Znicz – Garbarnia 2:0 (koniec) | Hutnik – Motor 1:2 (koniec) | Ostróda – Wigry 1:3 (koniec)
Pogoń Sdl. – Olimpia E. 1:1 (koniec) | Śląsk II – GKS Bełchatów 0:0 (poz.)
Znicz Pruszków
2:0 (0:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 26.02.2022, 12:30 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • 2. Liga • 21. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:30.

Protokół meczowy:

Znicz Pruszków:
    Misztal – Lewczuk, Bochenek, Baran, Orzechowski, Pomorski, Machalski, Proczek, Gabrych, Czarnowski, Nagamatsu
    Rezerwowi:
    Górnaś – Ostrowski, Matwiejczuk, Brejnak, Barnowski, Flisiuk, Tabara, Możdżeń, Kręcichwost

Garbarnia Kraków:
    Frątczak – Bartków, M. Duda, Słomka, Klec, Morys, K. Duda, Nakrosius (C), Bentkowski, Szywacz, Feliks
    Rezerwowi:
    Kozioł – Kuczak, Marszalik, Rogoziński, Kardas, Nowak, Banach, Malik, Derenda

Karol Arys (Szczecin).

1

2
    Pruszkowianie od rzutu wolnego niedaleko własnego pola karnego.

3
    Nieudane wykończenie akcji przez gospodarzy i od bramki wznawia grę Frątczak.

5
    Rzut rożny wywalczyli gospodarze.

6
    Zbyt głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Garbarni i pewnie wyłapał piłkę Frątczak.

7
    Zbyt wysokie uderzenie Słomki z rzutu wolnego. Z piątego metra wznowi grę Misztal.

9
    Prawym skrzydłem budują swoją kolejną akcję miejscowi.

11
    Misztal pewnie wyłapuje piłkę po wrzutce Kleca.

12
    Wysoki pressing od pierwszym minut stosują gospodarze. Tym razem rywalom udało się jednak wyjść spod opresji.

13
    Krakowianie od wrzutu z autu na wysokości pola karnego rywali.

14
    Niezła szansa Garbarni! Najpierw po wrzutce Słomki minimalnie minął się z piłką jeden z jego kolegów, a chwilę później strzał z dystansu wybronił Misztal!

15
    Dobrym wyjściem z bramki popisał się Frątczak.

17
    Zbyt ostro walczył o piłkę Nakrosius i arbiter po raz pierwszy w tym spotkaniu sięgnął po kartkę.

19
    Przewinienie Machalskiego w środkowej strefie boiska i on także obejrzał żółty kartonik.

20
    Dwadzieścia minut gry w Pruszkowie za nami. No nie dzieje się jak na razie zbyt wiele.

21
    No i proszę! Swoją okazję miał teraz Znicz, ale nie trafił w światło bramki Gabrych.

23
    Trzeci w tym spotkaniu żółta kartka. Powalił na murawę rozpędzonego rywala Bartków.

24
    Przeważają gospodarze, jeśli chodzi o posiadanie piłki. Zobaczymy, czy będzie miało to przełożenie na większą liczbę akcji podbramkowych.

26
    W efektowny sposób próbował zaskoczyć golkipera rywali Nagamatsu, ale nie miał problemów z interwencją Frątczak.

28
    Bardzo ciekawie zapowiadała się indywidualna akcja Słomki, ale w kluczowym momencie uderzył zupełnie nieudanie.

29
    I znów mamy remis w żółtych kartkach. Upomniany Baran.

33
    Od rzutu wolnego w środkowej strefie boiska wznawiają grę krakowianie.

35
    Dość łatwo stracili piłkę na połowie rywali przyjezdni.

36
    Na spalonym złapany Feliks i akcja Garbarni została przerwana.

38
    Niecelne uderzenie jednego z zawodników Znicza.

40
    Tym razem strzelał Czarnowski, ale i jemu zabrakło precyzji. Od bramki wznawia grą Frątczak.

42
    Nieco przycisnęli teraz goście. Strzał Feliksa zablokował jednak Bochenek.

44
    Rzut wolny dla Garbarni w środku pola.

45

Ani jednej minuty nie doliczył arbiter do pierwszej połowy spotkania. Jak na razie w Pruszkowie bez goli. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

49
    Nieudane zagranie w pole karne Garbarni i przyjezdni ruszają z kontratakiem.

51
    Rzut wolny dla gości niedaleko pole karnego rywali. Może być groźnie pod bramką Znicza!

52
    Niezłe dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry, ale uderzenia zawodników z Krakowa skutecznie były blokowane.

54
    Gabrych piętą zagrał na uwolnienie do jednego z kolegów, jednak ten był osamotniony i zdążyli się cofnąć zawodnicy Garbarni.

56
    Proczek faulowany nieopodal własnej szesnastki przez Nakrosiusa i arbiter przerwał akcję Garbarni.

58
    Celne uderzenie Feilksa, ale nie miał najmniejszych problemów z interwencją Misztal.

59
    Żółtą kartkę otrzymuje Bentkowski (Garbarnia Kraków).

60
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Możdżeń.

62
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska krakowianie.

64
    Udanie we własnym polu karnym Bochenek.

65
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kacper Duda, na boisku pojawia się Malik.

66
    Zablokowane uderzenie na bramkę gości. Będzie jeszcze korner dla pruszkowian.

67
    Po dośrodkowaniu z narożnika boiska piłkę głową ponad bramką przeniósł Lewczuk.

68
    Bochenek sfaulował rozpędzonego Feliksa i słusznie obejrzał żółtą kartkę.

70
    Dwadzieścia minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy którejś z drużyn uda się strzelić zwycięskiego gola?

71
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Feliks, na boisku pojawia się Rogoziński.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Słomka, na boisku pojawia się Marszalik.

73
    Żółtą kartkę otrzymuje Lewczuk (Znicz Pruszków).

74
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Gabrych, na boisku pojawia się Kręcichwost.

76
    Rykoszet po uderzeniu Bochenka z większej odległości i będzie jeszcze korner dla miejscowych.

76
    Rzut karny dla Znicza! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska faulowany w obrębie szesnastki był jeden z gospodarzy.

77
    Gol dla Znicza!
    Miejscowi na prowadzeniu! Skutecznie wykonany rzut karny przez PATRYKA CZARNOWSKIEGO, choć wyczuł jego intencje golkiper rywali!

80
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Szywacz, na boisku pojawia się Nowak.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Mateusz Duda, na boisku pojawia się Kuczak.

82
    Spokojnie wymieniają się podaniami na własnej połowie boiska zawodnicy z Pruszkowa.

84
    Nieznacznie pomylił się z dystansu Rogoziński!

86
    Rzut wolny dla Garbarni w odległości około czterdziestu metrów od bramki rywali.

87
    Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Ostrowski.

89
    Pewnie wyłapuje piłkę Misztal po dośrodkowaniu w pole karne Znicza.

90
    Zablokowane uderzenie Nagamatsu i od razu ruszają z kontratakiem goście.

90+1
    O cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90+1
    Nie dokończą meczu w komplecie przyjezdni! Nakrosius upomniany drugą żółtą kartką za staranowanie rywala w walce o górną piłkę.

90+2
    No to mamy po zawodach! Sprytnym, technicznym strzałem popisał się MATEUSZ MOŻDŻEŃ, co zaskoczyło Frątczaka!

90+4

Spotkanie w Pruszkowie dobiegło końca! Ostatecznie Znicz pokonał Garbarnię 2:0 po golach Czarnowskiego i Możdżenia.

Dziękuję za uwagę i w imieniu redakcyjnego kolegi zapraszam na relację z hitu 23. kolejki PKO BP Ekstraklasy!

LIVE: Pogoń Szczecin – Lech Poznań (14:22:12)

Gole: 77. Czarnowski (kar.), 90+2. Możdżeń

Kartki:   19. Machalski (ZNI), 29. Baran (ZNI), 68. Bochenek (ZNI), 73. Lewczuk (ZNI) – 17. Nakrosius (GRB), 23. Bartków (GRB), 59. Bentkowski (GRB)   90+1. Nakrosius (GRB)

Misztal – Lewczuk, Bochenek, Baran, Orzechowski, Pomorski, Machalski (60. Możdżeń), Proczek, Gabrych (74. Kręcichwost), Czarnowski (87. Ostrowski), Nagamatsu