to spotkanie! Naprawdę wiele dzieje się w ostatnich minutach. Gra szybko przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

85
    W środku pola wymieniają się podaniami przyjezdni.

87
    Zagranie za plecy obrońców do Gajewskiego, którego ubiegł Gradecki.

89
    W środkowej strefie boiska faulował Koziara. Żółta kartka dla kapitana Legionovii.

90
    O trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie!

90+1
    Pruszkowianie obecnie w natarciu.

90+3
    Rzut wolny dla Znicza w środku pola.

90+4

Podział punktów w Legionowie. Końcówka spotkania przyniosła wiele emocji, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Dziękuję za uwagę! (18:19:16)

Gole:

Kartki:   37. Podliński (LGN), 68. Waleńcik (LGN), 89. Koziara (LGN) – 78. Nojszewski (ZNI)

Błesznowski – Waleńcik, Zembrowski, Straus, Jankovic, Będzieszak, Podliński (57. Gajewski), Koziara (C), Małek (74. Imiela), Wawrzynowicz (34. Gołaszewski), Pietraszkiewicz