Stomil – Zagłębie II 6:2 (koniec) | Lech II P. – Siarka T. 1:1 (koniec) | Jastrzębie – Polkowice 0:2 (koniec)
Stomil Olsztyn
6:2 (1:1)
Zagłębie II Lubin
Niedziela 24.07.2022, 16:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • 2. Liga • Runda 2

Zlitował się nad piłkarzami Zagłębia II Lubin arbiter i nie doliczył ani minuty. Ostatecznie Stomil Olsztyn wygrał aż 6:2. Dziękuję za uwagę! (17:50:50)

90

89
    Spokojnie wymieniają się podaniami olsztynianie.

86
    Gol dla Stomilu!
    Pogrom! KAROL ŻWIR powiększa przewagę gospdoarzy po zagraniu od Filipa Wójcika.

85
    Żółta kartka dla zespołu Stomil Olsztyn (Niewiadomski).

83
    Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
    z boiska schodzi Pakulski, na boisku pojawia się Kolan.

82
    Rzut wolny dla Stomilu w środkowej strefie boiska.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czy doczekamy się kolejnych goli?

78
    z boiska schodzi Kobusiński, na boisku pojawia się Masiak.
    z boiska schodzi Sławiński, na boisku pojawia się Szafranek.

76
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Florek.
    z boiska schodzi Shibata, na boisku pojawia się Spychała.

75
    Tym razem skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się KAROL ŻWIR.

74
    Dodatkowo po drugiej żółtej kartce dla Kocaby goście będą kończyć mecz w osłabieniu.

73
    Nieprawdopodobne! Trzeci rzut karny dla gospodarzy!

69
    Gol dla Zagłębia!
    Odpowiedź przyjezdnych! Sposób na golkipera rywali znalazł KACPER LEPCZYŃSKI.

67
    z boiska schodzi Karlikowski, na boisku pojawia się Niewiadomski.

62
    Nie mają litości dla rywali gospodarze! Po raz drugi w tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się PIOTR KURBIEL.

61
    Od wrzutu z autu na wysokości linii środkowej boiska gospodarze.

57
    z boiska schodzi Dieng, na boisku pojawia się Chmarek.

56
    Znakomicie rozpoczęła się dla gospodarzy druga połowa! JAKUB TECŁAW powiększa przewagę drużyny z Olsztyna.

Gole: 43. Wójcik, 52. Kurbiel (kar.), 56. Tecław (kar.), 62. Kurbiel, 75. Żwir (kar.), 86. Żwir – 35. Dieng, 69. Lepczyński

Kartki:   45. Wójcik (OLS), 45+1. Kalisz (OLS), 45+1. Żwir (OLS), 85. Niewiadomski (OLS) – 6. Lepczyński (LB2), 50. Kocaba (LB2), 51. Kłudka (LB2), 53. Pakulski (LB2)   74. Kocaba (LB2)