Lech II P. – Pogoń Grodzisk Maz. 0:2 (koniec) | Hutnik – Ostróda 2:0 (koniec) | Motor – KKS 1:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Wigry 3:2 (koniec) | Ruch – Radunia 0:1 (koniec)
Lech II Poznań
0:2 (0:1)
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Sobota 23.04.2022, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 29. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:01:55)
    Wygrana Pogoni
    Lechici pokonani

Pogoń Grodzisk Mazowiecki sprawiła małą niespodziankę i dzięki uderzeniom w końcówkach obu połów odniosła zwycięstwo 2:0 na terenie Lecha II Poznań.

90

90
    Jakub Zagórski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

87
    Siergiej Kriwiec oraz Piotr Maślanka napomniani żółtymi kartonikami.

84
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki JEAN FRANCO SARMIENTO.

To już zapewne decydujący cios zadany zbyt brawurowo ustawionym gospodarzom przez zmiennika. 2:0 we Wronkach!

83
    Wojciech Kalinowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Spalony!

82
    Futbolówka wyekspediowana i wznowienie wrzutem z autu zostało przyznane zawodnikom Lecha II Poznań.

81
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Czekała, na boisku pojawia się Dziuba.

80
    Szkoleniowcy solidnie mieszają w wybranych przed meczem jedenastkach, ale nie doprowadza to do zmiany skromnego prowadzenia Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

78
    Dla Lecha II Poznań niepowodzenie w tym meczu może być bolesnym doświadczeniem. Gospodarze są jednak nieskuteczni.

76
    Kolejna przerwa w grze spowodowana ostrym przewinieniem. Nie przebierają zawodnicy w środkach.

75
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Apolinarski, na boisku pojawia się Kalinowski.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

73
    Dużo zmian i kartek, ale nie zmienia się rezultat po przerwie.

72
    Adrian Laskowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

69
    Kolejne rozegranie zawodników z Wielkopolski.

68
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Jaroń, na boisku pojawia się Sarmiento.

67
    Coraz bliżej do decydujących rozstrzygnięć w tym spotkaniu. Na twarzach zawodników maluje się odrobina zdenerwowania. Widać to również w ich poczynaniach.

66
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Palacz, na boisku pojawia się Kukułka.

66
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Wilak, na boisku pojawia się Kołtański.

65
    Konsekwentni w działaniach obronnych są przyjezdni, a i mają nieco szczęścia.

63
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Theus.

63
    Zmiana w drużynie Pogoń Grodzisk Mazowiecki: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Sacharuk.

62
    Lech II Poznań ma praktycznie od początku meczu ewidentną przewagę pod względem posiadania piłki.

60
    Minęła godzina spotkania i niezmiennie bliżej odniesienia zwycięstwa jest Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

59
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań: z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Zagórski.

58
    Nie zmienia się zasadniczo sytuacja na boisku w ostatnich minutach. Tylko w statystyce posiadania piłki mogło dojść do diametralnych modyfikacji, ponieważ w żadnej innej.

56
    Damian Pawłowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

56
    Piłka w centrum pola.

54
    Schowani po przerwie gracze Pogoni Grodzisk Mazowiecki postanowili również zaprezentować swoje możliwości w ataku pozycyjnym.

52
    Jakub Antczak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

52
    Lech II Poznań od rzutu wolnego.

51
    Ekipa miejscowa znalazła się z futbolówką blisko pola karnego przeciwnika. Tylko jednak przez moment zanosiło się na to, że stworzy niebezpieczną sytuację podbramkową.

49
    Beniaminek chroni skromne prowadzenie.

48
    Rafał Zembrowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

48
    Gospodarze szukali miejsca do przeprowadzenia niebezpiecznego ataku na lewej stronie boiska. Skoncentrowani na pozycjach w obronie goście.

47
    Lech II Poznań będzie starać się w drugiej połowie meczu o odwrócenie rezultatu. Potrzebuje do tego strzelenia dwóch goli.

46

Piłkarze powoli powracają z szatni na boisko.
    Na razie prowadzenie Pogoni

Pozostało oczekiwać na wznowienie spotkania.

Pierwsza połowa zakończona skromnym prowadzeniem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Do pewnego momentu wydawało się, że schowani przyjezdni będą lepsi tylko pod względem liczby żółtych kartek, ale to oni strzelili klasycznego "gola do szatni".

