Garbarnia – Stal Rz. 0:0 (poz.) | Olimpia E. – KKS 0:1 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Ostróda 1:3 (koniec)
Hutnik – Śląsk II 0:1 (koniec) | Motor – Znicz 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Wisła Pu. 1:1 (koniec)
Chojniczanka – Wigry 1:0 (koniec)
Motor Lublin
1:1 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 20.11.2021, 16:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • 18. kolejka

Spotkanie w Lublinie dobiegło końca! Ostatecznie Motor zremisował ze Zniczem 1:1. Dziękuję za uwagę! (18:00:04)

90+5

90+4
    Znakomita interwencja Madejskiego! Znakomitą okazję miał Kaliniec.

90+3
    Dużą liczbą zawodników na połowie rywali miejscowi.

90+1
    Zablokowane uderzenie na bramkę Motoru, ale utrzymują się przy piłce goście.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

88
    Swędrowski zablokowany.

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Grabowski.
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kręcichwost.

87
    Ładna akcja gości zakończona minimalnie niecelnym strzałem z dystansu!

86
    W ostatnich minutach napierają mocniej lublinianie. Zobaczymy, czy to im uda się strzelić zwycięskiego gola.

84
    Faul Górskiego na rozpędzonym rywali i arbiter słusznie sięga po kartkę.

83
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tabara, na boisku pojawia się Barnowski.

81
    Strzał Moskwika prosto w mur.

81
    Rzut wolny dla Motoru bardzo blisko pola karnego rywali.

80
    Teraz to gospodarze wywalczyli korner.

78
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w szesnastkę Motoru, ale radzą sobie z wybiciem piłki defensorzy ekipy z Lublina.

77
    Częściej obecnie znajdują się przy piłce przyjezdni. Zobaczymy, czy będą w stanie to wykorzystać.

75
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Firlej.

74
    Bezradni są obecnie w ofensywie lublinianie.

72
    Próbował wymusić jedenastkę Sędzikowski i arbiter upomniał go żółtą kartką.

71
    Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez przyjezdnych.

70
    Nagamatsu faulowany bardzo blisko pola karnego rywali.

69
    Groźnie dośrodkowanie w pole karne Motoru, ale w ostatniej chwili Bochenek został uprzedzony przez jednego z rywali.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Kusiński (Motor Lublin).

67
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kosakiewicz, na boisku pojawia się Kaliniec.

66
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kołbon, na boisku pojawia się Swędrowski.

65
    Powstrzymani w środku pola pruszkowianie.

63
    Gol dla Znicza!
    Goście doprowadzają do wyrównania! JAKUB OSTROWSKI popisał się skutecznym wykończeniem!

62
    Godzina gry w Lublinie za nami. Utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

61
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Vitinho.

60
    Ależ okazja gospodarzy! Indywidualna akcja Kołbona zakończona płaskim strzałem wybronionym przez Misztala!

59
    Spokojnie wymieniają między sobą podania defensorzy Motoru.

57
    Nieźle rozpoczęli drugą połowę pruszkowianie. Zaczynają coraz śmielej atakować piłkarze Znicza.

55
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

53
    Zakotłowało się w środku pola. Ostatecznie arbiter podyktował rzut wolny dla gości.

52
    Za mocne dośrodkowanie Ceglarza i od bramki wznowi grę golkiper Znicza.

51
    W środku pola w nieprzepisowy sposób powstrzymywany Sędzikowski.

50
    Kontra pruszkowian. Najpierw zablokowany Nagamatsu, a po chwili strzał Gabrycha wybronił Madejski.

49
    Nagamatsu faulował Sędzikowskiego niedaleko własnego pola karnego. Za moment może być groźnie pod bramką Znicza.

48
    Uderzał Tabara, ale skutecznie zablokował go Moskwik.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Do przerwy Motor prowadzi ze Zniczem 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 14. minucie Sędzikowski. Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

45+2

45+1
    Dwie minuty doliczył arbiter.

45
    Strzał Moskwika bardzo dobrze wybronił Misztal.

44
    W dalszym ciągu zdecydowanie częściej przy piłce lublinianie. Nic złego przed przerwą nie powinno im się już przytrafić.

43
    Bardzo ciekawa akcja Motoru zakończona minimalnie niecelnym strzałem Kołbona!

41
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

37
    Faulowany jeden z defensorów Motoru niedaleko własnego pola karnego i arbiter przerywa akcję przyjezdnych.

36
    Trzeci w tym spotkaniu rzut rożny dla gospodarzy.

35
    Powstrzymany szarżujący Tabara. Ale w końcu zaczynają działać w ofensywie przyjezdni.

34
    Ryczkowski prostopadle do Fidziukiewicza, jednak ten nie opanował futbolówki, którą ostatecznie przechwycił Misztal.

33
    Goście od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

30
    Niemal całym zespołem oczekują na rywali na własnej połowie pruszkowianie.

29
    Dośrodkowanie w pole karne Motoru, ale poradzili sobie z nimi defensorzy drużyny gospodarzy.

27
    Posiadanie piłki: 57% – 43%.

25
    Nieźle zapowiadała się akcja Motoru, ale zagranie Fidziukiewicza przecięte przez Ostrowskiego.

22
    Zbyt głęboka wrzutka w pole karne Znicza i spokojnie łapie piłkę Misztal.

20
    Dwadzieścia minut za nami. Jak na razie zdecydowanie przeważają miejscowi, którzy zasłużenie prowadzą 1:0.

19
    Niespiesznie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska zawodnicy Motoru.

17
    Spore problemy mają przyjezdni. Nie potrafią oni na dłużej utrzymać się przy piłce.

15
    Mogło być 2:0! Ogromne nieporozumienie w defensywie Znicza, ale minimalnie pomylił się Fidziukiewicz!

14
    Gol dla Motoru!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Znakomita akcja DAMIANA SĘDZIKOWSKIEGO, który przedarł się w pole karne rywali, a następnie strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Misztala!

12
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali zawodnicy z Pruszkowa.

10
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne Znicza, ale utrzymują się przy piłce gospodarze.

9
    Początek pod dyktando lublinian. Prawym skrzydłem przedzierają się teraz miejscowi.

6
    Raz jeszcze próbował Fidziukiewicz, ale i tym razem piłka poszybowała obok bramki.

4
    Ależ niewiele brakowało! Dośrodkowanie Moskwika z lewej strony, ale Fidziukiewicz oddał minimalnie niecelny strzał głową!

2
    Wrzut z autu wywalczyli przyjezdni.

1

Protokół meczowy:

Motor Lublin:
    Madejski – Błyszko, Fidziukiewicz, Moskwik (C), Cichocki, Wójcik, Sędzikowski, Kołbon, Kusiński, Ryczkowski, Ceglarz
    Rezerwowi:
    Kiełpin – Rozmus, Swędrowski, Firlej, Ropski, Król, Vitinho, Kafel, Rak

Znicz Pruszków:
    Misztal – Lewczuk, Górski, Ostrowski, Hrnciar, Kosakiewicz, Bochenek, Pomorski, Tabara, Gabrych, Nagamatsu
    Rezerwowi:
    Jurczak – Stawikowski, Drobnak, Barnowski, Grabowski, Flisiuk, Kaliniec, Kręcichwost.

Pierwszy gwizdek w sobotę o 16:00. Składy obu drużyn podamy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!

Przed tygodniem gospodarze przerwali swoją serię siedmiu meczów ligowych bez zwycięstwa i wygrali z Wisłą Puławy 4:1. Obecnie mają 25 punktów i są tuż za strefą barażową. Znicz ma na koncie 21 "oczek" i jest trzynasty.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 18. kolejki eWinner 2. Ligi. W Lublinie miejscowy Motor zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Gole: 14. Sędzikowski – 63. Ostrowski

Kartki:   68. Kusiński (MOT), 72. Sędzikowski (MOT)

Madejski – Błyszko, Fidziukiewicz, Moskwik (C), Cichocki, Wójcik, Sędzikowski, Kołbon (66. Swędrowski), Kusiński, Ryczkowski (61. Vitinho), Ceglarz (75. Firlej)