Miedź – GKS T. 2:2 (koniec) | Stal M. – Odra O. 1:1 (koniec) | Warta – Puszcza 1:2 (koniec)
Stal Mielec
1:1 (0:0)
Odra Opole
Sobota 04.07.2020, 15:10 • Stadion MOSiR, Mielec • Fortuna 1 Liga • 30. kolejka

81
    Ostatnia roszada u opolan. Swój występ kończy Piech, a kilkanaście minut dostaje Skrzypczak.

76
    Zmiana także w zespole prowadzącym. Za kontuzjowanego Tabisia pojawił się Mikinic.

75
    Podwójna roszada u mielczan. Miejsca dla Dadoka i Bielaka pozostawiają Michał Żyro, a także Bielak.

56
    Pierwsze przemeblowanie w zespole miejscowych. Za Urbańczyka na placu gry melduje się Domański.

46
    Po przerwie u gości doszło do jednej zmiany. W miejsce kontuzjowanego Kamińskiego pojawił się Kostrzycki.

Mateusz Nyka

Gole: 89. Tomasiewicz – 73. Piech

Kartki:   9. Winiarczyk (ODO), 18. Kamiński (ODO)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 8:6. Strzały niecelne: 5:1. Rzuty rożne: 8:7. Spalone: 3:2. Foule: 11:15.