Hutnik – Stal Rz. 0:0 (poz.) | Lech II P. – Bytovia 1:1 (koniec) | Olimpia G. – KKS 0:1 (koniec)

Strzelcem bramki HUBERT SOBOL.

Ostatnia doliczona minuta, a w niej rozpaczliwy atak Lecha II Poznań! Hubert Sobol nie pozwolił Bytovii Bytów na odniesienie zwycięstwa. Rozpacz przyjezdnych, a gospodarze wyszarpnęli im punkt.

86
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Ryś, na boisku pojawia się Wasiak.

86
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bach, na boisku pojawia się Urban.

81
    Gol dla Bytovii!
    Strzelcem bramki PIOTR GIEL.

Bytovia na prowadzeniu we Wronkach. Zmiana rezultatu na kilka minut przed końcem podstawowego czasu. Doświadczony napastnik wykorzystał dośrodkowanie z lewego skrzydła. Przyjezdni wbiegli dużą liczbą zawodników w pole karne Lecha II Poznań i wykorzystała to.

78
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Wojtkowiak, na boisku pojawia się Andrzejewski.

78
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Kryg, na boisku pojawia się Pacławski.

71
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Szela, na boisku pojawia się Wrzesień.

65
    Mateusz Szela napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

63
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Karbownik, na boisku pojawia się Malec.

60
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Bąk, na boisku pojawia się Wolski.

46
    Zmiana w drużynie MKS Bytovia Bytów: z boiska schodzi Lizakowski, na boisku pojawia się Sezonienko.

45
    Artur Marciniak napomniany żółtą kartką za chyba już ostatnie przewinienie w pierwszej połowie.

40
    Filip Borowski napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

39
    Najlepsza szansa na zdobycie prowadzenia przed gospodarzami. Marcin Staniszewski poradził sobie z problemami ze strzałem Igora Ławrynowicza z dystansu, a także poskromił próbę dobitki w wykonaniu Ołeksandra Jacenki.

28
    Jakub Bach napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w kole środkowym.

Gole: 90+3. Sobol – 81. Giel

Kartki:   40. Borowski (LP2), 45. Marciniak (LP2) – 28. Bach (BTW), 65. Szela (BTW)

Posiadanie piłki: 68 % : 32 %.
    Strzały celne: 4:7. Strzały niecelne: 1:14. Rzuty rożne: 7:2. Spalone: 1:2. Foule: 9:18.
    Lech II Poznań: Bąkowski – Borowski, Wojtkowiak (78. Andrzejewski), Nawrocki, Niewiadomski, Marciniak, Kryg (78. Pacławski), Ławrynowicz, Malec (63. Karbownik), Sobol, Jacenko.

Zmiany: Radliński – Wachowiak, Tkocz, Białczyk, Pacławski, Karbownik, Kaczmarek, Andrzejewski, Smajdor.

MKS Bytovia Bytów: Staniszewski – Dymerski, Bąk (60. Wolski), Memić, Camargo, Lizakowski (46. Sezonienko), Sikorski, Szela (71. Wrzesień), Bach (86. Urban), Giel, Ryś (86. Wasiak).

Zmiany: Olszewski – Wasiak, Damaschke, Błaszkowski, Wolski, Szmidke, Wrzesień, Urban, Sezonienko.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)