Pogoń Sdl. – Olimpia E. 0:1 (koniec) | Skra – Bytovia 3:2 (koniec) | Stal Rz. – Gryf 1:2 (koniec)
Garbarnia – Resovia 0:2 (koniec) | Legionovia – Znicz 0:0 (koniec) | Polkowice – GKS K. 0:1 (koniec)
Legionovia Legionowo
0:0 (0:0)
Znicz Pruszków
Sobota 05.10.2019, 16:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 12. kolejka

Podział punktów w Legionowie. Końcówka spotkania przyniosła wiele emocji, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Dziękuję za uwagę! (18:19:16)

90+4

90+3
    Rzut wolny dla Znicza w środku pola.

90+1
    Pruszkowianie obecnie w natarciu.

90
    O trzy minuty przedłużone zostało to spotkanie!

89
    W środkowej strefie boiska faulował Koziara. Żółta kartka dla kapitana Legionovii.

87
    Zagranie za plecy obrońców do Gajewskiego, którego ubiegł Gradecki.

85
    W środku pola wymieniają się podaniami przyjezdni.

84
    Ożywiło nam się to spotkanie! Naprawdę wiele dzieje się w ostatnich minutach. Gra szybko przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

82
    W dobrej sytuacji znalazł się Zjawiński, ale zdecydowanie za długo zwlekał z oddaniem uderzenia.

81
    Zagranie Drobnaka w pole karne zablokowane. Kolejny rzut rożny dla przyjezdnych.

80
    Pachniało golem samobójczym gospodarzy, ale ostatecznie korner dla Znicza!

78
    Nojszewski zbyt ekspresyjnie protestował i arbiter utemperował go żółtą kartką.

77
    Zablokowane zagranie w pole karne gospodarzy i Znicz rozpocznie od rzutu rożnego.

75
    Piętnaście minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W drugiej połowie przeważają miejscowi, ale teraz to gracze Znicza utrzymują się przy piłce.

74
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Małek, na boisku pojawia się Imiela.

74
    Gradecki pewnie łapie piłkę po wrzutce z lewego skrzydła.

73
    Przyjezdni wznowią grę od wrzutu z autu na wysokości lola karnego rywali.

71
    Zmiana w zespole gości. Na boisku pojawił się Pyrka.

70
    Zbyr mocne zagranie w pole larne Znicza i futbolówka ląduje w objęciach Gradeckiego.

68
    Waleńcik upomniany żółtą kartką za utrudnianie wznowienia gry.

68
    Poprzeczka ratuje przyjezdnych przed utratą gola po dobrze rozegranym kornerze!

67
    Zablokowane uderzenie z ostrego kąta na bramkę gości. Rzut rożny dla Legionovii.

66
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Obst, na boisku pojawia się Nojszewski.

64
    Ucierpiał dokładnie Obst i nie wiadomo, czy będzie w stanie kontynuować grę.

63
    Kolejna przerwa w grze – jakiś uraz jednego z zawodników gości.

60
    Ależ niewiele brakowało! Z narożnika pola karnego uderzał jeden z miejscowych, ale piłka minęła bramkę!

59
    Małek faulowany przez Machalskiego. Rzut wolny dla gospodarzy z okolic trzydziestego metra.

58
    Ciekawy atak Legionovii, ale Jankovic niecelnie uderzał z dystansu.

57
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Podliński, na boisku pojawia się Gajewski.

55
    Małek czystym wejściem w piłkę przerwał akcję rywali.

53
    Obst ostro ucierpiał w starciu z ryaalem, na szczęście jest w stanie kontynuować grę.

50
    Zupełnie nieudane zagranie Drobnaka z lewego skrzydła. Od bramki rozpocznie Błesznowski.

49
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy z rzutu wolnego. Jeden z zawodników Legionovii był fualowany i arbiter przerwał grę.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy bez goli w Legionowie. Obie ekioy miały swoje okazje, ale szwankowała skuteczność. Na drugą odsłonę wracamy za kwadrans, zostańcie z nami!

45+2

45+1
    O dwie minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45
    Składka akcja gości. Zagranie przed pole karne do Rackiewicza, który uderzył minimalnie obok słupka!

43
    Faul Małka na wysokości linii środkowej boiska.

41
    Świetna indywidualna akcja Jankovica zakończona minimalnie niecelnym uderzeniem!

39
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Drobnaka z rzutu wolnego i piłkę wyłapuje golkiper Legionovii.

