Lech II P. – Puszcza 2:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Arka 0:5 (koniec) | Wisłoka – Świt Skolwin 0:0 (6:7 po rz. karnych)
Świt NDM – Rekord 4:3 (po dogrywce) | Olimpia Z. – GKS K. 0:1 (koniec) | Wieczysta – Chrobry 2:1 (koniec)
Powiśle – Garbarnia 0:3 (koniec) | Olimpia G. – Warta 2:0 (koniec) | Resovia – Widzew 1:2 (koniec)
Ostróda – Pogoń Sdl. 0:2 (koniec) | Stomil – Sandecja 1:0 (koniec)
Lech II Poznań
2:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Środa 29.09.2021, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • Fortuna Puchar Polski • 1. runda

Rezerwy Lecha Poznań awansowały do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wyeliminowały pierwszoligową Puszczę Niepołomice po trafieniach Kołtańskiego i Gogoła. Goście prowadzili do przerwy za sprawą Włodarczyka. (14:54:38)

90+5

90+2
    Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90+1
    Karbownik zablokowany w doskonałej sytuacji. Wydawało się, że przypieczętuje wynik tego spotkania.

89
    Kołtański ucierpiał po zderzeniu z przeciwnikiem.

86
    Kolejne przerwy w grze spowodowane kontuzjami. Najpierw zawodnik Puszczy, a teraz gracz rezerw Lecha potrzebuje pomocy fizjoterapeuty.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Marciniak (Lech II Poznań).

84
    Ostatnia zmiana w ekipie gości. Thiakane wchodzi na ostatnie minuty za Domagałę.

82
    Końcówka regulaminowego czasu gry. Rezerwy Lecha coraz bliżej awansu do kolejnej rundy. Puszcza jeszcze walczy, ale wciąż nie może poważniej zagrozić bramkarzowi gospodarzy.

79
    Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Spławskiego wbiega Wełniak.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Laskowski (Lech II Poznań).

75
    Mleczko broni strzał rywali. Piłka mogła zaskoczyć przez rykoszet, ale przytomnie między słupkami zachował się golkiper Lecha.

73
    Zmiany również w drużynie Puszczy. Boguski i Stępień za Hajdę i Cichonia.

72
    Rotacja w zespole z Poznania. Malec opuszcza murawę. Szansę otrzymał Palacz.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Kryg (Lech II Poznań).

64
    Zmiana w ekipie rezerw Lecha. Gogół kończy udział w spotkaniu, a w jego miejsce pojawia się Czekała.