Chrobry – GKS K. 4:0 (koniec) | Podbeskidzie – Puszcza 4:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 1:2 (koniec)
Chrobry Głogów
4:0 (2:0)
GKS Katowice
Niedziela 29.08.2021, 12:40 • Polkowice • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

Spotkanie w Polkowicach dobiegło końca! Chrobry rozbił GKS aż 4:0. Dziękuję za uwagę! (14:33:49)

90+4

90+3
    Niecelny strzał Piły.

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz.

90+1
    Gol dla Chrobrego!
    Mocny strzał MATEUSZA MACHAJA i nie zdołał sięgnąć piłki golkiper!

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Janiszewski (GKS Katowice).

90
    Przewinienie Janiszewskiego w szesnastce i arbiter dyktuje rzut karny dla Chrobrego!

90
    Spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska miejscowi.

88
    Niecelna próba Kozłowskiego.

86
    Słupek uratował gości przed utratą kolejnego gola po strzale Machaja z dystansu!

85
    Na spalonym złapany Kiebzak.

84
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Michalczyk.
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Turski.

83
    Groźnie pod bramką gospodarzy, ale znakomitym refleksem popisał się Leszczyński!

81
    No to po zawodach! Precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się MARCEL ZIEMANN i już jest 3:0!

80
    Aktywny Dziąbek tuż po wejściu na murawę. Korner dla Chrobrego.

78
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem drobne problemy zdrowotne miał Iwanowicz.

77
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Dziąbek.

76
    Zupełnie nieudane uderzenie Machaja z kilkunastu metrów.

75
    Niezbyt udane dośrodkowanie w pole karne Chrobrego i spokojnie wyłapał piłkę Leszczyński.

73
    Krótka przerwa związana z urazem jednego z zawodników gości.

71
    Coraz większą liczbą zawodników atakują katowiczanie, jednak niewiele z tego wynika.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

68
    Nieskutecznie w ofensywie głogowianie i z piątego metra wznawia grę Kudła.

66
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi van der Heiden, na boisku pojawia się Machaj.

64
    Faulowany Mandrysz i od rzutu wolnego miejscowi.

63
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Figiel.

61
    Ucierpiał Rogala po zderzeniu z kolegą z drużyny i jest opatrywany za linią boczną.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje van der Heiden (Chrobry Głogów).

59
    Efektowna interwencja Leszczyńskiego po strzale Rogali.

58
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Kozłowski.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Pavlas, na boisku pojawia się Kiebzak.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Samiec-Talar.

57
    Długo budują swój atak przed polem karnym rywali przyjezdni.

55
    Skiksował w polu karnym rywali Ziemann. Od bramki rozpocznie Kudła.

52
    Przejęli piłkę na połowie rywali miejscowi, ale ostatecznie zakończył akcję niecelnym strzałem Bochnak.

51
    Wyraźne przewinienie Janiszewskiego w środkowej strefie boiska.

48
    Bardzo dobra interwencja Iwanowicza w defensywie.

47
    Niecelne uderzenie van der Heidena.

46

Po pierwszej połowie Chrobry prowadzi z GKS-em. 2:0. Na drugą odsłonę tego spotkania wracamy za kwadrans, zostańcie z nami!

45+4

45+2
    Strzał Mandrysza prosto w golkipera rywali.

45+1
    Niezły strzał Ziemanna z dystansu, ale ostatecznie piłka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką.

45+1
    O trzy minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45
    Faulowany w środkowej strefie boiska przez Woźniaka van der Heiden.

43
    Zamieszanie w polu karnym GKS-u, ale ostatecznie oddalają zagrożenie goście.

41
    Niecelne uderzenie Mandrysza zza pola karnego.

40
    Pewnie interweniuje Kudła, choć i strzał nie był za mocny.

39
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Rogala.

38
    Najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry Kościelniak. Szykuje się zmiana w ekipie z Katowic.

37
    Jakiegoś urazu doznał Kościelniak i mamy przerwę w grze.

35
    Ależ mogli odpowiedzieć katowiczanie! Woźniak huknął w słupek, a chwilę później świetnie interweniował Leszczyński!

34
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! Skutecznym strzałem z dość ostrego kąta popisał się MATEUSZ BOCHNAK!

33
    Upadł na murawę w polu karnym rywali Ziemann, ale nie ma mowy o odgwizdaniu jedenastki.

31
    Znakomicie zapowiadała się akcja katowiczan, ale przestrzelił w kluczowym momencie Urynowicz!

29
    Od wrzutu z autu na połowie rywali gospodarze.

28
    Po dłuższej niemocy w ofensywie wreszcie do przodu ruszyli miejscowi.

25
    Bougaidis faulowany przez Jędrycha i akcja GKS-u przerwana przez arbitra.

24
    Dobra interwencja Leszczyńskiego po strzale Woźniaka z ostrego kąta.

22
    Niedokładnie w ofensywie goście i z piątego metra wznowi grę Leszczyński.

21
    Długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali katowiczanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

18
    Niezłe minuty przyjezdnych. Wywalczony rzut rożny.

16
    Bezpośrednie uderzenie Urynowicza z rzutu wolnego w mur, ale utrzymują się przy piłce zawodnicy GKS-u.

15
    Faulował Kolenc niedaleko własnego pola karnego. Może być groźnie pod bramką Chrobrego.

13
    Błąd uderzał z woleja, ale bardzo niecelnie.

12
    Faul Ziemanna w ofensywie i od rzutu wolnego katowiczanie.

11
    Przerwana kontra Chrobrego i kolejny rzut rożny dla drużyny z Głogowa.

10
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami głogowianie.

7
    Korner dla miejscowych.

5
    Niezła akcja gospodarzy prawym skrzydłem zakończona bramką! Piła odegrał do środka do MIKOŁAJA LEBEDYŃSKIEGO, który płaskim strzałem pokonał Kudłę.

3
    Nieźle dryblował w polu karnym rywali Sanocki, ale ostatecznie niewiele wyniknęło z tej akcji.

1

Chrobry Głogów:
    Leszczyński – Ziemann, Bougaidis, Iwanowicz, Banasiak, Mandrysz, Kolenc, Bochnak, Lebedyński, Piła, van der Heiden
    Rezerwowi:
    Dybowski – Wawrzyniak, Turski, Michalczyk, Dziąbek, Machaj

GKS Katowice:
    Kudła – Janiszewski, Jędrych, Woźniak, Sanocki, Błąd, Jaroszek, Urynowicz, Szymczak, Kościelniak, Pavlas
    Rezerwowi:
    Królczyk – Repka, Figiel, Kozłowski, Samiec-Talar, Wojciechowski, Kiebzak, Szwedzik

Sebastian Krasny (Kraków).

Początek spotkania w niedzielę o 12:40. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Obydwie drużyny bardzo podobnie weszły w nowy sezon. Chrobry z siedmioma punktami na koncie jest siódmy, z kolei GKS uzbierał o jedno "oczko" mniej i zajmuje dziewiątą lokatę.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Głogowie miejscowy Chrobry zmierzy się z GKS-em Katowice.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:40.

Gole: 5. Lebedyński, 34. Bochnak, 81. Ziemann, 90+1. Machaj (kar.)

Kartki:   60. van der Heiden (CHR1) – 90+1. Janiszewski (KAT)

Leszczyński – Ziemann, Bougaidis, Iwanowicz, Banasiak, Mandrysz (84. Michalczyk), Kolenc, Bochnak (77. Dziąbek), Lebedyński (84. Turski), Piła, van der Heiden (66. Machaj)