Lech II P. – Puszcza 2:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Arka 0:5 (koniec) | Wisłoka – Świt Skolwin 0:0 (6:7 po rz. karnych)
Świt NDM – Rekord 4:3 (po dogrywce) | Olimpia Z. – GKS K. 0:1 (koniec) | Wieczysta – Chrobry 2:1 (koniec)
Powiśle – Garbarnia 0:3 (koniec) | Olimpia G. – Warta 2:0 (koniec) | Resovia – Widzew 1:2 (koniec)
Ostróda – Pogoń Sdl. 0:2 (koniec) | Stomil – Sandecja 1:0 (koniec)
Sokół Ostróda
0:2 (0:0)
Pogoń Siedlce
Środa 29.09.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Ostróda • Fortuna Puchar Polski • 1. runda

Pogoń Siedlce w kolejnej rundzie Fortuna Pucharu Polski! Przyjezdni wygrali 2:0 z Sokołem Ostróda. Dziękuję za uwagę! (18:58:36)

90+4

90+1
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Powiększają przewagę przyjezdni!

76
    Żółtą kartką upomniany zawodnik drużyny gości.

75
    Piętnaście minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Na jednobramkowym prowadzeniu goście.

55
    Strzelcem bramki MACIEJ GÓRSKI.

46

Do przerwy bez goli w Ostródzie. Niebawem wracamy na drugą odsłonę, zostańcie z nami!

45

35
    Dziesięć minut pozostało do końca pierwszej połowy spotkania. Póki co utrzymuje się bezbramkowy rezultat.