Śląsk II – Znicz 0:1 (koniec) | Wigry – Pogoń Sdl. 3:2 (koniec) | Garbarnia – Olimpia E. 2:3 (koniec)
Skra – Błękitni 1:1 (koniec) | Bytovia – Lech II P. 1:2 (koniec) | KKS – Olimpia G. 2:1 (koniec)
Motor – Polkowice 0:0 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:3 (1:2)
Olimpia Elbląg
Sobota 29.05.2021, 17:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga

Koniec szalonego meczu w Krakowie! Olimpia Elbląg pokonała grającą w dziewiątkę Garbarnię Kraków 3:2. Dziękuję za uwagę! (18:52:11)

90+5

90+3
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Bartlewski, na boisku pojawia się Sarnowski.

90+1
    Korner wywalczyli miejscowi.

89
    Gol dla Olimpii!
    Dopięli swego goście! W samej końcówce gola strzelił WOJCIECH ZYSKA!

86
    Od dłuższego czasu zamknięci w okolicach własnego pola karnego są gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

85
    Z kolejnym atakiem ruszają przyjezdni. Coraz mniej czasu na zdobycie decydującej bramki.

84
    Zmuszeni do głębokiej defensywy są gospodarze. Szykuje się bardzo emocjonująca końcówka!

82
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Ressel, na boisku pojawia się Sobiecki.

81
    Niesamowite! Kolejny zawodnik gospodarzy wyrzucony z boiska! Drugą żółtą kartkę obejrzał Górski!

81
    Niecałe dziesięć minut do końca regulaminowego czasu gry! Czy Olimpia zdoła strzelić zwycięskiego gola osłabionej Garbarni?

79
    Rzut wolny dla Garbarni w środku pola.

78
    Niecelne uderzenie jednego z zawodników gości.

76
    Niecelne uderzenie po dośrodkowaniu z narożnika boiska i od bramki wznowi grę Frątczak.

75
    Rzut rożny dla Olimpii.

73
    Przewinienie Laskosia w środku pola i arbiter sięga po kartkę.

71
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Fidziukiewicz, na boisku pojawia się Malik.

70
    Elblążanie od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

68
    Gospodarze nie dokończą meczu w komplecie! Faul Kołbona na rozpędzonym rywali i druga żółta kartka!

66
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami miejscowi. Z pewnością będą chcieli pójść za ciosem.

65
    Gol dla Garbarni!
    Gospodarze doprowadzają do wyrównania! Samobójcze trafienie zanotował TOMASZ LEWANDOWSKI!

63
    Częściej przy piłce znajdują się krakowianie, ale rywale w dalszym ciągu dobrze bronią dostępu do własnego pola karnego.

62
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Radwanek, na boisku pojawia się Feliks.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje Górski (Garbarnia Kraków).

59
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg: z boiska schodzi Bawolik, na boisku pojawia się Kordykiewicz.

56
    Pewnie wybijają piłkę elblążanie po rzucie rożnym dla rywali.

55
    Dziesięć minut drugiej połowy za nami. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

53
    Jeden z zawodników Olimpii faulowany w środkowej strefie boiska. Rzut wolny dla gości.

52
    Elblążanie od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

50
    Gra została już wznowiona, przy piłce miejscowi.

48
    Urazu doznał Fidziukiewicz i mamy przerwę w grze.

47
    Niecelne uderzenie na bramkę Garbarni.

46
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Nakrosius.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Masiuda, na boisku pojawia się Laskoś.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Morys, na boisku pojawia się Surma.

46

Mec rozpoczął się znakomicie dla gospodarzy. Na trafienie krakowian z rzutu karnego dwukrotnie jednak odpowiedzieli przyjezdni i to oni schodzą do szatni w lepszych nastrojach. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44
    Goście od wrzutu z autu na własnej połowie boiska.

43
    Niesamowite! Miejscowi atakowali, ale to rywale obejmują prowadzenie! Tym razem na listę strzelców wpisał się SEBASTIAN BARTLEWSKI.

42
    Niecelne uderzenie jednego z zawodników gospodarzy.

41
    W dalszym ciągu utrzymują się przy piłce miejscowi. Czekamy na przyspieszenie gry.

38
    Żółtą kartkę otrzymuje Kamiński (Olimpia Elbląg).

37
    Mocno napierają krakowianie, ale jak na razie skutecznie bronią się przyjezdni.

36
    Żółtą kartkę otrzymuje Kołbon (Garbarnia Kraków).

33
    Rzut wolny dla Garbarni w środkowej strefie boiska.

32
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

31
    Pół godziny gry w Krakowie za nami. Jak na razie mamy bramkowy remis. Miejmy nadzieję, ze to nie były ostatnie gole, jakie oglądaliśmy w tym meczu!

29
    Rzut wolny dla Garbarni na połowie rywali.

26
    Jakiegoś urazu doznał Andrzej Witan i mamy przerwę w grze.

25
    Posiadanie piłki: 69% – 31%.

24
    Po nieudanym wykończeniu akcji przez krakowian grę z piątego metra wznawia Witan.

22
    Zamieszanie w polu karny gospodarzy i jest bramka! Golkipera Garbarni pokonał TOMASZ LEWANDOWSKI!

21
    Rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

19
    Faulowany na prawym skrzydle był jeden z defensorów Olimpii. Akcja gospodarzy przerwana przez arbitra.

16
    Łatwo stracili piłkę na połowie rywali miejscowi.

14
    Rzucili się od odrabiania strat elblążanie, ale niewiele mają do powiedzenia w ofensywie.

13
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Rzut karny wykorzystał GRZEGORZ MARSZALIK.

12
    Rzut karny dla gospodarzy!

11

10
    Ciekawie zapowiadała się akcja Garbarni, ale zdołali ją zatrzymać defensorzy Olimpii.

8
    W dalszym ciągu w środku pola przy piłce gospodarze.

5
    W środkowej strefie boiska utrzymują się przy piłce krakowianie.

3
    W odpowiedzi niecelnie miejscowi. Z piątego metra wznowi grę Witan.

2
    Żółtą kartkę otrzymuje Bawolik (Olimpia Elbląg).

2
    Od razu ruszyli z atakiem prawą stroną przyjezdni, ale stracili piłkę.

1

Protokół meczowy:

Garbarnia Kraków:
    Frątczak – Duda, Górski, Masiuda, Radwanek, Morys, Wacławek, Marszalik, Kołbon, Rutkowski, Fidziukiewicz
    Rezerwowi:
    Kieliszek – Kardas, Malik, Nakrosius, Laskoś, Surma, Janik, Feliks

Olimpia Elbląg:
    Witan – Filipczyk, Wenger, Lewandowski, Ressel, Burzyński, Kamiński, Zyska, Bawolik, Tkachuk, Bartlewski
    Rezerwowi:
    Rutkowski – Sarnowski, Sedlewski, Poliński, Sobiecki, Czernis, Kordykiewicz

Damian Gawęcki (Kielce).

Początek spotkania w sobotę o 17:00. Składy obu drużyn zaprezentujemy kilkanaście minut wcześniej. Bądźcie z nami!

Faworytem meczu są miejscowi. Garbarnia uzbierała 50 punktów i zajmuje ósme miejsce w tabeli. Goście z dorobkiem 33 "oczek" plasują się w strefie spadkowej.

Zapraszam na relację z meczu 36. kolejki eWinner 2. Ligi. W Krakowie miejscowa Garbarnia zmierzy się z Olimpią Elbląg.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Gole: 13. Marszalik (kar.), 65. Lewandowski (sam.) – 22. Lewandowski, 43. Bartlewski, 89. Zyska

Kartki:   36. Kołbon (GRB), 60. Górski (GRB), 73. Laskoś (GRB) – 2. Bawolik (OLE), 38. Kamiński (OLE)   68. Kołbon (GRB), 81. Gorski (GRB)

Frątczak – Duda (46. Nakrosius), Górski, Masiuda (46. Laskoś), Radwanek (62. Feliks), Morys (46. Surma), Wacławek, Marszalik, Kołbon, Rutkowski, Fidziukiewicz (71. Malik)