Cracovia – Termalica 1:2 (koniec)
Cracovia
1:2 (0:2)
Bruk-Bet Termalica
Poniedziałek 28.02.2022, 18:00 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 23. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:03:15)

Faule: 20:15.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zwyciężył na wyjeździe po raz pierwszy w sezonie. Zdobycie kompletu punktów za wygraną 2:1 zawdzięcza akcjom w końcówce pierwszej połowy i uderzeniom Murisa Musanovicia. Pościg Cracovii został powstrzymany.

90+3

90+2
    Poradzili sobie niecieczanie z dalekim wrzutem z autu. Po chwili ponowienie ataku, a piłka po uderzeniu Filipa Balaja zatrzymała się w bocznej siatce.

90
    Doliczone trzy minuty.

89
    W ostatnim momencie Florian Loshaj stanął piłce na drodze do bramki po uderzeniu Michala Siplaka.

89
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Michal Hubínek, na boisku pojawia się Nemanja Tekijaski.

88
    Wybronili się gospodarze po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wrócili do wymieniania podań na połowie beniaminka.

87
    Bruk-Bet Termalica Nieciecza potrafi utrzymać się w posiadaniu futbolówki na połowie Cracovii, a trener Jacek Zieliński wygląda na coraz mocniej zaniepokojonego. Przed momentem było uderzenie Macieja Ambrosiewicza. Blok i korner.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu.

84
    Bartłomiej Kukułowicz napomniany żółtą kartką za protestowanie po tym jak sędzia nie przyznał gościom rzutu karnego.

81
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Cornel Rapa, na boisku pojawia się Filip Balaj.

81
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Michał Rakoczy, na boisku pojawia się Karol Knap.

77
    Michal Hubinek postraszył niebezpiecznym uderzeniem zawodników i kibiców Cracovii. Karol Niemczycki musiał do końca kontrolować miejsce lądowania futbolówki.

77
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza: z boiska schodzi Muris Mešanović, na boisku pojawia się Kacper Śpiewak.

76
    Jakby opadli z sił gospodarzy, którzy atakowali piorunująco we fragmencie meczu po przerwie.

Gole: 48. Loshaj – 39. Mešanović, 42. Mešanović

Kartki:   41. D. Jablonský (CRA) – 29. Radwański (BRK), 32. Grabowski (BRK), 52. Putiwcew (BRK), 84. Kukułowicz (BRK)

Posiadanie piłki: 60 % : 40 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 9:5. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 2:0. Foule: 20:15.
    Cracovia: Niemczycki – Rapa (81. Balaj), Rodin, D. Jablonský (46. Loshaj), Siplak – Kakabadze, Hebo Rasmussen – van Amersfoort, Rakoczy (81. Knap), Hanca (C) – Myszor (46. Konoplanka).
    Zmiany: Hrosso – Lusiusz, Ogorzały, Luis Rocha, Knap, Loshaj, Pestka, Balaj, Konoplanka.

Trener: Jacek Zieliński

Bruk-Bet Termalica: Pawluczenko – Grzybek, Biedrzycki, Putiwcew, Hybš – Hubínek (89. Tekijaski), Wlazło (C) – Kocyła (64. Kukułowicz), Radwański (64. Ambrosiewicz), Grabowski (46. Stefanik) – Mešanović (77. Śpiewak).
    Zmiany: Budziłek – Tekijaski, Stefanik, Śpiewak, Tusha, Kukułowicz, Ambrosiewicz, Domgjoni, Bonecki.

Trener: Radoslav Latal

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec)