Śląsk II – Kotwica 0:2 (koniec) | KKS – Garbarnia 3:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Polonia W. 2:1 (koniec)
Wisła Pu. – Hutnik 3:1 (koniec) | Motor – Olimpia E. 1:1 (koniec)
KKS 1925 Kalisz
3:1 (1:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 23.07.2022, 17:00 • Stadion Miejski, Kalisz • 2. Liga • Runda 2

90+6
    Jakub Sutor napomniany żółtą kartką za brzydkie przewinienie.

90+2
    Maciej Krakowiak napomniany żółtą kartką za zabieranie piłki przeciwnikom.

86
    Wojciech Słomka napomniany żółtą kartką za przerwanie akcji przeciwnika faulem.

75
    Jakub Wilczyński napomniany żółtą kartką za faul krótko po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych.

67
    Nikodem Zawistowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

63
    Daniel Kamiński napomniany żółtą kartką za złośliwe przewinienie.

59
    Karol Dziedzic napomniany żółtą kartką za ratowanie się faulem.

56
    Adrian Łuszkiewicz napomniany żółtą kartką za ostry faul na połowie przeciwnika.

47
    Mateusz Gawlik napomniany żółtą kartką za przewinienie blisko własnego pola karnego na Mateuszu Nowaku.

29
    Mateusz Duda napomniany żółtą kartką za przewinienie na wysokości koła środkowego.

Gole: 25. Giel, 65. Kendzia, 89. Gęsior – 74. Kuczak

Kartki:   47. Gawlik (KKL), 56. Łuszkiewicz (KKL), 63. Kamiński (KKL), 67. Zawistowski (KKL), 75. Wilczyński (KKL), 90+2. Krakowiak (KKL) – 29. Duda (GRB), 59. Dziedzic (GRB), 86. Słomka (GRB), 90+6. Sutor (GRB)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 6:5. Strzały niecelne: 3:4. Rzuty rożne: 3:6. Spalone: 0:2. Foule: 12:9.
    KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Smoliński, Gawlik, Kendzia, Zawistowski (87. Głaz), Łuszkiewicz, Wysokiński (87. Gęsior), Kamiński (74. Wilczyński), Borecki, Gordillo (80. Koczy), Giel (74. Smajdor).

Zmiany: Górski – Dudek, Gęsior, Staszak, Głaz, Smajdor, Wilczyński, Koczy.

Trener: Bartosz Tarachulski

Garbarnia Kraków: Kozioł – Warczak, Nakrosius, Kardas (68. Kuczak), Bartków, M. Duda (46. Dziedzic), Nowak (62. Handzlik), Słomka (90. Sutor), Mularczyk, Pranica (46. Marszalik), Żak.

Zmiany: Bartusik – Kuczak, Marszalik, Dziedzic, Sutor, Banach, Handzlik, Derenda.

Trener: Maciej Musiał

Sędziowie: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała)