Czechy – Bośnia i Herc. | 27:19 (koniec) | | | Francja – Ukraina | 36:23 (koniec) | | | Macedonia Płn. – Czarnogóra | 24:28 (koniec) |
Słowacja – Litwa | 31:26 (koniec) | | | Chorwacja – Serbia | 23:20 (koniec) | | | Norwegia – Rosja | 22:23 (koniec) |
Słowenia – Dania | 23:34 (koniec) | | | Hiszpania – Szwecja | 32:28 (koniec) |
finał
Czechy
27:19
(12:9)
Bośnia i Hercegowina
5
|
Żółta kartka dla Bośnia i Hercegowina (Senjamin Burić). (3:1)
|
|
4
|
Żółta kartka dla Czechy (Matěj Klíma). (2:1)
|
Czechy | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
71 | B | Š. Mizera | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | T. Mrkva | 0/0 | 0 | 0 | ||
19 | ŚR | T. Babák | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | ŚR | R. Bečvář | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | PS | T. Číp | 3/0 | 0 | 0 | ||
96 | K | V. Franc | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LS | J. Hrstka | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | M. Jurka | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | PR | S. Kasparek | 3/0 | 0 | 0 | ||
31 | LR | M. Klíma | 8/0 | 0 | 0 | ||
32 | ŚR | V. Patzel | 0/0 | 0 | 1 | ||
23 | K | L. Petrovský | 2/0 | 0 | 1 | ||
7 | PR | T. Piroch | 3/0 | 0 | 0 | ||
34 | LR | D. Solák | 2/0 | 0 | 0 | ||
K | J. Užek | 0/0 | 0 | 1 | |||
26 | LS | M. Vančo | 3/0 | 0 | 1 | ||
Łącznie | 27/0 | 0 | 1 | 4 | 0 | ||
Bośnia i Hercegowina | |||||||
# | P | imię | G/7m | 7m | ŻK | kara | CZK |
1 | B | N. Bojić | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | B. Burić | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | K | S. Burić | 2/0 | 0 | 2 | ||
32 | LS | V. Dragnić | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | K | A. Faljić | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | LR | D. Hamidović | 5/4 | 0 | 0 | ||
5 | LR | M. Herceg | 3/0 | 0 | 1 | ||
18 | ŚR | I. Karacić | 0/0 | 0 | 0 | ||
30 | LS | E. Keskić | 1/0 | 0 | 0 | ||
11 | LR | E. Klis | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | LR | M. Lukić | 1/0 | 0 | 1 | ||
4 | ŚR | J. Perić | 3/0 | 1 | 0 | ||
27 | K | D. Soljić | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | LR | M. Terzić | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | K | V. Vranješ | 2/0 | 0 | 1 | ||
2 | ŚR | M. Vukšić | 0/0 | 0 | 0 | ||
Łącznie | 19/4 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Czechy:
Mrkva (C), Š. Mizera – Jakub Hrstka, Bečvář, Jurka, Piroch, Kasparek, Babák, Číp, Petrovský, Vančo, Klíma, V. Patzel, Solák, Jan Užek, Franc.
Zmiany:
Trener: Rastislav Trtík
Bośnia i Hercegowina: Bojić, B. Burić – Vukšić, J. Perić, Herceg, S. Burić, Klis, M. Terzić, Faljić, Ivan Karačić, Vranješ, Lukić, Šoljić, Keškić, Dragnić, Hamidović.
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener: Rastislav Trtík
Bośnia i Hercegowina: Bojić, B. Burić – Vukšić, J. Perić, Herceg, S. Burić, Klis, M. Terzić, Faljić, Ivan Karačić, Vranješ, Lukić, Šoljić, Keškić, Dragnić, Hamidović.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Ch. Bonaventurová (FRA), J. Bonaventurová (FRA)
Widownia: