Garbarnia – Błękitni 3:0 (koniec) | Motor – Pogoń Sdl. 3:3 (koniec) | Wigry – Olimpia G. 1:1 (koniec)
Bytovia – Polkowice 0:2 (koniec) | Chojniczanka – Lech II P. 3:0 (koniec) | Śląsk II – Olimpia E. 3:1 (koniec)
Ostróda – Hutnik 3:0 (koniec)
Motor Lublin
3:3 (1:0)
Pogoń Siedlce
Sobota 12.12.2020, 13:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • 18. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:00:51)

Posiadanie piłki: 53% : 47%.
    Strzały na bramkę: 12:6.
    Strzały niecelne: 3:3.
    Rzuty rożne: 8:1.
    Spalone: 1:1.
    Faule: 12:18.

Ogromna porcja emocji na zakończenie rundy jesiennej w Lublinie. Motor zdominował wydarzenia w pierwszej połowie, a po przerwie dorzucił jeszcze dwa gole do swojego prowadzenia. Było 3:0, ale w konfrontacji doszło do spektakularnego pościgu. Pogoń Siedlce między 70. a 78. minutą strzeliła trzy gole i wyszarpnęła punkt na terenie beniaminka. Motor musi żałować tego katastrofalnego przestoju, a podział punktów powinien satysfakcjonować podopiecznych Bartosza Tarachulskiego.

90+4

90+4
    Ostatni atak, w nim gospodarze, ale niecelne uderzenie już chyba przekreśla możliwość odzyskania prowadzenia w doliczonym czasie.

90+3
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Więdłocha, na boisku pojawia się Kozłowski I.

90+2
    Trafił swój na swego. Ani jeden zawodnik, ani drugi nie zamierzał doprowadzić do przedostania się przeciwnika z piłką w niebezpieczne miejsce. Ostatecznie sędzia uznał, że w tej walce zostały przekroczone przepisy piłkarskie. Faul.

90+1
    Piotr Pierzchała napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Rafał Król poczęstował Rafała Misztala potężnym uderzeniem z dystansu. Tym razem celna próba, ale futbolówka nie ominęła odpowiednio ustawionego golkipera Pogoni Siedlce.

88
    Sławomir Duda oddał pochopne uderzenie zza linii pola karnego i futbolówka przeleciała wyraźnie obok bramki Pogoni Siedlce.

87
    Pozostało kilka minut rywalizacji na stadionie w Lublinie i po szalonym widowisku można spodziewać się dosłownie wszystkiego.

86
    Dawid Noiszewski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w centrum boiska.

85
    Podanie do ustawionego szeroko zawodnika, który rozpędził się na boku boiska. Zapachniało niebezpiecznym atakiem, jednak zabrakło precyzyjnego dośrodkowania.

84
    Motor Lublin obudził się po katastrofalnych w jego wykonaniu minutach. Dwa uderzenia w ciągu kilkunastu sekund. Rafał Misztal nie dał się pokonać ani Tomaszowi Swędrowskiemu, ani aktywnemu od momentu wejścia na boisko Krzysztofowi Ropskiemu.

82
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Świderski, na boisku pojawia się Ropski.

80
    Po przeprowadzeniu imponującego pościgu Pogoń Siedlce zamierza zdobyć prowadzenie. W kompletnej rozsypce są gospodarze mimo pomyślnego otwarcia meczu i długiej kontroli nad wydarzeniami.

77
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Strzelcem bramki MIŁOSZ PRZYBECKI.

Pogoń Siedlce doprowadziła do remisu. Trzecie trafienie w siedem minut! Trudny do uwierzenia zwrot akcji w Lublinie! Miłosz Przybecki strzelił do bramki z bliska po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Sędzia Karol Arys zdecydował się wskazać na środek boiska po konsultacji z asystentem.

77
    Piłka jeszcze raz w bramce Sebastiana Madejskiego, ale trafienie nie zostało uznane z powodu spalonego Miłosza Przybeckiego. Protestują przyjezdni, którzy byli bliziutko doprowadzenia do remisu.

Gole: 25. Swędrowski, 52. Duda, 64. Świderski – 70. Przybecki, 73. Baidoo, 77. Przybecki

Kartki:   20. Michota (MOT), 55. Grodzicki (MOT) – 20. Marciniec (SDL), 86. Noiszewski (SDL), 90+1. Pierzchała (SDL)

Posiadanie piłki: 53 % : 47 %.
    Strzały celne: 12:6. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 8:1. Spalone: 1:1. Foule: 12:18.
    Motor Lublin: Madejski – Michota, Wawszczyk, Grodzicki (75. Łukasik), M. Król, Swędrowski, Duda, Kumoch (74. Rak), Wójcik (74. R. Król), Ceglarz, Świderski (82. Ropski).

Zmiany: Kiełpin – Bogacz, Ropski, R. Król, Nowak, Rak, Jagodziński, Łukasik, Kunca.

Pogoń Siedlce: Misztal – Brodziński, Miś (46. Olszewski), Pierzchała, Więdłocha (90. Kozłowski I), Baidoo, Kozłowski II (46. Rymek), Piotrowski (67. Noiszewski), Przybecki, Marciniec (46. Repka), Preuss.

Zmiany: Smyłek – Krawczyk, Olszewski, Rymek, Ocenas, Kozłowski I, Noiszewski, Repka, Bujalski.

Sędziowie: Karol Arys (Szczecin)