Wigry – Hutnik 5:1 (koniec) | Olimpia E. – Wisła Pu. 0:2 (koniec) | Radunia – Znicz 5:0 (koniec)
Ostróda – Śląsk II 1:1 (koniec) | Chojniczanka – Motor 1:0 (koniec) | Garbarnia – Lech II P. 1:2 (koniec)
Stal Rz. – Ruch 1:2 (koniec)
Garbarnia Kraków
1:2 (1:1)
Lech II Poznań
Sobota 16.04.2022, 17:00 • Stadion Garbarni, Kraków • 2. Liga • 28. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Protokół meczowy:

Garbarnia Kraków:
    Frątczak – Bartków (C), M. Duda, Klec, Kuczera, Morys, Kardas, Nowak, K. Duda, Bentkowski, Purcha
    Rezerwowi:
    Kozioł – Kuczak, Marszalik, Rogoziński, Banach, Malik, Derenda, Szywacz

Lech II Poznań:
    Mrozek – Zagórski, Laskowski, Skrzypczak, Palacz, Norkowski (C), Kryg, Gogół, Klupś, Pacławski, Antczak
    Rezerwowi:
    Radliński – Kukułka, Waliś, Wilak, Fietz, Zięba

Marek Śliwa (Kielce).

1

2
    Pierwsza akcja gości przerwana przez arbitra, który dopatrzył się faulu w ofensywie.

3
    Zbyt mocne zagranie Palacza wzdłuż bramki i nie zdołał przeciąć tego wślizgiem Klupś. Z piątego metra wznowi grę Frątczak.

5
    Nie zdołał oddać strzału Antczak i od razu z kontrą ruszają krakowianie.

6
    Gol dla Garbarnii!
    Gospodarze obejmują prowadzenie! Po dośrodkowaniu w pole karne Lecha przytomnie zachował się KACPER DUDA i jest 1:0!

9
    Kolejną akcję budują na prawym skrzydle zawodnicy Garbarni.

11
    Zdecydowaną przewagą w posiadaniu piłki mają jak na razie miejscowi. Rywale mają teraz problem z przechwyceniem futbolówki.

14
    Rzut wolny dla gospodarzy niedaleko pola karnego gości. Może być groźnie pod bramką strzeżoną przez Mrozka.

15
    Zdołali teraz zażegnać zagrożenie poznaniacy. Chwilę później faulowany był Klupś.

17
    Mateusz Duda ostro potraktowany przez Antczaka i arbiter dyktuje rzut wolny dla gospodarzy.

19
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Purcha, ale zabrakło precyzji.

20
    Zza pola karnego uderzał Norkowski, ale posłał piłkę obok słupka.

21
    Dośrodkowanie Klupsia z prawej strony boiska, ale piłkę na rzut rożny wybił jeden z defensorów rywali.

22
    Groźnie pod bramką Garbarni, ale uderzenie zostało zablokowane.

23
    Kontratak Garbarni zakończony wywalczeniem rzutu rożnego.

24
    Sporo chaosu w środkowej strefie boiska, ale ostatecznie przechwycili piłkę na dłużej krakowianie.

26
    Lewym skrzydłem próbowali zaatakować krakowianie, ale lechici to uniemożliwili.

28
    Antczak wyłożył piłkę Klupsiowi, ale ten nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji!

30
    Pół godziny gry w Krakowie za nami! Jak na razie prowadzi Garbarnia, chociaż zaczynają się przebudzać przyjezdni.

31
    Niemal całym zespołem na własnej połowie bronią teraz dostępu do własnej bramki zawodnicy Garbarni.

33
    Od dłuższego czasu przy piłce w środkowej strefie boiska znajdują się poznaniacy.

35
    Kolejne niecelne uderzenie na bramkę strzeżoną przez Frątczaka.

37
    Niewiele dzieje się obecnie na boisku w Krakowie.

38
    Gol dla Lecha!
    Przyjezdni doprowadzają do wyrównania! Skutecznym uderzeniem popisał się TYMOTEUSZ KLUPŚ!

41
    Miejscowi od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

43
    Próbują stworzyć sobie jeszcze jakąś okazję przed przerwą gospodarze.

45
    Pewna interwencja Mrozka po uderzeniu Morysa.

45+1

Przerwa! Jak na razie w starciu Garbarni z Lechem II jest remis 1:1. Na drugą odsłonę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

47
    Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

50
    Obejmują prowadzenie goście! Dobrze rozegrany rzut rożny i ADRIAN LASKOWSKI wpisuje się na listę strzelców!

54
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartków (Garbarnia Kraków).

55
    Miejscowi od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska.

57
    Na własnej połowie wymieniają się podaniami krakowianie.

58
    Przewinienie Zagórskiego w środkowej strefie boiska i arbiter znów sięga po kartkę.

59
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Wilak.

59
    Sypią się kartki. Tym razem ukarany Kryg.

60
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kuczera, na boisku pojawia się Marszalik.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Purcha, na boisku pojawia się Rogoziński.

62
    Dobry wślizg Norkowskiego przerywający akcję rywali.

65
    Niezła centra Rogozińskiego, ale udanie wybił piłkę Palacz.

67
    W odpowiedzi lechici, ale zabrakło wykończenia.

68
    Indywidualna akcja Kacpra Dudy zakończona uderzeniem z niewielkiej odległości ponad poprzeczką!

70
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Klec, na boisku pojawia się Kuczak.

72
    Korner dla Garbarni.

74
    Mocno naciskają gospodarze. Kolejna okazja Kacpra Dudy, ale znów zabrakło wykończenia.

75
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Pacławski, na boisku pojawia się Kukułka.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Bentkowski (Garbarnia Kraków).

78
    Zablokowane zagranie Rogozińskiego, ale utrzymują się przy piłce miejscowi.

79
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kacper Duda, na boisku pojawia się Szywacz.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Mateusz Duda, na boisku pojawia się Malik.

81
    Niespełna dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy Garbarni uda się doprowadzić do wyrównania?

82
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Klupś, na boisku pojawia się Zięba.
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Gogół, na boisku pojawia się Fietz.

84
    Skutecznie oddalili zagrożenie spod własnej bramki poznaniacy.

87
    Zbyt daleko od pola karnego rywali znajdują się obecnie miejscowi.

89
    Całym zespołem bronią dostępu do własnej bramki przyjezdni.

90

90+1
    Aż o cztery minuty przedłużony został ten mecz!

90+3
    Seria rzutów rożnych dla ekipy z Krakowa.

90+4
    Wybija piłkę z własnego pola karnego Skrzypczak.

90+5

Spotkanie w Krakowie dobiegło końca! Ostatecznie Lech II Poznań wygrał z Garbarnią 2:1. Dziękuję za uwagę! (18:52:28)

Gole: 6. K. Duda – 38. Klupś, 50. Laskowski

Kartki:   54. Bartków (GRB), 76. Bentkowski (GRB) – 59. Kryg (LP2)

Frątczak – Bartków (C), M. Duda (79. Malik), Klec (70. Kuczak), Kuczera (60. Marszalik), Morys, Kardas, Nowak, K. Duda (79. Szywacz), Bentkowski, Purcha (60. Rogoziński)