Jastrzębie – Arka 1:5 (koniec)
GKS Jastrzębie
1:5 (0:1)
Arka Gdynia
Poniedziałek 04.10.2021, 18:00 • Stadion Miejski MOSiR, Jastrzębie • Fortuna 1 Liga • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:02:46)

GKS Jastrzębie dostał lanie.

Wysokie zwycięstwo Arki Gdynia na zakończenie 11. kolejki Fortuna I ligi. Po przerwie raz po raz trafiała GKS 1962 Jastrzębie i ostatecznie pokonała 5:1 najgorszy zespół w tabeli. Każdego gola strzelił inny zawodnik. Po otwarciu wyniku przez Macieja Rosołka były jeszcze trafienia Karola Czubaka, Huberta Adamczyka, Artura Siemaszki oraz Christiana Alemana. Honor gospodarzy próbował ratować Michał Kuczałek.

90+4

90+3
    Maciej Rosołek napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

90
    Doliczony czas meczu.

90
    Gol dla Arki!
    Strzelcem bramki CHRISTIAN ALEMAN.

Bardzo krótko po wejściu na boisko z ławki rezerwowych Christian Aleman strzelił do bramki Mikołaja Reclafa. Pracowity poniedziałek zawodników ofensywnych Arki Gdynia, a w Jastrzębiu-Zdroju laba.

89
    Jakub Niewiadomski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

88
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Milewski, na boisku pojawia się Bednarski.

88
    Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Adamczyk, na boisku pojawia się Aleman.

88
    Arka Gdynia odebrała przeciwnikom ochotę na cokolwiek już czwartym trafieniem do ich bramki.

87
    Strzelcem bramki ARTUR SIEMASZKO.

Ponownie trzybramkowa przewaga zespołu znad morza. Trzeci napastnik, sprawdzony w tym meczu przez szkoleniowca, z golem. Artur Siemaszko przymierzył do bramki po wejściu z ławki rezerwowych.
    Michał Kuczałek przywrócił nadzieję

84
    Ostatnia akcja przeprowadzona przez gospodarzy zakończyła się niedokładnym strzałem. Od bramki Daniel Kajzer.

82
    Mało czasu pozostało gospodarzom na zdziałanie czegoś konkretnego w pojedynku z uznanym pierwszoligowcem.

80
    Piłka powędrowała z jednej połowy boiska na drugą. Ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się oddać niebezpiecznego strzału, choć poruszali się stosunkowo blisko pola karnego przeciwnika.

78
    Dawid Witkowski zameldował się na boisku groźnym uderzeniem, a ewentualne trafienie kontaktowe mogłoby dodać rumieńców końcówce spotkania.

Gole: 72. Kuczałek – 36. Rosołek, 50. Czubak, 54. Adamczyk, 87. Siemaszko, 90. Aleman

Kartki:   62. Kuczałek (JAS), 77. Witkowski (JAS), 89. Niewiadomski (JAS) – 90+3. Rosołek (ARK)

Posiadanie piłki: 35 % : 65 %.
    Strzały celne: 5:7. Strzały niecelne: 4:9. Rzuty rożne: 5:6. Spalone: 1:1. Foule: 13:18.
    GKS Jastrzębie: Reclaf – Borkała (68. Gajda), Słodowy, Bojdys, Kulawiak, Kuczałek, Zejdler (68. Witkowski), Handzlik (52. Jaracz), Kamiński (58. Niewiadomski), Feruga (68. Kasperowicz), Rumin.

Zmiany: Drazik – Zalewski, Kasperowicz, Niewiadomski, Jadach, Witkowski, Gajda, Balboa, Gulczyński.

Arka Gdynia: Kajzer – Kasperkiewicz, Marcjanik, Dobrotka (75. Memić), Hiszpański, Deja, Milewski (88. Bednarski), Adamczyk (88. Aleman), Kobacki (75. Stępień), Czubak (75. Siemaszko), Rosołek.

Zmiany: Krzepisz – Danch, Memić, Vinicius, Stępień, Bednarski, Aleman, Żebrowski, Siemaszko.

Sędziowie: Patryk Gryckiewicz (Toruń)