Pogoń Sdl. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Skra – Bytovia 3:2 (koniec) | Stal Rz. – Gryf 1:2 (koniec)
Garbarnia – Resovia 0:2 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:0 (koniec) | Polkowice – GKS K. 0:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
0:0 (0:0)
Znicz Pruszków
Sobota 05.10.2019, 16:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 12. kolejka

Podział punktów w Legionowie. Końcówka spotkania przyniosła wiele emocji, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Dziękuję za uwagę! (18:19:16)

90+4

90+3
    Rzut wolny dla Znicza w środku pola.

90+1
    Pruszkowianie obecnie w natarciu.

90
    O trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie!

89
    W środkowej strefie boiska faulował Koziara. Żółta kartka dla kapitana Legionovii.

87
    Zagranie za plecy obrońców do Gajewskiego, którego ubiegł Gradecki.

85
    W środku pola wymieniają się podaniami przyjezdni.

84
    Ożywiło nam się to spotkanie! Naprawdę wiele dzieje się w ostatnich minutach. Gra szybko przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

82
    W dobrej sytuacji znalazł się Zjawiński, ale zdecydowanie za długo zwlekał z oddaniem uderzenia.

81
    Zagranie Drobnaka w pole karne zablokowane. Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

80
    Pachniało golem samobójczym gospodarzy, ale ostatecznie korner dla Znicza!

78
    Nojszewski zbyt ekspresyjnie protestował i arbiter utemperował go żółtą kartką.

77
    Zablokowane zagranie w pole karne gospodarzy i Znicz rozpocznie od rzutu rożnego.

75
    Piętnaście minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W drugiej połowie przeważają miejscowi, ale teraz to gracze Znicza utrzymują się przy piłce.

74
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Małek, na boisku pojawia się Imiela.