Śląsk II – Kotwica 0:2 (koniec) | KKS – Garbarnia 3:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polonia W. 2:1 (koniec)
Wisła Pu. – Hutnik 3:1 (koniec) | Motor – Olimpia E. 1:1 (koniec)
Motor Lublin
1:1 (0:0)
Olimpia Elbląg
Sobota 23.07.2022, 19:00 • Stadion MOSiR Bystrzyca, Lublin • 2. Liga • Runda 2

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:56:26)

Posiadanie piłki: 43% : 57%.
    Strzały na bramkę: 4:4.
    Strzały niecelne: 6:8.
    Rzuty rożne: 3:1.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 15:22.

Na zakończenie drugoligowego dnia zmierzyli się Motor Lublin z Olimpią Elbląg. Gospodarze nie zdominowali przeciwnika w pierwszej połowie, ale byli cierpliwi. W 55. minucie Michał Żebrakowski doczekał się szansy na strzelenie gola i otworzył wynik. Olimpia nie pozwoliła dowieźć przewagi gospodarzom. W 89. minucie do remisu 1:1 doprowadził nieco niespodziewanie zmiennik Marcin Rajch.

90+4

90+3
    Piękne interwencja Andrzeja Witana będą prawdopodobnie cegiełką do zapunktowania Olimpii Elbląg na stadionie Motoru Lublin.

90+2
    Rafał Król napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki MARCIN RAJCH.

Olimpia doprowadziła do remisu w końcówce podstawowego czasu. Wprowadzony z ławki rezerwowych Marcin Rajch znalazł się w odpowiednim miejscu i wykorzystał ospałe zachowanie obrońców Motoru Lublin. 1:1!

88
    Mnożą się faule, cierpią piłkarze, ponieważ nie ma już możliwości przeprowadzenia zmian.

85
    Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia meczu.

84
    Dwie szanse na powiększenie prowadzenia przez Motor Lublin, ale pierwsze uderzenie było niedokładne, a drugie zostało obronione przez Andrzeja Witana!

83
    Wymiana podań z udziałem Mariusza Rybickiego na prawej stronie boiska, ale dośrodkowanie zostało zablokowane. Łupem Motoru Lublin było tylko wznowienie wrzutem z autu na wysokości pola karnego przeciwnika.

81
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg:
    z boiska schodzi Sienkiewicz, na boisku pojawia się Danowski.

80
    Również szkoleniowiec gospodarzy wykorzystał już komplet zmian personalnych i liczy, że jego wybrańcy przynajmniej utrzymają korzystny wynik do ostatniego gwizdka.

78
    Kapitan gospodarzy ominął w środku pola dwóch przeciwników, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i jeszcze postanowił przegrać akcję przez skrzydło.

76
    Zmiana w drużynie Motor Lublin:
    z boiska schodzi Cichocki, na boisku pojawia się Najemski.

76
    z boiska schodzi Gąsior, na boisku pojawia się Kusiński.

76
    z boiska schodzi Żebrakowski, na boisku pojawia się Kahsay.

76
    Filip Wójcik napomniany żółtą kartką za ratowanie się przewinieniem.

Gole: 55. Żebrakowski – 89. Rajch

Kartki:   71. Cichocki (MOT), 76. Wójcik (MOT), 90+2. R. Król (MOT) – 44. Sarnowski (OLE), 54. Famulak (OLE)

Posiadanie piłki: 43 % : 57 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 6:8. Rzuty rożne: 3:1. Spalone: 0:2. Foule: 15:22.
    Motor Lublin: Furman – Cichocki (76. Najemski), Szarek, Rudol, Wójcik, Gąsior (76. Kusiński), R. Król, Staszak (63. Bednarczyk), Rybicki, Ceglarz (63. Rozmus), Żebrakowski (76. Kahsay).

Zmiany: Bartnik – Rozmus, Kusiński, Bednarczyk, Kahsay, Chomicz, Najemski, Michota, M. Król.

Trener: Stanisław Szpyrka

Olimpia Elbląg: Witan – Sarnowski, Wenger, Piekarski, Jakubczyk, Turzyniecki (59. Stefaniak), Kuczałek (67. Danilczyk), Czernis, Femulak (59. Stasiak), Sienkiewicz (81. Danowski), Wojtyra (67. Rajch).

Zmiany: Łęgowski – Rajch, Danowski, Stefaniak, Danilczyk, Stasiak, Kozera.

Trener: Przemysław Gomułka

Sędziowie: Albert Różycki (Łódź)