Wisła Pł. – Jagiellonia | 3:1 (koniec) | | | Śląsk – Arka | 2:1 (koniec) | | | Legia – Wisła K. | 7:0 (koniec) |
Chrobry – Stal M. | 1:0 (koniec) | | | Odra O. – Podbeskidzie | 0:2 (koniec) |
Olimpia E. – Stal Rz. | 1:0 (koniec) |
Newcastle – Wolves | 1:1 (koniec) | | | Arsenal – Crystal Palace | 2:2 (koniec) | | | Liverpool – Tottenham | 2:1 (koniec) |
Norwich – Man Utd | 1:3 (koniec) |
Bologna – Sampdoria | 2:1 (koniec) | | | Atalanta – Udinese | 7:1 (koniec) | | | Spal – Napoli | 1:1 (koniec) |
Torino – Cagliari | 1:1 (koniec) | | | AS Roma – AC Milan | 2:1 (koniec) | | | Fiorentina – Lazio | 1:2 (koniec) |
Celta Vigo – Sociedad | 0:1 (koniec) | | | Granada – Real Betis | 1:0 (koniec) | | | Levante – RCD Espanyol | 0:1 (koniec) |
Sevilla – Getafe | 2:0 (koniec) | | | Osasuna – Valencia | 3:1 (koniec) |
Wolfsburg – Augsburg | 0:0 (koniec) | | | Borussia M. – Eintracht | 4:2 (koniec) |
Rennes – Toulouse | 3:2 (koniec) | | | Saint-Étienne – Amiens | 2:2 (koniec) | | | PSG – Olympique | 4:0 (koniec) |
Mlada – Slovan | 1:3 (koniec) | | | Dynamo C.B. – Karvina | 3:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slavia | 0:1 (koniec) |
Michalovce – Slovan | 0:1 (koniec) | | | Spartak T. – MSK Żilina | 0:1 (koniec) |
Yeni Malatyaspor – Kayserispor | 4:0 (koniec) | | | Gençlerbirliği – Denizlispor | 0:2 (koniec) | | | Göztepe – Kasımpaşa | 1:4 (koniec) |
Besiktas – Galatasaray | 1:0 (koniec) |
finał
Śląsk Wrocław
2:1
(1:0)
Arka Gdynia
90
|
Kartka dla Łabojki za... zagranie ręką. Rzut wolny w środku pola dla gdynian.
|
|
33
|
Doszło do małych przepychanek w szesnastce Śląska, efektem tego kartki dla Golli i Schirtladze.
|
Gole:
2. Chrapek, 58. Expósito – 81. Vejinović (kar.)
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 0:2. Foule: 15:19.
Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom)
Widownia: 10532
Kartki: 33. Golla (SLA), 90. Łabojko (SLA) – 33. Schirtladze (ARK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 8:3. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 0:2. Foule: 15:19.
Śląsk Wrocław:
Putnocky – Broź, Golla, Puerto (84. Pawelec), Stiglec – Łabojko, Mączyński – Pich, Chrapek (66. Radecki), Płacheta (90+2. Hołownia) – Expósito.
Zmiany: Kajzer – Dankowski, Hołownia, Pawelec, Gąska, Radecki, Musonda, Samiec-Talar, Szczepan.
Trener:
Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Marciniak, Wawszczyk (87. Antonik) – Vejinović, Nando Puchades, Nalepa (74. Siemaszko), Busuladzić – Jankowski (70. Vinicius), Schirtladze.
Zmiany: Krzepisz – Danch, Fernandez, Olczyk, Antonik, Vinicius, Łoś, Wilczyński, Siemaszko.
Trener:
Zmiany: Kajzer – Dankowski, Hołownia, Pawelec, Gąska, Radecki, Musonda, Samiec-Talar, Szczepan.
Trener:
Arka Gdynia: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Marciniak, Wawszczyk (87. Antonik) – Vejinović, Nando Puchades, Nalepa (74. Siemaszko), Busuladzić – Jankowski (70. Vinicius), Schirtladze.
Zmiany: Krzepisz – Danch, Fernandez, Olczyk, Antonik, Vinicius, Łoś, Wilczyński, Siemaszko.
Trener:
Sędziowie: Piotr Lasyk (Bytom)
Widownia: 10532
Jarosław Kowalski
@JarKowalski13