37
    Spóźniona interwencja Podlińskiego w środku pola i arbiter po raz pierwszy sięga po kartkę.

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Miejmy nadzieję, że doczekamy się jeszcze jakichś akcji.

34
    Zmiana w drużynie Legionovia Legionowo: z boiska schodzi Wawrzynowicz, na boisku pojawia się Gołaszewski.

33
    Nieudane wykonanie rzutu wolnego przez drużynę gości. Z piątego metra grę wznowi Błesznowski.

30
    Jakiegoś urazu bez kontaktu z rywalem doznał Wawrzynowicz. Czeka nas krótka przerwa w grze.

27
    Kontratak Znicza zakończony minimalnie za wysokim uderzeniem Machalskiego zza linii pola karnego!

25
    Straus z dystansu, ale zdecydowanie za lekko, aby móc pokonać Gradeckiego.

23
    Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości, gdzie jednak faulowany był jeden z zawodników Znicza.

21
    Z dystansu uderzał Wawrzynowicz, ale jego strzał zostal zablokowany.

20
    Rozpędzony Koziara przewrócony przez Rackiewicza. Rzut wolny dla Legionovii z okolic trzydziestego metra.

17
    Poprzeczka po strzale jednego z gospodarzy, ale gdyby padł gol i tak nie byłby uznany. Wcześniej liniowy sygnalizował ofsajd.

15
    Kąśliwe dośrodkowanie w pole karne gości, ale pewnie wypiąstkował piłkę Gradecki.

14
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

12
    Obst ostro potraktowany w środku pola przez Wawrzynowicza.

10
    Bardzo dobry wślizg Małka po podaniu na skrzydlodo Rackiewicza. Kolejny rzut rożny dla ekipy z Pruszkowa.

9
    Strzał Barana z obrębu pola karnego zablokowany przez jednego z rywali. Goście dalej w natarciu.

8
    Rackiewicz uderzył zza pola karnego, ale świetnie interweniował Błesznowski! Korner dla Znicza.

6
    Ładne uderzenie Podlińskiego zza pola karnego, ale piłka ostatecznie poszybowała obok bramki.

5
    Zbyt mocne zagranie Małka za plecy obrońców i futbolówka trafiła do golkipera rywali.

4
    Pruszkowianie spokojnie wymieniają podania na własnej połowie boiska.

3
    Przyjezdni od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.
    Ujęcie z trybun:

1

Protokół meczowy:

Legionovia Legionowo:
    Błesznowski – Waleńcik, Zembrowski, Straus, Jankovic, Będzieszak, Podliński, Koziara (C), Małek, Wawrzynowicz, Pietraszkiewicz

Rezerwowi:
    Bujak – Maślanka, Imiela, Lewtak, Gajewski, Gołaszewski, Choroś, Lewandowski, Żbikowskj

Znicz Pruszków:
    Gradecki – Bochenek, Rybak, Baran, Drobnak – Rackiewicz, Obst, Machalski (C), Moskwik – Zjawiński, Tarnowski

Rezerwowi:
    Misztal – Pyrka, Tabara, Noiszewski, Mianowicz, Suchanek, Szymański, Wrześniewski

Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

Początek sobotniego starcia o godzinie 16:00. Kilkanaście minut wcześniej zaprezentujemy składy obydwu zespołów. Bądźcie z nami!

Zdecydowanie lepiej radzą sobie przyjezdni. Pruszkowianie wywalczyli siedemnaście punktów i plasują się obecnie na dziewiątej lokacie. W poprzedniej kolejce Znicz zremisował na własnym terenie ze Stalą Rzeszów 2:2.

To nie jest udany sezon dla gospodarzy. Beniaminek drugiej ligi w jedenastu dotychczasowych spotkaniach uzbierał zaledwie... trzy punkty. Przed tygodniem Legionovia przegrała w Rzeszowie z Resovią 0:3.

Zapraszam na relację z jednego z meczów 12. kolejki drugiej ligi. W Legionowie miejscowa Legionovia zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole:

Kartki:   37. Podliński (LGN), 68. Waleńcik (LGN), 89. Koziara (LGN) – 78. Nojszewski (ZNI)

Błesznowski – Waleńcik, Zembrowski, Straus, Jankovic, Będzieszak, Podliński (57. Gajewski), Koziara (C), Małek (74. Imiela), Wawrzynowicz (34. Gołaszewski), Pietraszkiewicz