Górnik Z. – Jagiellonia | 3:1 (koniec) | | | Zagłębie L. – Pogoń | 1:1 (koniec) |
Odra O. – Puszcza | 1:0 (koniec) | | | Zagłębie S. – Radomiak | 0:1 (koniec) | | | GKS T. – Górnik Ł. | 3:1 (koniec) |
Leicester – Newcastle | 2:4 (koniec) |
Sociedad – Elche | 2:0 (koniec) |
Stuttgart – Augsburg | 2:1 (koniec) |
Lens – Lille | 0:3 (koniec) |
Jablonec – Teplice | 4:1 (koniec) |
finał
Odra Opole
1:0
(0:0)
Puszcza Niepołomice
Jarek
Gole:
80. Żemło
Sędziowie:
Kornel Paszkiewicz (Wrocław)
Widownia:
Kartki: 59. Żemło (ODO) – 40. Stępień (PSZ), 43. Radionov (PSZ)
Spudłowany karny!:
Odra Opole:
Kuchta – Szrek, Wypych, Żemło, Matuszewski, Wróbel (70. Drewniak), Trojak, Nowak, Niziołek (70. Winiarczyk), Janus (C), Czapliński (63. Piech)
Zmiany:
Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Surzyn, Drewniak, Mikinić, Żak, Gancarczyk, Piech
Trener:
Puszcza Niepołomice:
Kobylak – Czarny, Stępień (77. Mucha), Pięczek, Stefanik (85. Stokłosa), Radionov (77. Kobusiński), Cichoń, Knap (77. Górski), Rakoczy (71. Tomalski), Mikołajczyk, Hladik
Zmiany:
Wróblewski – Tomalski, Stokłosa, Klec, Górski, Kobusiński, Wolak, Mucha
Trener:
Kuchta – Szrek, Wypych, Żemło, Matuszewski, Wróbel (70. Drewniak), Trojak, Nowak, Niziołek (70. Winiarczyk), Janus (C), Czapliński (63. Piech)
Zmiany:
Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Surzyn, Drewniak, Mikinić, Żak, Gancarczyk, Piech
Trener:
Puszcza Niepołomice:
Kobylak – Czarny, Stępień (77. Mucha), Pięczek, Stefanik (85. Stokłosa), Radionov (77. Kobusiński), Cichoń, Knap (77. Górski), Rakoczy (71. Tomalski), Mikołajczyk, Hladik
Zmiany:
Wróblewski – Tomalski, Stokłosa, Klec, Górski, Kobusiński, Wolak, Mucha
Trener:
Sędziowie:
Kornel Paszkiewicz (Wrocław)
Widownia:
Gospodarze obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłkę do bramki rywali skierował PIOTR ŻEMŁO!
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Radionov, na boisku pojawia się Kobusiński.
Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Knap, na boisku pojawia się Górski.
Zmiana w drużynie Odra Opole: z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Drewniak.
Odra Opole:
Kuchta – Szrek, Wypych, Żemło, Matuszewski, Wróbel, Trojak, Nowak, Niziołek, Janus (C), Czapliński
Rezerwowi:
Rosa – Tabiś, Winiarczyk, Surzyn, Drewniak, Mikinić, Żak, Gancarczyk, Piech
Puszcza Niepołomice:
Kobylak – Czarny, Stępień, Pięczek, Stefanik, Radionov, Cichoń, Knap, Rakoczy, Mikołajczyk, Hladik
Rezerwowi:
Wróblewski – Tomalski, Stokłosa, Klec, Górski, Kobusiński, Wolak, Mucha
Sędziowie:
Kornel Paszkiewicz (Wrocław).