Wigry – Hutnik 5:1 (koniec) | Olimpia E. – Wisła Pu. 0:2 (koniec) | Radunia – Znicz 5:0 (koniec)
Ostróda – Śląsk II 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Motor 1:0 (koniec) | Garbarnia – Lech II P. 1:2 (koniec)
Stal Rz. – Ruch 1:2 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:2 (1:1)
Lech II Poznań
Sobota 16.04.2022, 17:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 28. kolejka

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Ostatecznie Lech II Poznań wygrał z Garbarnią 2:1. Dziękuję za uwagę! (18:52:28)

90+5

90+4
    Wybija piłkę z własnego pola karnego Skrzypczak.

90+3
    Seria rzutów rożnych dla ekipy z Krakowa.

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90
    Korner dla Garbarni.

89
    Całym zespołem bronią dostępu do własnej bramki przyjezdni.

87
    Zbyt daleko od pola karnego rywali znajdują się obecnie miejscowi.

84
    Skutecznie oddalili zagrożenie spod własnej bramki poznaniacy.

82
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Klupś, na boisku pojawia się Zięba.
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Gogół, na boisku pojawia się Fietz.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy Garbarni uda się doprowadzić do wyrównania?

79
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kacper Duda, na boisku pojawia się Szywacz.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Mateusz Duda, na boisku pojawia się Malik.

78
    Zablokowane zagranie Rogozińskiego, ale utrzymują się przy piłce miejscowi.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Bentkowski (Garbarnia Kraków).

75
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Pacławski, na boisku pojawia się Kukułka.

74
    Mocno naciskają gospodarze. Kolejna okazja Kacpra Dudy, ale znów zabrakło wykończenia.

72

70
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Klec, na boisku pojawia się Kuczak.

68
    Indywidualna akcja Kacpra Dudy zakończona uderzeniem z niewielkiej odległości ponad poprzeczką!

67
    W odpowiedzi lechici, ale zabrakło wykończenia.

65
    Niezła centra Rogozińskiego, ale udanie wybił piłkę Palacz.

62
    Dobry wślizg Norkowskiego przerywający akcję rywali.

60
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kuczera, na boisku pojawia się Marszalik.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Purcha, na boisku pojawia się Rogoziński.

59
    Sypią się kartki. Tym razem ukarany Kryg.

59
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Wilak.

58
    Przewinienie Zagórskiego w środkowej strefie boiska i arbiter znów sięga po kartkę.

57
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami krakowianie.

55
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartków (Garbarnia Kraków).

50
    Gol dla Lecha!
    Obejmują prowadzenie goście! Dobrze rozegrany rzut rożny i ADRIAN LASKOWSKI wpisuje się na listę strzelców!

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Przerwa! Jak na razie w starciu Garbarni z Lechem II jest remis 1:1. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45+1

45
    Pewna interwencja Mrozka po uderzeniu Morysa.

43
    Próbują stworzyć sobie jeszcze jakąś okazję przed przerwą gospodarze.

41
    Miejscowi od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

38
    Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Skutecznym uderzeniem popisał się TYMOTEUSZ KLUPŚ!

37
    Niewiele dzieje się obecnie na boisku w Krakowie.

35
    Kolejne niecelne uderzenie na bramkę strzeżoną przez Frątczaka.

33
    Od dłuższego czasu przy piłce w środkowej strefie boiska znajdują się poznaniacy.

31
    Niemal całym zespołem na własnej połowie bronią teraz dostępu do własnej bramki zawodnicy Garbarni.

30
    Pół godziny gry w Krakowie za nami! Jak na razie prowadzi Garbarnia, chociaż zaczynają się przebudzać przyjezdni.

28
    Antczak wyłożył piłkę Klupsiowi, ale ten nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji!

26
    Lewym skrzydłem próbowali zaatakować krakowianie, ale lechici to uniemożliwili.

24
    Sporo chaosu w środkowej strefie boiska, ale ostatecznie przechwycili piłkę na dłużej krakowianie.

23
    Kontratak Garbarni zakończony wywalczeniem rzutu rożnego.

22
    Groźnie pod bramką Garbarni, ale uderzenie zostało zablokowane.

21
    Dośrodkowanie Klupsia z prawej strony boiska, ale piłkę na rzut rożny wybił jeden z defensorów rywali.

20
    Zza pola karnego uderzał Norkowski, ale posłał piłkę obok słupka.

19
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Purcha, ale zabrakło precyzji.

17
    Mateusz Duda ostro potraktowany przez Antczaka i arbiter dyktuje rzut wolny dla gospodarzy.

15
    Zdołali teraz zażegnać zagrożenie poznaniacy. Chwilę później faulowany był Klupś.

14
    Rzut wolny dla gospodarzy niedaleko pola karnego gości. Może być groźnie pod bramką strzeżoną przez Mrozka.

11
    Zdecydowaną przewagą w posiadaniu piłki mają jak na razie miejscowi. Rywale mają teraz problem z przechwyceniem futbolówki.

9
    Kolejną akcję budują na prawym skrzydle zawodnicy Garbarni.

6
    Gol dla Garbarnii!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha przytomnie zachował się KACPER DUDA i jest 1:0!

5
    Nie zdołał oddać strzału Antczak i od razu z kontrą ruszają krakowianie.

3
    Zbyt mocne zagranie Palacza wzdłuż bramki i nie zdołał przeciąć tego wślizgiem Klupś. Z piątego metra wznowi grę Frątczak.

2
    Pierwsza akcja gości przerwana przez arbitra, który dopatrzył się faulu w ofensywie.