Jelcz-Laskowice – Clearex 3:3 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Lubawa 4:2 (koniec) | Red Dragons – Nova Gliwice 5:3 (koniec)
GI Malepszy – AZS Darkomp 7:1 (koniec) | Rekord – Dreman 7:2 (koniec) | Lębork – AZS UŚ 3:5 (koniec)
Red Devils – Piast 1:2 (koniec)
FIT-MORNING Gredar Brzeg
4:2 (1:1)
KS Constract Lubawa
Sobota 03.04.2021, 13:00 • Hala MOSiR, Brzeg • FOGO Futsal Ekstraklasa • 28. kolejka

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne, pełne emocji, relacje z futsalowych parkietów! (14:31:24)

Wielkie brawa dla skazywanych na pożarcie gospodarzy. Pokazali olbrzymią wolę walki, dzięki czemu kwestia utrzymania jest dla nich nadal otwarta – tak samo jak otwarta pozostaje kwestia rozdania srebrnych i brązowych medali Statscore Futsal Ekstraklasy :)

Ależ sensacja w Brzegu!!! Walczący o utrzymanie zawodnicy Gredaru, odprawiają wicemistrza Polski bez punktów. Constract zaczął od prowadzenia, ale potem niemal do samego końca meczu, bramki wędrowały już tylko na konto gospodarzy.

39:50
    Gol dla Constractu!
    Strzelcem bramki KRIEZEL.
    Jeszcze w końcówce Kriezel zmniejsza rozmiary porażki faworyta

39:41
    Gol dla FIT-MORNING Gredar Futsal Brzeg! Strzelcem bramki KUCHARSKI.
    No i w końcu trafił! Kucharski w kolejnej próbie na "pustaka", ale tym razem celnie!

39:24
    Constract chyba w ostatnim ataku

39:07
    Timeout dla gospodarzy.

38:40
    Ponownie Kucharski, przez całe boisko, ale ponownie niecelnie!

38:12
    Kucharski przez całe boisko na pustą, ale piłka minimalnie mija słupek!

37:28
    3 przewinienia na koncie gości

37:17
    Kontra Gredaru, Boczarski na prawej, chciał delikatnie podcinać, ale Okuniewski nie dał się zaskoczyć

37:00
    Jesteśmy 3 minuty od sensacji kolejki (przynajmniej do czasu starcia Rekordu z Dremanem) – obie ekipy po jednym faulu po przerwie

36:44
    Kriezel podczas strzału niefortunnie trafił w Boczarskiego, dłuższą chwilę dochodzi do siebie reprezentant Polski ale Lubawa już wznawia grę

36:15
    Constract w natarciu, Kriezel ponownie w żółtej koszulce oznaczającej że goście wyprowadzili bramkarza

35:35
    Timeout dla gości.

35:21
    I po raz kolejny niecelnie na pustą bramkę gospodarze

35:01
    Przechwyt Boczarskiego, ale strzał na pustą bramkę niecelny!

34:41
    Kriezel w żółtej koszulce

Rafał Słociak

Gole: 11. Pereira (sam.), 31. Boczarski, 33. Grochowski, 40. Kucharski – 8. Okuniewski, 40. Kriezel

Kartki:   7. Tavares (BRZ)

FIT-MORNING Gredar Brzeg: Budych (Konieczny) – Witek, Gutierrez, Bernardino, Grochowski – Rojek, Baitsur, Kozina, Boczarski (K), Kucharski, Krajewski, Tavares
    KS Constract Lubawa: Okuniewski (Kornat) – Kaniewski (K), Lutecki, Kriezel, Raszkowski – Pereira, Grubalski, Piórkowski, Silva, Ossowski, Henrique, De Souza, Okuniewski

Sędziowie: Damian Jaruchiewicz, Dawid Konieczny, Dominik Lorke – Adrian Dorocki