Śląsk II – Kotwica 0:2 (koniec) | KKS – Garbarnia 3:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polonia W. 2:1 (koniec)
Wisła Pu. – Hutnik 3:1 (koniec) | Motor – Olimpia E. 1:1 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
3:1 (1:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 23.07.2022, 17:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • Runda 2

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:57:30)

Posiadanie piłki: 45% : 55%.
    Strzały na bramkę: 6:5.
    Strzały niecelne: 3:4.
    Rzuty rożne: 3:6.
    Spalone: 0:2.
    Faule: 12:9.

Zwycięska inauguracja kaliszan. Po przerwie gospodarze strzelili jeszcze dwa gole po dośrodkowaniach z rzutów rożnych. Garbarnię było stać tylko na jedno trafienie i poniosła ona porażkę 1:3.

90+6

90+6
    Jakub Sutor napomniany żółtą kartką za brzydkie przewinienie.

90+2
    Maciej Krakowiak napomniany żółtą kartką za zabieranie piłki przeciwnikom.

90+1
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków:
    z boiska schodzi Słomka, na boisku pojawia się Sutor.

90
    Doliczone pięć minut.

89
    Gol dla KKS-u!
    Strzelcem bramki BARTOSZ GĘSIOR.

Ponownie dwubramkowa zaliczka gospodarzy. Raz jeszcze wykorzystane do strzelenia gola było dośrodkowanie Adriana Łuszkiewicza z rzutu rożnego!

88
    Świetna parada Aleksandra Kozioła, który tym razem nie pozwolił na powiększenie prowadzenia Adrianowi Łuszkiewiczowi!

87
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz:
    z boiska schodzi Wysokiński, na boisku pojawia się Gęsior.

87
    z boiska schodzi Zawistowski, na boisku pojawia się Głaz.

86
    Wojciech Słomka napomniany żółtą kartką za przerwanie akcji przeciwnika faulem.

84
    Uderzenie z dystansu powstrzymane przez Macieja Krakowiaka. Interwencja na miarę zachowania prowadzenia.

83
    Wymiana podań z udziałem najbardziej wysuniętego zawodnika. Napastnik już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza przeciwnika, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

81
    Sypią się kartoniki dla sztabów szkoleniowych, wszyscy mają dużo do powiedzenia.

80
    z boiska schodzi Gordillo, na boisku pojawia się Koczy.
    Garbarnia złapała kontakt

77
    Dobrze zapowiadała się akcja gości, ale została przerwana przez odpowiednio ustawionych na swoich pozycjach zawodników grających na własnym stadionie.

Gole: 25. Giel, 65. Kendzia, 89. Gęsior – 74. Kuczak

Kartki:   47. Gawlik (KKL), 56. Łuszkiewicz (KKL), 63. Kamiński (KKL), 67. Zawistowski (KKL), 75. Wilczyński (KKL), 90+2. Krakowiak (KKL) – 29. Duda (GRB), 59. Dziedzic (GRB), 86. Słomka (GRB), 90+6. Sutor (GRB)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:2. Foule: 12:9.
    KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Smoliński, Gawlik, Kendzia, Zawistowski (87. Głaz), Łuszkiewicz, Wysokiński (87. Gęsior), Kamiński (74. Wilczyński), Borecki, Gordillo (80. Koczy), Giel (74. Smajdor).

Zmiany: Górski – Dudek, Gęsior, Staszak, Głaz, Smajdor, Wilczyński, Koczy.

Trener: Bartosz Tarachulski

Garbarnia Kraków: Kozioł – Warczak, Nakrosius, Kardas (68. Kuczak), Bartków, M. Duda (46. Dziedzic), Nowak (62. Handzlik), Słomka (90. Sutor), Mularczyk, Pranica (46. Marszalik), Żak.

Zmiany: Bartusik – Kuczak, Marszalik, Dziedzic, Sutor, Banach, Handzlik, Derenda.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała)