Garbarnia – Stal Rz. 0:0 (poz.) | Olimpia E. – KKS 0:1 (koniec) | Pogoń Grodzisk Maz. – Ostróda 1:3 (koniec)
Hutnik – Śląsk II 0:1 (koniec) | Motor – Znicz 1:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Wisła Pu. 1:1 (koniec)
Chojniczanka – Wigry 1:0 (koniec)
Motor Lublin
1:1 (1:0)
Znicz Pruszków
Sobota 20.11.2021, 16:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • 18. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Serdecznie zapraszam na relację z meczu 18. kolejki eWinner 2. Ligi. W Lublinie miejscowy Motor zmierzy się ze Zniczem Pruszków.

Przed tygodniem gospodarze przerwali swoją serię siedmiu meczów ligowych bez zwycięstwa i wygrali z Wisłą Puławy 4:1. Obecnie mają 25 punktów i są tuż za strefą barażową. Znicz ma na koncie 21 "oczek" i jest trzynasty.

Pierwszy gwizdek w sobotę o 16:00. Składy obu drużyn podamy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!

Protokół meczowy:

Motor Lublin:
    Madejski – Błyszko, Fidziukiewicz, Moskwik (C), Cichocki, Wójcik, Sędzikowski, Kołbon, Kusiński, Ryczkowski, Ceglarz
    Rezerwowi:
    Kiełpin – Rozmus, Swędrowski, Firlej, Ropski, Król, Vitinho, Kafel, Rak

Znicz Pruszków:
    Misztal – Lewczuk, Górski, Ostrowski, Hrnciar, Kosakiewicz, Bochenek, Pomorski, Tabara, Gabrych, Nagamatsu
    Rezerwowi:
    Jurczak – Stawikowski, Drobnak, Barnowski, Grabowski, Flisiuk, Kaliniec, Kręcichwost.

1

2
    Wrzut z autu wywalczyli przyjezdni.

4
    Ależ niewiele brakowało! Dośrodkowanie Moskwika z lewej strony, ale Fidziukiewicz oddał minimalnie niecelny strzał głową!

6
    Raz jeszcze próbował Fidziukiewicz, ale i tym razem piłka poszybowała obok bramki.

9
    Początek pod dyktando lublinian. Prawym skrzydłem przedzierają się teraz miejscowi.

10
    Nieudane dośrodkowanie w pole karne Znicza, ale utrzymują się przy piłce gospodarze.

12
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali zawodnicy z Pruszkowa.

14
    Gol dla Motoru!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Znakomita akcja DAMIANA SĘDZIKOWSKIEGO, który przedarł się w pole karne rywali, a następnie strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Misztala!

15
    Mogło być 2:0! Ogromne nieporozumienie w defensywie Znicza, ale minimalnie pomylił się Fidziukiewicz!

17
    Spore problemy mają przyjezdni. Nie potrafią oni na dłużej utrzymać się przy piłce.

19
    Niespiesznie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska zawodnicy Motoru.

20
    Dwadzieścia minut za nami. Jak na razie zdecydowanie przeważają miejscowi, którzy zasłużenie prowadzą 1:0.

22
    Zbyt głęboka wrzutka w pole karne Znicza i spokojnie łapie piłkę Misztal.

25
    Nieźle zapowiadała się akcja Motoru, ale zagranie Fidziukiewicza przecięte przez Ostrowskiego.

27
    Posiadanie piłki: 57% – 43%.

29
    Dośrodkowanie w pole karne Motoru, ale poradzili sobie z nimi defensorzy drużyny gospodarzy.

30
    Niemal całym zespołem oczekują na rywali na własnej połowie pruszkowianie.

33
    Goście od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska.

34
    Ryczkowski prostopadle do Fidziukiewicza, jednak ten nie opanował futbolówki, którą ostatecznie przechwycił Misztal.

35
    Powstrzymany szarżujący Tabara. Ale w końcu zaczynają działać w ofensywie przyjezdni.

36
    Trzeci w tym spotkaniu rzut rożny dla gospodarzy.

37
    Faulowany jeden z defensorów Motoru niedaleko własnego pola karnego i arbiter przerywa akcję przyjezdnych.

41
    Przyjezdni od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

43
    Bardzo ciekawa akcja Motoru zakończona minimalnie niecelnym strzałem Kołbona!

44
    W dalszym ciągu zdecydowanie częściej przy piłce lublinianie. Nic złego przed przerwą nie powinno im się już przytrafić.

45
    Strzał Moskwika bardzo dobrze wybronił Misztal.

45+1
    Dwie minuty doliczył arbiter.

45+2

Do przerwy Motor prowadzi ze Zniczem 1:0. Jedynego jak na razie gola strzelił w 14. minucie Sędzikowski. Za niecały kwadrans wracamy na drugą połowę, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

48
    Uderzał Tabara, ale skutecznie zablokował go Moskwik.

49
    Nagamatsu faulował Sędzikowskiego niedaleko własnego pola karnego. Za moment może być groźnie pod bramką Znicza.

50
    Kontra pruszkowian. Najpierw zablokowany Nagamatsu, a po chwili strzał Gabrycha wybronił Madejski.

51
    W środku pola w nieprzepisowy sposób powstrzymywany Sędzikowski.

52
    Za mocne dośrodkowanie Ceglarza i od bramki wznowi grę golkiper Znicza.

53
    Zakotłowało się w środku pola. Ostatecznie arbiter podyktował rzut wolny dla gości.

55
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

57
    Nieźle rozpoczęli drugą połowę pruszkowianie. Zaczynają coraz śmielej atakować piłkarze Znicza.

59
    Spokojnie wymieniają między sobą podania defensorzy Motoru.

60
    Ależ okazja gospodarzy! Indywidualna akcja Kołbona zakończona płaskim strzałem wybronionym przez Misztala!

61
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ryczkowski, na boisku pojawia się Vitinho.

62
    Godzina gry w Lublinie za nami. Utrzymuje się rezultat sprzed przerwy.

63
    Gol dla Znicza!
    Goście doprowadzają do wyrównania! JAKUB OSTROWSKI popisał się skutecznym wykończeniem!

65
    Powstrzymani w środku pola pruszkowianie.

66
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Kołbon, na boisku pojawia się Swędrowski.

67
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Kosakiewicz, na boisku pojawia się Kaliniec.

68
    Żółtą kartkę otrzymuje Kusiński (Motor Lublin).

69
    Groźnie dośrodkowanie w pole karne Motoru, ale w ostatniej chwili Bochenek został uprzedzony przez jednego z rywali.

70
    Nagamatsu faulowany bardzo blisko pola karnego rywali.

71
    Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez przyjezdnych.

72
    Próbował wymusić jedenastkę Sędzikowski i arbiter upomniał go żółtą kartką.

74
    Bezradni są obecnie w ofensywie lublinianie.

75
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Firlej.

77
    Częściej obecnie znajdują się przy piłce przyjezdni. Zobaczymy, czy będą w stanie to wykorzystać.

78
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego w szesnastkę Motoru, ale radzą sobie z wybiciem piłki defensorzy ekipy z Lublina.

80
    Teraz to gospodarze wywalczyli korner.

81
    Rzut wolny dla Motoru bardzo blisko pola karnego rywali.

81
    Strzał Moskwika prosto w mur.

83
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Tabara, na boisku pojawia się Barnowski.

84
    Faul Górskiego na rozpędzonym rywali i arbiter słusznie sięga po kartkę.

86
    W ostatnich minutach napierają mocniej lublinianie. Zobaczymy, czy to im uda się strzelić zwycięskiego gola.

87
    Ładna akcja gości zakończona minimalnie niecelnym strzałem z dystansu!

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Grabowski.
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kręcichwost.

88
    Swędrowski zablokowany.

90
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90+1
    Zablokowane uderzenie na bramkę Motoru, ale utrzymują się przy piłce goście.

90+3
    Dużą liczbą zawodników na połowie rywali miejscowi.

90+4
    Znakomita interwencja Madejskiego! Znakomitą okazję miał Kaliniec.

90+5

Spotkanie w Lublinie dobiegło końca! Ostatecznie Motor zremisował ze Zniczem 1:1. Dziękuję za uwagę! (18:00:04)

Gole: 14. Sędzikowski – 63. Ostrowski

Kartki:   68. Kusiński (MOT), 72. Sędzikowski (MOT)

Madejski – Błyszko, Fidziukiewicz, Moskwik (C), Cichocki, Wójcik, Sędzikowski, Kołbon (66. Swędrowski), Kusiński, Ryczkowski (61. Vitinho), Ceglarz (75. Firlej)