Znicz – Garbarnia 2:0 (koniec) | Hutnik – Motor 1:2 (koniec) | Ostróda – Wigry 1:3 (koniec)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Śląsk II – GKS Bełchatów 0:0 (poz.)
Znicz Pruszków
2:0 (0:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 26.02.2022, 12:30 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 21. kolejka

Spotkanie w Pruszkowie dobiegło końca! Ostatecznie Znicz pokonał Garbarnię 2:0 po golach Czarnowskiego i Możdżenia.

Dziękuję za uwagę i w imieniu redakcyjnego kolegi zapraszam na relację z hitu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy!

LIVE: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (14:22:12)

90+4

90+2
    Gol dla Znicza!
    No to mamy po zawodach! Sprytnym, technicznym strzałem popisał się MATEUSZ MOŻDŻEŃ, co zaskoczyło Frątczaka!

90+1
    Nie dokończą meczu w komplecie przyjezdni! Nakrosius upomniany drugą żółtą kartką za staranowanie rywala w walce o górną piłkę.

90+1
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Zablokowane uderzenie Nagamatsu i od razu ruszają z kontratakiem goście.

89
    Pewnie wyłapuje piłkę Misztal po dośrodkowaniu w pole karne Znicza.

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Ostrowski.

86
    Rzut wolny dla Garbarni w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

84
    Nieznacznie pomylił się z dystansu Rogoziński!

82
    Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska zawodnicy z Pruszkowa.

80
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Szywacz, na boisku pojawia się Nowak.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Mateusz Duda, na boisku pojawia się Kuczak.

77
    Miejscowi na prowadzeniu! Skutecznie wykonany rzut karny przez PATRYKA CZARNOWSKIEGO, choć wyczuł jego intencje golkiper rywali!

76
    Rzut karny dla Znicza! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska faulowany w obrębie szesnastki był jeden z gospodarzy.

76
    Rykoszet po uderzeniu Bochenka z większej odległości i będzie jeszcze korner dla miejscowych.

74
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kręcichwost.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Lewczuk (Znicz Pruszków).

71
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Feliks, na boisku pojawia się Rogoziński.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Słomka, na boisku pojawia się Marszalik.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

68
    Bochenek sfaulował rozpędzonego Feliksa i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

67
    Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłkę głową ponad bramką przeniósł Lewczuk.

66
    Zablokowane uderzenie na bramkę gości. Będzie jeszcze korner dla pruszkowian.

65
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kacper Duda, na boisku pojawia się Malik.

64
    Udanie we własnym polu karnym Bochenek.

62
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska krakowianie.

60
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Możdżeń.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Bentkowski (Garbarnia Kraków).

58
    Celne uderzenie Feilksa, ale nie miał najmniejszych problemów z interwencją Misztal.

56
    Proczek faulowany nieopodal własnej szesnastki przez Nakrosiusa i arbiter przerwał akcję Garbarni.

54
    Gabrych piętą zagrał na uwolnienie do jednego z kolegów, jednak ten był osamotniony i zdążyli się cofnąć zawodnicy Garbarni.

52
    Niezłe dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, ale uderzenia zawodników z Krakowa skutecznie były blokowane.

51
    Rzut wolny dla gości niedaleko pole karnego rywali. Może być groźnie pod bramką Znicza!

49
    Nieudane zagranie w pole karne Garbarni i przyjezdni ruszają z kontratakiem.

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Ani jednej minuty nie doliczył arbiter do pierwszej połowy spotkania. Jak na razie w Pruszkowie bez goli. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

44
    Rzut wolny dla Garbarni w środku pola.

42
    Nieco przycisnęli teraz goście. Strzał Feliksa zablokował jednak Bochenek.

40
    Tym razem strzelał Czarnowski, ale i jemu zabrakło precyzji. Od bramki wznawia grą Frątczak.

38
    Niecelne uderzenie jednego z zawodników Znicza.

36
    Na spalonym złapany Feliks i akcja Garbarni została przerwana.

35
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali przyjezdni.

33
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznawiają grę krakowianie.

29
    I znów mamy remis w żółtych kartkach. Upomniany Baran.

28
    Bardzo ciekawie zapowiadała się indywidualna akcja Słomki, ale w kluczowym momencie uderzył zupełnie nieudanie.

26
    W efektowny sposób próbował zaskoczyć golkipera rywali Nagamatsu, ale nie miał problemów z interwencją Frątczak.

24
    Przeważają gospodarze, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Zobaczymy, czy będzie miało to przełożenie na większą liczbę akcji podbramkowych.

23
    Trzeci w tym spotkaniu żółta kartka. Powalił na murawę rozpędzonego rywala Bartków.

21
    No i proszę! Swoją okazję miał teraz Znicz, ale nie trafił w światło bramki Gabrych.

20
    Dwadzieścia minut gry w Pruszkowie za nami. No nie dzieje się jak na razie zbyt wiele.

19
    Przewinienie Machalskiego w środkowej strefie boiska i on także obejrzał żółty kartonik.

17
    Zbyt ostro walczył o piłkę Nakrosius i arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięgnął po kartkę.

15
    Dobrym wyjściem z bramki popisał się Frątczak.

14
    Niezła szansa Garbarni! Najpierw po wrzutce Słomki minimalnie minął się z piłką jeden z jego kolegów, a chwilę później strzał z dystansu wybronił Misztal!

13
    Krakowianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

12
    Wysoki pressing od pierwszym minut stosują gospodarze. Tym razem rywalom udało się jednak wyjść spod opresji.

11
    Misztal pewnie wyłapuje piłkę po wrzutce Kleca.

9
    Prawym skrzydłem budują swoją kolejną akcję miejscowi.

7
    Zbyt wysokie uderzenie Słomki z rzutu wolnego. Z piątego metra wznowi grę Misztal.