Stal M. – Piast | 0:2 (koniec) | | | Termalica – Wisła K. | 2:2 (koniec) | | | Radomiak – Legia | 3:1 (koniec) |
GKS K. – Resovia | 2:2 (koniec) | | | Jastrzębie – Puszcza | 0:2 (koniec) | | | Arka – Zagłębie S. | 1:1 (koniec) |
Radunia – Lech II P. | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Motor | 1:4 (koniec) | | | KKS – Olimpia E. | 2:2 (koniec) |
Ostróda – Pogoń Grodzisk Maz. | 0:2 (koniec) | | | Wisła Pu. – GKS Bełchatów | 2:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Garbarnia | 5:1 (koniec) |
Mlada – Jablonec | 3:0 (koniec) | | | Karvina – Hradec Kralove | 1:1 (koniec) | | | Ołomuniec – Pardubice | 3:2 (koniec) |
Slovan – Sparta | 0:5 (koniec) |
Slovan – AS Trencin | 2:0 (koniec) |
Hiszpania – Wybrzeże Kości Słoniowej | 5:2 (po dogrywce) | | | Japonia – N.Zelandia | 0:0 (4:2 po rz. karnych) | | | Brazylia – Egipt | 1:0 (koniec) |
Korea Płd. – Meksyk | 3:6 (koniec) |
Istra 1961 – Gorica | 1:2 (koniec) |
finał
Korea Południowa
3:6
(1:3)
Meksyk
90
|
Żółtą kartkę otrzymuje Alberto Angulo (Meksyk).
|
|
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jorge Sánchez (Meksyk).
|
|
49
|
Żółtą kartkę otrzymuje Won Du-jae (Korea Południowa).
|
|
38
|
Żółtą kartkę otrzymuje Kang Yoon-sung (Korea Południowa).
|
|
34
|
Żółtą kartkę otrzymuje Jeong Tae-wook (Korea Południowa).
|
|
32
|
Żółtą kartkę otrzymuje Johan Vásquez (Meksyk).
|
Gole:
20. Lee Dong-gyeong, 51. Lee Dong-gyeong (Kim Jin-ya), 90+1. Hwang Ui-jo (Jeong Tae-wook) – 12. Martín (Romo), 30. Romo (Vega), 39. Córdova (kar.), 54. Martín (Córdova), 63. Córdova (Loroña), 84. Eduardo Aguirre (D. Lainez)
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 10:10. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 0:2. Foule: 17:18.
Sędziowie: Orel Grinfeeld (ISR). Asistenti: Roy Hassan (ISR), Idan Yarkoni (ISR). Čtvrtý rozhodčí: Srdjan Jovanovic (SRB). VAR: Roi Reinshreiber (ISR). AVAR: Pawel Raczkowski (POL)
Widownia:
Kartki: 34. Jeong Tae-wook (KOR), 38. Kang Yoon-sung (KOR), 49. Won Du-jae (KOR) – 32. Vásquez (MEX), 76. J. Sánchez (MEX), 90. A. Angulo (MEX)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 10:10. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 0:2. Foule: 17:18.
Korea Południowa:
Song Bum-keun – Seol Young-woo, Jeong Tae-wook (C), Jisu (81. Kim Jae-woo), Kang Yoon-sung (46. Won Du-jae) – Lee Dong-jun, Kim Jin-kyu (46. Um Won-sang, 73. Lee Kang-in), Kim Dong-hyun (46. Kwon Čang-hoon), Kim Jin-ya – Lee Dong-gyeong – Hwang Ui-jo.
Zmiany: Ahn Joon-soo – Kim Jae-woo, Jeong Seung-won, Kwon Čang-hoon, Lee Kang-in, Won Du-jae, Um Won-sang.
Trener:
Meksyk: Ochoa (C) – Loroña, C. Montes, Vásquez (80. A. Angulo), J. Sánchez – Romo, Esquivel, Córdova (72. Beltrán) – Antuna (72. D. Lainez), Martín (78. Eduardo Aguirre), Vega (77. R. Angulo).
Zmiany: Malagón – A. Angulo, D. Lainez, Eduardo Aguirre, R. Angulo, Beltrán, Alvarado.
Trener:
Zmiany: Ahn Joon-soo – Kim Jae-woo, Jeong Seung-won, Kwon Čang-hoon, Lee Kang-in, Won Du-jae, Um Won-sang.
Trener:
Meksyk: Ochoa (C) – Loroña, C. Montes, Vásquez (80. A. Angulo), J. Sánchez – Romo, Esquivel, Córdova (72. Beltrán) – Antuna (72. D. Lainez), Martín (78. Eduardo Aguirre), Vega (77. R. Angulo).
Zmiany: Malagón – A. Angulo, D. Lainez, Eduardo Aguirre, R. Angulo, Beltrán, Alvarado.
Trener:
Sędziowie: Orel Grinfeeld (ISR). Asistenti: Roy Hassan (ISR), Idan Yarkoni (ISR). Čtvrtý rozhodčí: Srdjan Jovanovic (SRB). VAR: Roi Reinshreiber (ISR). AVAR: Pawel Raczkowski (POL)
Widownia: