Garbarnia – Błękitni 3:0 (koniec) | Motor – Pogoń Sdl. 3:3 (koniec) | Wigry – Olimpia G. 1:1 (koniec)
Bytovia – Polkowice 0:2 (koniec) | Chojniczanka – Lech II P. 3:0 (koniec) | Śląsk II – Olimpia E. 3:1 (koniec)
Ostróda – Hutnik 3:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
3:0 (1:0)
Błękitni Stargard
Sobota 12.12.2020, 12:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 18. kolejka

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Garbarnia była dziś wyraźnie lepsza i pokonała Błękitnych 3:0. Dziękuję za uwagę! (13:53:26)

90+3

90+2
    Gol dla Garbarnii!
    No to po meczu! W doliczonym czasie gry golkipera rywali pokonał DANIEL MORYS!

90
    O trzy minuty przedłużony jest mecz w Krakowie.

89
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Marszalik, na boisku pojawia się Surma.

87
    Jakiegoś urazu doznał jeden z zawodników Garbarni i mamy chwilową przerwę w grze.

86
    Kolejny nieudany atak wyprowadzany przez ekipę ze Stargardu.

84
    Miejscowi od wrzutu z autu na połowie rywali.

82
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Radwanek, na boisku pojawia się Górecki.

81
    Nieudane wykonanie rzutu rożnego przez przyjezdnych. Od bramki wznowi grę Frątczak.

80
    Zablokowane zagranie w pole karne Garbarni. Rzut rożny dla Błękitnych.

79
    Scenariusz gry nie ulega zmianie. Dużo częściej przy futbolówce znajdują się miejscowi. Chyba nic nie odbierze im zwycięstwa w tym spotkaniu.

77
    Rzut wolny dla Garbarni w środkowej strefie boiska.

75
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! SZYMON PAJĄK pokonał Rzepeckiego!

74
    Odpowiedź Garbarni. Miejscowi wywalczyli korner.

73
    Nie radzą sobie z dobrze zorganizowaną defensywą rywali zawodnicy ze Stargardu.

72
    Powstrzymany atak przyjezdnych, ale w dalszym ciągu utrzymują się przy piłce przyjezdni.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Miejscowi utrzymują się na jednobramkowym prowadzeniu.

69
    Rzut wolny w środku pola dla Błękitnych.

67
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce gospodarze. Z każdą kolejną minutą są bliżej końcowego triumfu.

66
    Nieskutecznie w ofensywie miejscowi.

64
    Nie spieszą się ze wznowieniem gry od rzutu wolnego na własnej połowie zawodnicy Garbarni.

61
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Starzycki, na boisku pojawia się Rajch.

59
    Od bramki zaczyna Rzepecki.

57
    Tym razem Bąk przegrał pojedynek z Rzepeckim!

57
    Żółtą kartkę otrzymuje Polkowski (Błękitni Stargard).

56
    Kolejny rzut karny dla Garbarni!

56
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Wacławek, na boisku pojawia się Malik.

54
    Faulował w środkowej strefie boiska Kujawa i obejrzał żółtą kartkę.

53
    Spokojny początek drugiej połowy spotlania.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Marszalik (Garbarnia Kraków).

51
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez krakowian z piątego metra piłkę do gry wprowadzi Rzepecki.

49
    Tym razem rzut wolny niedaleko pola karnego rywali wywalczyli przyjezdni.

47
    Rzut wolny dla Garbarni w środkowym sektorze boiska.

46
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Niedojad, na boisku pojawia się Brzeziański.
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Karmański, na boisku pojawia się Polkowski.

