Chrobry – GKS K. 4:0 (koniec) | Podbeskidzie – Puszcza 4:0 (koniec) | Zagłębie S. – GKS T. 1:2 (koniec)
Chrobry Głogów
4:0 (2:0)
GKS Katowice
Niedziela 29.08.2021, 12:40 • Polkowice • Fortuna 1 Liga • 6. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:40.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 6. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Głogowie miejscowy Chrobry zmierzy się z GKS-em Katowice.

Obydwie drużyny bardzo podobnie weszły w nowy sezon. Chrobry z siedmioma punktami na koncie jest siódmy, z kolei GKS uzbierał o jedno "oczko" mniej i zajmuje dziewiątą lokatę.

Początek spotkania w niedzielę o 12:40. Składy obydwu drużyn zaprezentujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!

Chrobry Głogów:
    Leszczyński – Ziemann, Bougaidis, Iwanowicz, Banasiak, Mandrysz, Kolenc, Bochnak, Lebedyński, Piła, van der Heiden
    Rezerwowi:
    Dybowski – Wawrzyniak, Turski, Michalczyk, Dziąbek, Machaj

GKS Katowice:
    Kudła – Janiszewski, Jędrych, Woźniak, Sanocki, Błąd, Jaroszek, Urynowicz, Szymczak, Kościelniak, Pavlas
    Rezerwowi:
    Królczyk – Repka, Figiel, Kozłowski, Samiec-Talar, Wojciechowski, Kiebzak, Szwedzik

Sebastian Krasny (Kraków).

1

3
    Nieźle dryblował w polu karnym rywali Sanocki, ale ostatecznie niewiele wyniknęło z tej akcji.

5
    Gol dla Chrobrego!
    Niezła akcja gospodarzy prawym skrzydłem zakończona bramką! Piła odegrał do środka do MIKOŁAJA LEBEDYŃSKIEGO, który płaskim strzałem pokonał Kudłę.

7
    Korner dla miejscowych.

10
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami głogowianie.

11
    Przerwana kontra Chrobrego i kolejny rzut rożny dla drużyny z Głogowa.

12
    Faul Ziemanna w ofensywie i od rzutu wolnego katowiczanie.

13
    Błąd uderzał z woleja, ale bardzo niecelnie.

15
    Faulował Kolenc niedaleko własnego pola karnego. Może być groźnie pod bramką Chrobrego.

16
    Bezpośrednie uderzenie Urynowicza z rzutu wolnego w mur, ale utrzymują się przy piłce zawodnicy GKS-u.

18
    Niezłe minuty przyjezdnych. Wywalczony rzut rożny.

21
    Długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali katowiczanie. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

22
    Niedokładnie w ofensywie goście i z piątego metra wznowi grę Leszczyński.

24
    Dobra interwencja Leszczyńskiego po strzale Woźniaka z ostrego kąta.

25
    Bougaidis faulowany przez Jędrycha i akcja GKS-u przerwana przez arbitra.

28
    Po dłuższej niemocy w ofensywie wreszcie do przodu ruszyli miejscowi.

29
    Od wrzutu z autu na połowie rywali gospodarze.

31
    Znakomicie zapowiadała się akcja katowiczan, ale przestrzelił w kluczowym momencie Urynowicz!

33
    Upadł na murawę w polu karnym rywali Ziemann, ale nie ma mowy o odgwizdaniu jedenastki.

34
    Podwyższają prowadzenie gospodarze! Skutecznym strzałem z dość ostrego kąta popisał się MATEUSZ BOCHNAK!

35
    Ależ mogli odpowiedzieć katowiczanie! Woźniak huknął w słupek, a chwilę później świetnie interweniował Leszczyński!

37
    Jakiegoś urazu doznał Kościelniak i mamy przerwę w grze.

38
    Najprawdopodobniej nie będzie w stanie kontynuować gry Kościelniak. Szykuje się zmiana w ekipie z Katowic.

39
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Kościelniak, na boisku pojawia się Rogala.

40
    Pewnie interweniuje Kudła, choć i strzał nie był za mocny.

41
    Niecelne uderzenie Mandrysza zza pola karnego.

43
    Zamieszanie w polu karnym GKS-u, ale ostatecznie oddalają zagrożenie goście.

45
    Faulowany w środkowej strefie boiska przez Woźniaka van der Heiden.

45+1
    O trzy minuty przedłużona została pierwsza połowa spotkania.

45+1
    Niezły strzał Ziemanna z dystansu, ale ostatecznie piłka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką.

45+2
    Strzał Mandrysza prosto w golkipera rywali.

45+4

Po pierwszej połowie Chrobry prowadzi z GKS-em. 2:0. Na drugą odsłonę tego spotkania wracamy za kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Niecelne uderzenie van der Heidena.

48
    Bardzo dobra interwencja Iwanowicza w defensywie.

51
    Wyraźne przewinienie Janiszewskiego w środkowej strefie boiska.

52
    Przejęli piłkę na połowie rywali miejscowi, ale ostatecznie zakończył akcję niecelnym strzałem Bochnak.

55
    Skiksował w polu karnym rywali Ziemann. Od bramki rozpocznie Kudła.

57
    Długo budują swój atak przed polem karnym rywali przyjezdni.

58
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Sanocki, na boisku pojawia się Kozłowski.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Pavlas, na boisku pojawia się Kiebzak.
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Szymczak, na boisku pojawia się Samiec-Talar.

59
    Efektowna interwencja Leszczyńskiego po strzale Rogali.

60
    Żółtą kartkę otrzymuje van der Heiden (Chrobry Głogów).

61
    Ucierpiał Rogala po zderzeniu z kolegą z drużyny i jest opatrywany za linią boczną.

63
    Zmiana w drużynie GKS Katowice: z boiska schodzi Jaroszek, na boisku pojawia się Figiel.

64
    Faulowany Mandrysz i od rzutu wolnego miejscowi.

66
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi van der Heiden, na boisku pojawia się Machaj.

68
    Nieskutecznie w ofensywie głogowianie i z piątego metra wznawia grę Kudła.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. W dalszym ciągu utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

71
    Coraz większą liczbą zawodników atakują katowiczanie, jednak niewiele z tego wynika.

73
    Krótka przerwa związana z urazem jednego z zawodników gości.

75
    Niezbyt udane dośrodkowanie w pole karne Chrobrego i spokojnie wyłapał piłkę Leszczyński.

76
    Zupełnie nieudane uderzenie Machaja z kilkunastu metrów.

77
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bochnak, na boisku pojawia się Dziąbek.

78
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem drobne problemy zdrowotne miał Iwanowicz.

80
    Aktywny Dziąbek tuż po wejściu na murawę. Korner dla Chrobrego.

81
    No to po zawodach! Precyzyjnym uderzeniem zza pola karnego popisał się MARCEL ZIEMANN i już jest 3:0!

83
    Groźnie pod bramką gospodarzy, ale znakomitym refleksem popisał się Leszczyński!

84
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Mandrysz, na boisku pojawia się Michalczyk.
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Lebedyński, na boisku pojawia się Turski.

85
    Na spalonym złapany Kiebzak.

86
    Słupek uratował gości przed utratą kolejnego gola po strzale Machaja z dystansu!

88
    Niecelna próba Kozłowskiego.

90
    Spokojnie wymieniają się podaniami w środkowej strefie boiska miejscowi.

90
    Przewinienie Janiszewskiego w szesnastce i arbiter dyktuje rzut karny dla Chrobrego!

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Janiszewski (GKS Katowice).

90+1
    Mocny strzał MATEUSZA MACHAJA i nie zdołał sięgnąć piłki golkiper!

90+1
    O trzy minuty przedłużony został ten mecz.

90+3
    Niecelny strzał Piły.

90+4

Spotkanie w Polkowicach dobiegło końca! Chrobry rozbił GKS aż 4:0. Dziękuję za uwagę! (14:33:49)

Gole: 5. Lebedyński, 34. Bochnak, 81. Ziemann, 90+1. Machaj (kar.)

Kartki:   60. van der Heiden (CHR1) – 90+1. Janiszewski (KAT)

Leszczyński – Ziemann, Bougaidis, Iwanowicz, Banasiak, Mandrysz (84. Michalczyk), Kolenc, Bochnak (77. Dziąbek), Lebedyński (84. Turski), Piła, van der Heiden (66. Machaj)