Stal Rz. – Widzew 0:0 (koniec) | Garbarnia – Polkowice 4:0 (koniec) | Olimpia E. – Resovia 2:1 (koniec)
Błękitni – Znicz 4:3 (koniec) | Skra – GKS K. 1:0 (koniec) | Bytovia – Gryf 1:1 (koniec)
Stal Rzeszów
0:0 (0:0)
Widzew Łódź
Niedziela 07.06.2020, 13:05 • Stadion Miejski, Rzeszów • 2. Liga • 24. kolejka
    Dziękujemy Państwu za spędzony wspólnie czas. Do usłyszenia!

Spotkanie w Rzeszowie za nami. Nie byliśmy świadkami wielkich emocji. Żadna z ekip nie zdobyła bramki i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, który można uznać za sprawiedliwy rezultat. (14:58:16)

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Prochownik.

90+2
    Piłka meczowa! Podanie w pole karne otrzymał Gutowski, ale po jego strzale świetnie interweniował Wiktor Kaczorowski! Golkiper Stali uratował swój zespół.

90
    Marcin Szrek zdecydował, że spotkanie w Rzeszowie potrwa trzy minuty dłużej.

90
    Jedna z ostatnich szans dla łodzian. Po centrze z rzutu wolnego główkował Daniel Tanżyna. Piłka poszybowała jednak obok słupka.

89
    Zbyt mocne zagranie na lewe skrzydło w kierunku Głowackiego. Piłka dla Widzewa.

88
    Marcin Robak zbyt mocno zagrywał piłkę na lewym skrzydle. Grę z piątego metra wznowi Wiktor Kaczorowski.

87
    Kilka minut do zakończenia meczu. Obie ekipy szanują rezultat. Żaden z zespołów nie chce się odkryć.

85
    Gorąco pod bramką Stali. Wołąkiewicz miał na nodze piłkę, jednak posłał ją nad poprzeczką!

84
    Żółtym kartonikiem ukarany został Łukasz Mozler za przerwanie szybkiej akcji rywali.

83
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Ojamaa, na boisku pojawia się Turzyniecki.

82
    Przerwa w grze, ponieważ na murawie leży jeden z zawodników Widzewa.

81
    Groźna akcja Stali. Zagranie wzdłuż pola karnego Wojciech Reimana, jednak przyjezdni oddalają niebezpieczeństwo.

79
    Żółtym kartonikiem został ukarany przez Marcina Szreka Kosakiewicz.

79
    Szybka akcja Stali. Dogranie ze skrzydła na dwunasty metr i zabrakło tylko udanej finalizacji!

78
    Coraz mniej czasu do zakończenia spotkania. Czy wynik ulegnie zmianie? Na ten moment nie zapowiada się na to.