46

Do przerwy Garbarnia prowadzi z Błękitnymi 1:0. Jedynego gola strzelił w 33. minucie z rzutu karnego Jakub Bąk. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+1

45
    Przewinienie Theusa w środku pola i arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięga po kartkę.

43
    Niecelnie uderzał jeden z zawodników gości.

42
    Błękitni wywalczyli rzut wolny na połowie rywali.

40
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

39
    Przejęli futbolówkę zawodnicy ze Stargardu, ale znajdują się daleko od pola karnego Garbarni.

38
    Gospodarze przy piłce na połowie rywali.

35
    Dziesięć minut do końca pierwszej połowy spotkania. Nie zamierzają poprzestać na jednym trafieniu krakowianie.

33
    Nie zmarnował jedenastki JAKUB BĄK i miejscowi obejmują prowadzenie!

32
    Przewinienie w szesnastce Błękitnych i arbiter dyktuje rzut karny dla gospodarzy!

31
    Pół godziny gry za nami. Póki co brakuje goli i brakuje też niestety wielu akcji podbramkowych.

30
    Rzut wolny dla Garbarni na własnej polowie.

29
    Niebezpieczna akcja krakowian pewnie przerwana przez rywali.

26
    Faulowany na własnej połowie boiska jeden z zawodników Garbarni.

25
    Przenieśli grę na połowę rywali Błękitni. Zobaczymy, czy uda im się stworzyć zagrożenie pod bramką Frątczaka.

23
    Oddalają zagrożenie piłkarze ze Stargardu.

22
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze.

20
    Rzut wolny w środku pola dla Garbarni.

19
    W środkowej strefie boiska wymieniają się podaniami miejscowi.

16
    Błękitni od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

15
    Niecelne uderzenie na bramkę gospodarzy.

13
    Akcja Błękitnych prawym skrzydłem skutecznie przerwana przez rywali.

12
    Od dłuższej chwili gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

10
    W odpowiedzi zawodnicy ze Stargardu, ale sfaulowany został jeden z defensorów Garbarni.

9
    Ruszyli prawym skrzydłem pod bramkę rywali gospodarze, ale nie udało się wykończyć akcji celnym uderzeniem.

6
    Jak na razie częściej przy piłce znajdują się zawodnicy z Krakowa.

4
    Faulował w ofensywie jeden z gospodarzy. Od rzutu wolnego przyjezdni.

3
    W środkowej strefie boiska przy piłce znajdują się krakowianie.

1
    Już pierwsza akcja Błękitnych zakończona nieudanym wykończeniem.

1

Protokół meczowy:

Garbarnia Kraków:
    Frątczak – Radwanek, Kuczak, Bąk, Duda, Marszalik, Pająk, Kołbon, Morys, Nakrosius (C), Wacławek
    Rezerwowi:
    Kozioł – Górecki, Surma, Malik, Wąsik

Błękitni Stargard:
    Rzepecki – Theus, Sitkowski, Klimek, Krawczun, Kujawa, Starzycki, Karmański, Bochniak, Cywiński, Niedojad
    Rezerwowi:
    Skuza – Ostrowski, Polkowski, Bednarski, Pelikan, Rajch, Brzeziański

Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Spotkanie poprowadzi Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Pierwszy gwizdek o 12:00. Bądźcie z nami!

Obie ekipy mają podobną sytuację w tabeli. Gospodarze uzbierali 20 punktów i są na jedenastym miejscu. Błękitni plasują się na czternastej lokacie z 17 oczkami na koncie.

Serdecznie zapraszam na mecz 18. kolejki drugiej ligi. Garbarnia Kraków na własnym terenie podejmie Błękitnych Stargard.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.

Gole: 33. Bąk (kar.), 75. Pająk, 90+2. Morys

Kartki:   52. Marszalik (GRB) – 45. Theus (BSS), 54. Kujawa (BSS), 57. Polkowski (BSS)

Spudłowany karny!: 57. Bąk (GRB), bramkarz Rzepecki obronił

Frątczak – Radwanek (82. Górecki), Kuczak, Bąk, Duda, Marszalik (89. Surma), Pająk, Kołbon, Morys, Nakrosius (C), Wacławek (56. Malik)