Garbarnia – Błękitni 3:0 (koniec) | Motor – Pogoń Sdl. 3:3 (koniec) | Wigry – Olimpia G. 1:1 (koniec)
Bytovia – Polkowice 0:2 (koniec) | Chojniczanka – Lech II P. 3:0 (koniec) | Śląsk II – Olimpia E. 3:1 (koniec)
Ostróda – Hutnik 3:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
3:0 (1:0)
Błękitni Stargard
Sobota 12.12.2020, 12:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 18. kolejka

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Garbarnia była dziś wyraźnie lepsza i pokonała Błękitnych 3:0. Dziękuję za uwagę! (13:53:26)

90+3

90+2
    Gol dla Garbarnii!
    No to po meczu! W doliczonym czasie gry golkipera rywali pokonał DANIEL MORYS!

90
    O trzy minuty przedłużony jest mecz w Krakowie.

89
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Surma.

87
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników Garbarni i mamy chwilową przerwę w grze.

86
    Kolejny nieudany atak wyprowadzany przez ekipę ze Stargardu.

84
    Miejscowi od wrzutu z autu na połowie rywali.

82
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Radwanek, na boisku pojawia się Górecki.

81
    Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez przyjezdnych. Od bramki wznowi grę Frątczak.

80
    Zablokowane zagranie w pole karne Garbarni. Rzut rożny dla Błękitnych.

79
    Scenariusz gry nie ulega zmianie. Dużo częściej przy futbolówce znajdują się miejscowi. Chyba nic nie odbierze im zwycięstwa w tym spotkaniu.

77
    Rzut wolny dla Garbarni w środkowej strefie boiska.

75
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! SZYMON PAJĄK pokonał Rzepeckiego!

74
    Odpowiedź Garbarni. Miejscowi wywalczyli korner.

73
    Nie radzą sobie z dobrze zorganizowaną defensywą rywali zawodnicy ze Stargardu.

72
    Powstrzymany atak przyjezdnych, ale w dalszym ciągu utrzymują się przy piłce przyjezdni.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Miejscowi utrzymują się na jednobramkowym prowadzeniu.