45

45
    Strzelcem bramki DAMIAN JAROŃ.

Beniaminek przeprowadził atak w ostatnim momencie w pierwszej połowie. Zagranie do Damiana Jaronia, a ten pokonał swoim uderzeniem Bartosza Mrozka. Lech II Poznań musi odrabiać stratę!

40
    Michał Gładysz napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

39
    Ponownie w rozegraniu Lechici.

38
    Coraz mniej czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie spotkania.

36
    Rozegranie zawodników z Wielkopolski w centrum boiska.

32
    Przekombinowane rozegranie zespołu, a całe zamieszanie na połowie przeciwnika zostało wyjaśnione chwytem przez jego bramkarza.

30
    Dwa kwadranse meczu za drużynami i jak dotąd bezbramkowo.

28
    Gorąco w polu karnym. Kilku zawodników miało ochotę na wpakowanie futbolówki z bliska do siatki. Ta jednak tylko przemknęła po głowach oraz stopach i pozostała w polu.

26
    Wznowienie wrzutem z autu, na połowie przeciwnika, zostało przyznane zawodnikom Lecha II Poznań.

22
    Wznowienie od rzutu wolnego. Łukasz Ostrowski musi często reagować gwizdkiem na agresywne zagrania zawodników obu drużyn.

18
    Piotr Owczarek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

15
    Bezbramkowy kwadrans spotkania za drużynami.

12
    Mariusz Sławek napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

10
    Akcja zespołu z Wielkopolski została przerwana przez sędziego asystenta z powodu spalonego. Na razie nie było we Wronkach ani jednego uderzenia celnego.

4
    Pora na pierwsze ofensywne przyspieszenia w tym meczu. Lech II Poznań próbuje narzucić własne warunki rywalizacji przeciwnikom z województwa mazowieckiego.

1

Lech II Poznań: Mrozek – Laskowski, Czerwiński, Palacz, Kryg, Antczak, Norkowski, Czekała, Skrzypczak, Kriweć, Wilak.
    Rezerwowi: Radliński – Pingot, Kukułka, Waliś, Fietz, Kołtański, Dziuba, Zagórski.
    Trener: Artur Węska

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Haluch – Łoś, Sławek, Gładysz, Zembrowski, Pawłowski, Apolinarski, Bortniczuk, Wrzesiński, Owczarek, Jaroń.
    Rezerwowi: Mirus – Lisowski, Sarmiento, Sacharuk, Maślanka, Łukaszczyk, Theus, Kalinowski, Choroś.
    Trener: Mateusz Dudek

Sędzia: Łukasz Ostrowski (Szczecin).

Zapraszamy na relację na żywo z meczu eWinner II ligi we Wronkach. Lech II Poznań zmierzy się w nim z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Początek rywalizacji w sobotę o godzinie 13.
    Pogoń w drodze na mecz

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00.

Gole: 45. Jaroń, 84. Sarmiento

Kartki:   52. Antczak (LP2), 72. Laskowski (LP2), 87. Kriwieć (LP2), 90. Zagórski (LP2) – 12. Sławek (PGO), 18. Owczarek (PGO), 40. Gładysz (PGO), 48. Zembrowski (PGO), 56. Pawłowski (PGO), 83. Kalinowski (PGO), 87. Maślanka (PGO)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 6:5. Spalone: 5:3. Foule: 10:17.
    Lech II Poznań: Mrozek – Laskowski, Czerwiński, Palacz (66. Kukułka), Kryg, Antczak (59. Zagórski), Norkowski, Czekała (81. Dziuba), Skrzypczak, Kriweć, Wilak (66. Kołtański).

Zmiany: Radliński – Pingot, Kukułka, Waliś, Fietz, Kołtański, Dziuba, Zagórski.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Haluch – Łoś, Sławek, Gładysz, Zembrowski, Pawłowski (63. Theus), Apolinarski (75. Kalinowski), Bortniczuk, Wrzesiński (63. Sacharuk), Owczarek, Jaroń (68. Sarmiento).

Zmiany: Mirus – Lisowski, Sarmiento, Sacharuk, Maślanka, Łukaszczyk, Theus, Kalinowski, Choroś.

Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)